Happy Tree Friends - The Sniffles Movie (Trailer)

34 286
Another trailer for a happy tree friends character. This time it's Sniffles. Episodes featured: Tongue in cheek Tongue Twister Trouble We're Scrooged Who's to Flame? Spare Me Take a Hike Party Animal See What Develops Remains to Be Seen Ipso Fatso In a Jam Easy Comb, Easy Go Wipe Out Wingin' It The Wrong Side of the tracks Happy Trails Part 2 Blast From the Past A Sight for Sore Eyes A Hole Lotta Love Aw, Shucks! Class Act Concrete Solution Every Litter Bit Hurts False Alarm From Hero To Eternity Happy Trails Part 2 Idol Curiosity As You Wish I've Got You Under My Skin Dunce Upon a time Mime to Five Double Whammy part 1 Ski Kringle
Sledované video přidal uživatel: nicktherooster dne 11. 02. 2012

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: htf, sniffles, happy, tree, friends, smart

Vtipy, které tě dostanou!

V Americe se soudně řeší rozvod, soudce si předvolá navrhovatele a ptá se: "Proč se se svou manželkou rozvádíte?" Muž : "Je to hrozná kráva, uplně tupá a vylízaná, nedá se s ní žít!" Soudce : "Neblázněte, támhle sedí dvacet feministek, ty Vás roznesou na kopytech. Řekněte, že si nerozumíte intelektuálně..." Při soudním přelíčení se soudce táže: "Můžete nám prozradit, proč vám Vaše manželka nevyhovuje?" Muž: "Je intelektuálně retardovaná" Soudce: "Přesvědčíme se. Paní, kolik je dva a dva?" Žena se zamyslí a povídá: "Osm?!" Soudce si ťuká na čelo, ale feministky řvou: "Dejte ji šanci! Dejte ji šanci!" Soudce se znovu ptá: "Kolik je dva a dva?" Žena se hluboce zamyslí: "Šest!" Soudce už má jasno, ale feministky piští: "Dejte ji šanci! Dejte ji šanci!" Tedy naposledy se soudce zeptá: "Kolik je dva a dva?" A ona povídá: "Čtyři!" A feministky ječí: "Dejte ji šanci! Dejte ji šanci..."

Když se loď přiblížila ke břehu, kapitán vykřikl: „Vyhoďte kotvy!” Po chvíli za ním přišel jeden z námořníků: „Pane, co máme dělat? Ty kotvy se nám nechtějí vejít do odpadkového koše!”

Definice lesby: Zase dalši zatracená ženská, co se snaži zastat chlapskou práci.

Proč byste nikdy neměli brát blondýnku na kafe v práci? Dá hrozně práce zase ji pak zaučovat.

Stařeček a stařenka přijdou k doktorovi. Nejprve jde do ordinace dědoušek a povídá tam panu doktorovi, že má problém. Když se miluje se svou manželkou, jednou je mu strašná zima, jindy děsné horko. Doktor pokyvuje hlavou a povídá, že by si rád poslechl i názor jeho paní. Ta přijde, doktor jí to poví a ona na to: "Vůbec ho neposlouchejte, my to děláme dvakrát ročně - jednou v zimě a jednou v létě..."

Podobná YouTube videa

0:33 zmija i arapin

zmija i arapin

Autor: wladan9
Počet zhlédnutí: 80 305

1:26 Non/Disney Crossover - Adoption

Non/Disney Crossover - Adoption

Autor: Bleedgirl87
Počet zhlédnutí: 5 866

0:26 Humane Society Commercial

Humane Society Commercial

Autor: SimpsonsFreak25
Počet zhlédnutí: 1 014

1:27 tatra 613 terénák 4-4

tatra 613 terénák 4-4

Autor: kojotoi
Počet zhlédnutí: 50 224

2:16 Pulp Fiction Trailer

Pulp Fiction Trailer

Autor: ThisBeatIsMine
Počet zhlédnutí: 2 324 457

2:12 Braveheart Trailer

Braveheart Trailer

Autor: MadGoose83
Počet zhlédnutí: 2 514 898