Eyes Cold Lemonade

14 281
Go Watch HTF at: http://HTFEpisodes.BlogSpot.com
Sledované video přidal uživatel: HTFSecondServing dne 11. 02. 2012

Kategorie: Technologie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Dostane odpoved, odejde na ona mista, ale za okamzik je zpatky a povida recepcnimu: "Tam se neda vydrzet, vzdyt jsou tam desetitisice much, co mam delat ??" Recepcni : pane, bezte tam v poledne, to jsou vsechny mouchy v jidelne ......

Potkají se dvě sousedky: „Snad nejsi nemocná?” „Jak tě to napadlo?” „Viděla jsem od tebe ráno odcházet toho mladého doktora.” „No a já jsem nedávno od tebe viděla odcházet ráno mladého důstojníka a taky se tě neptám, jestli bude válka.”

Jedni manzele meli tezkou autonehodu. Manzelka utrpela silne popaleniny v obliceji. Protoze byla hrozne hubena, nebylo mozne vzit ji na tele kuzi k transplantaci. Doktor nakonec pozadal manzela, aby se darcem stal on. Jak vite, nejcasteji se k transplantacim bere kuze ze sedaci casti tela. Doktor proto pozadal manzela, aby zachoval naprostou mlcenlivost. Operace se povedla a manzelka vypadala snad jeste lepe, nez pred nehodou. Vsichni ji obdivovali a ona se chtela odvdecit manzelovi: Drahy, chci Ti podekovat, zes tohle pro mne udelal. Ale neznam zpusob, kterym bych Ti to mohla splatit. Tim se, milacku, vubec netrap. Pro mne je odmenou uz to, kdyz prijde tvoje maminka a polibi te na tvar.

„Když říkáš, že se tak zajímáš o motorky,” povídá blondýnce přítel, „víš, kdo vyhrál na minulé Grand prix královskou kubaturu?” „Že by anglická královna?”

Víte jak dělá kočička? "mňau, mňau" Víte jak pejsek? "haf haf" ... a víte jak svině? "Občanské průkazy, silniční kontrola!"

Podobná YouTube videa

3:32 pc tuning by uros

pc tuning by uros

Autor: urosmarina
Počet zhlédnutí: 521

3:08 PC tuning part1

PC tuning part1

Autor: yassinewolf
Počet zhlédnutí: 364

1:38 The End Of Runescape...

The End Of Runescape...

Autor: sosolid2kk
Počet zhlédnutí: 511

1:06 AVR Butterfly Medley

AVR Butterfly Medley

Autor: wilson479
Počet zhlédnutí: 498

0:20 klavir

klavir

Autor: SimpsonoviXVIII
Počet zhlédnutí: 481