FIFA 12 UT | LIVE! Happy Hour Pack Opening 1 | TacTixHD

2 013
I hope you guys enjoyed this pack opening! Please like the video if you enjoyed it and stay tuned for more FIFA videos! Thanks for watching and please subscribe! Stalk me? http://twitter.com/TacTixHD Machinima Playlist: http://www.youtube.com/playlist?list=PLA1E09E8DEFE6F182 Call of Duty Montages: http://www.youtube.com/playlist?list=PLF260E2B3955147D2
Sledované video přidal uživatel: TacTixHD dne 11. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Call, of, Duty, MW3, Modern, Warfare, Spec, Ops, Halo, Reach, Montage, HD, HQ, Gameplay, Commentary, Nuke, Game, Winning, Kill, cod, COD4, waw, MW2, Black, Nazi, Zombies, Moon, Ace, 1v6, Clutch, Throwing, Knife, Bullseye, Barrett, .50, cal, Intervention, Sniper, Quick, No, Scope, New, Map, Pack, Infinity, Ward, Treyarch, Activision, Xbox, 360, PS3, Glitch, Hack, Machinima, optic, zzirgrizz, tactixhd, cocacole9, Battlefield, Gears, War, NHL, FIFA, Ultimate, Team, Star, Wars, Battlefront, YAGB!

Vtipy, které tě dostanou!

Jedna sedmnáctka otěhotněla a lékař jí odmítl provést interrupci. „Podívej, zůstaneš tady a až děcko porodíš, podstrčím ho jiné ženě a řeknu jí, že měla dvojčata,” navrhl. Když ten den přišel, zrovna v nemocnici nebyla žádná jiná rodička. Jediným dalším pacientem byl kněz. Doktor se rozhodl nebojácně dodržet slovo. Zanedlouho se kněz probral z narkózy a doktor mu říká: „Nevím, jakým zázrakem je to možné, ale porodil jste syna. To on byl příčinou vašich bolestí břicha.” Kněz byl dojat zázračnou událostí a radostně přislíbil syna vychovat. O mnoho let později, když ležel na smrtelném loži, si dal syna zavolat a vysvětlil mu jeho zázračné zrození: „Tak vidíš, synu. Já nejsem tvůj otec, ale tvoje matka. Biskup Michal je tvůj otec!”

„Jak ti chutnaly ty višně, co jsem ti posledně dal?” zajímá se děda zahrádkář. „Byly moc dobrý,” uzná vnouček. „Jenom pecky měly moc tvrdý - tatínek je musel rozbíjet kladivem, abychom je mohli aspoň trochu rozkousat!”

Letí tři vrány. Ta vpředu řve : Bacha zeď plesk, plesk, plesk. . .

Co je pořádná rýma? Když po sobě nezanechává holuby.

Jaký je rozdíl mezi kamzíkem a kozou? Nevíte? Zkuste vzít do pusy kamzíka.

Podobná YouTube videa

7:16 Tremor's Strategy vs. Blood Princes 10-man

Tremor's Strategy vs. Blood Princes 10-man

Autor: Kalarceet
Počet zhlédnutí: 29 506

4:53 Tremor's Strategy vs. Icecrown Gunship Battle 10-man

Tremor's Strategy vs. Icecrown Gunship Battle 10-man

Autor: Kalarceet
Počet zhlédnutí: 16 070

3:57 Tremor vs. XT-002 Deconstructor 10-man

Tremor vs. XT-002 Deconstructor 10-man

Autor: Kalarceet
Počet zhlédnutí: 2 800

5:18 TankSpot's Guide to Onyxia

TankSpot's Guide to Onyxia

Autor: Ciderhelm
Počet zhlédnutí: 229 090

6:36 Tremor's Strategy vs. Valithria Dreamwalker

Tremor's Strategy vs. Valithria Dreamwalker

Autor: Kalarceet
Počet zhlédnutí: 12 943