The Corrs - Dreams [Official Video]

3 040 128
Dreams is the fourth single by Irish group The Corrs from their second album, Talk On Corners. Best video quality available on youtube. Content not owned by me. "Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use."
Sledované video přidal uživatel: oldtown89 dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Corrs, Dreams, Corr, Andrea, Sharon, Jim, Caroline

Vtipy, které tě dostanou!

Chlap pride do bordelu s 50Kc, bordelmama mu rekne no s timle bezte do posledni ho patra. Chlap tam vleze do pokoje a tam stojí koza, tak si rekne za 50Kc, aspon neco. Pak pride dalsi den se 100Kc, bordelmama ho posle do predposledniho patra. Tam vleze do pokoje, kde je kinosal plnej lidi, tak si sedne vedle nakyho chlapa. A ted vidi jak vsichni koukaj na dve zensky jak sukaj za sklenenou oponou, a rika tomu chlapoj za 100Kc docela dobry. A chlap na to, vcera to bylo lepsi nakej chlap tam sukal kozu.

Zloděj přepadne banku. V ruce drží odjištěný granát. Na to se objaví policajt, vytáhne pistoli a zakřičí: "Odhoďte zbraň."

„Sestro, řeknětě mi, co jsem jedl jako malý nejradši?” vyzvídá pacient. „Jak to mám vědět?” diví se sestřička. „No, říkala jste přece, že jste moje sestra!”

Chlapec volá přes plot na paní na zahradě: "Paní, prosím vás, můžete mi přinést můj šíp?" "Ale ano, chlapče," odpovídá paní, "kdepak je?" "Vaše kočka ho má v zádech."

Co se stane, když shodíte do Orlické přehrady člena ODS? Nejdřív vyplavou špinavé peníze a potom čistý komunista.

Podobná YouTube videa

3:26 Ke$ha - We R who we R Lyrics

Ke$ha - We R who we R Lyrics

Autor: Jeanineilein
Počet zhlédnutí: 12 010

3:49 Inna Sun is up lyrics

Inna Sun is up lyrics

Autor: Geogie27
Počet zhlédnutí: 27 281

3:43 telephone lyrics

telephone lyrics

Autor: theGLEEKism
Počet zhlédnutí: 39 257

2:24 Lady Gaga - Telephone lyrics

Lady Gaga - Telephone lyrics

Autor: BetterGetReadyToDie
Počet zhlédnutí: 411