FIFA 12 UT | LIVE! Happy Hour Pack Opening 1 | TacTixHD

2 043
I hope you guys enjoyed this pack opening! Please like the video if you enjoyed it and stay tuned for more FIFA videos! Thanks for watching and please subscribe! Stalk me? http://twitter.com/TacTixHD Machinima Playlist: http://www.youtube.com/playlist?list=PLA1E09E8DEFE6F182 Call of Duty Montages: http://www.youtube.com/playlist?list=PLF260E2B3955147D2
Sledované video přidal uživatel: TacTixHD dne 11. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Call, of, Duty, MW3, Modern, Warfare, Spec, Ops, Halo, Reach, Montage, HD, HQ, Gameplay, Commentary, Nuke, Game, Winning, Kill, cod, COD4, waw, MW2, Black, Nazi, Zombies, Moon, Ace, 1v6, Clutch, Throwing, Knife, Bullseye, Barrett, .50, cal, Intervention, Sniper, Quick, No, Scope, New, Map, Pack, Infinity, Ward, Treyarch, Activision, Xbox, 360, PS3, Glitch, Hack, Machinima, optic, zzirgrizz, tactixhd, cocacole9, Battlefield, Gears, War, NHL, FIFA, Ultimate, Team, Star, Wars, Battlefront, YAGB!

Vtipy, které tě dostanou!

Rodiče nečekaně vejdou synovi do pokoje a vidí, jak stojí uprostřed místnosti v latexovém oblečku a mlátí se bičem. Rychle zavřou dveře a bezradně se na sebe koukají. Pak otec konečně promluví: „Seřezat ho asi nemá smysl, co, miláčku!”

Prijde bloncka k doktorovi a ten jak ji uvidi, tak se zepta. "Tak kde vas picha?" "No zatim v hotelu, ale uz kupuje vilku."

Pan katecheta vypráví: „A pak přišel Bůh s andělem k Abrahámovi.” „Prosím,” hlásí se Otík, „já vím, jak se ten anděl jmenoval.” „Opravdu,” vrtí hlavou velebníček, „jak tedy?” „Můj tatínek říkal, že když se sejdou tři chlapi, určitě je jeden z nich Novák.”

Víte kolik Somálců se vejde do nákupního vozíku? Ani jeden, všichni propadnou!

Naše paní učitelka na němčinu neumí jiný pozdrav než „Guten Tag, setz euch”.