Happy Tree Friends - The Sniffles Movie (Trailer)

34 299
Another trailer for a happy tree friends character. This time it's Sniffles. Episodes featured: Tongue in cheek Tongue Twister Trouble We're Scrooged Who's to Flame? Spare Me Take a Hike Party Animal See What Develops Remains to Be Seen Ipso Fatso In a Jam Easy Comb, Easy Go Wipe Out Wingin' It The Wrong Side of the tracks Happy Trails Part 2 Blast From the Past A Sight for Sore Eyes A Hole Lotta Love Aw, Shucks! Class Act Concrete Solution Every Litter Bit Hurts False Alarm From Hero To Eternity Happy Trails Part 2 Idol Curiosity As You Wish I've Got You Under My Skin Dunce Upon a time Mime to Five Double Whammy part 1 Ski Kringle
Sledované video přidal uživatel: nicktherooster dne 11. 02. 2012

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: htf, sniffles, happy, tree, friends, smart

Vtipy, které tě dostanou!

„Když zemřel můj první manžel, ani jsem nemusela platit za pohřeb,” vypráví paní Nováková. „Neříkejte,” diví se známá, „a kdo mu ho zaplatil?” „Nikdo, pohřbila ho lavina.”

Kolik programátorů je potřeba k výměně žárovky ? Žádný. To je problém hardwaru.

Stojí exhibicionista Filípek v budce na náměstí, jak ho Pán Bůh stvořil, a ze sluchátka mu domlouvá nic netušící babička: „Jsi teple oblečený?”

Lékař předepíše pacientovi projímadlo a pro kontrolu mu volá domů: „Tak kolikrát jste byl?” „Jen dvakrát!” „???” „Od sedmi do dvanácti a od jedné odpoledne do sedmi večer!”

Pepa nařizuje manželce, co chce k snídani. „No jo, Pepo, ale já mám málo peněz!” „Tak uvař něco, co málo stojí!” Ráno vstane a na stole má uvařený svůj penis.

Podobná YouTube videa

6:14 Kikbox 2

Kikbox 2

Autor: sevdayolcusu27
Počet zhlédnutí: 4 578

4:43 Bajlando.

Bajlando.

Autor: mitter90
Počet zhlédnutí: 37 555

3:45 Sakura - Bajlando Smerfne Hity

Sakura - Bajlando Smerfne Hity

Autor: sakurcias10
Počet zhlédnutí: 4 152

1:52 (Lady Gaga vs. Rihanna) Spring of Violin

(Lady Gaga vs. Rihanna) Spring of Violin

Autor: bocibuu18
Počet zhlédnutí: 4 831