Cronite - Gears of War 3 Beta Gameplay Commentary - Viewer Submission

1 993
Hows it going Heart Breaker Nation I go by Cronite. I am happy to be uploading to a great channel like this that is designed to get the community involved. Today what you are seeing is some Gears of War 3 beta game play. In this commentary I give my formal introduction and go over some things I liked from my first gears of war experience and how the beta went. Thank you My You Tube Channel http://www.youtube.com/user/TheCroatianNitemare --------------------------- HOW TO GET YOUR VIDEOS ON HEARTBREAKER NATION TV !!!: If you want to have your game play or any other type of gaming video you produce as original content for HeartBreaker Nation (that means you make a video solely for the purpose of uploading to HeartBreakerNationTV, and not a video currently on your channel) feel free to upload it to a file sharing site (ie: dropbox, gamefront, zshare, etc) and send us a message on youtube with the subject line: VIDEO SUBMISSION In the message please include what you want using the template below: TITLE: DESCRIPTION: GAME TITLE: SYSTEM (PC, PS3, XBOX): TAGS: YOUR YOUTUBE CHANNEL: ANY OTHER LINKS YOU WANT: LINK TO FILE We will get them uploaded as soon as a spot opens up. Due to the over wealming amount of Call of Duty we are recieving at this time, it will come second to a different game, just a heads up. Thank you again for all the support you guys put into Heartbreaker Nation. ----------------------------------------------------------------- DIRECTORS: DrChiz: http://twitter.com/#!/DrChiz http://www.facebook.com/DrChiz http://www.youtube.com/DrCoffeeMD HHG: http://www.youtube.com/user/HolyHandGnade13 http://www.twitter.com/HolyHandGnade13 PickMyPerk: http://twitter.com/#!/pickmyperk http://www.youtube.com/user/PickMyPerk MrITryHard: http://twitter.com/#!/MrITryHard http://www.facebook.com/pages/MrITryHard/197774880254734 http://www.youtube.com/MrITryHard Av8tqr: http://twitter.com/EricAkaAv8tqr http://facebook.com/TheAv8tqr http://youtube.com/TheAv8tqr ------------------------- HeatbreakerNation Twitter: http://www.twitter.com/HbNation HeartbreakerNation Facebook: http://www.facebook.com/HeartbreakerNation --------------------------- GoldGlove: http://www.twitter.com/GoldGloveTV http://www.facebook.com/GoldGlove11 http://www.youtube.com/GoldGloveTV Nick: http://www.twitter.com/_iAmNickWilson http://www.youtube.com/xsnagglex602x ---------------------------- HeartBreaker Store: http://www.goldglove.spreadshirt.com
Sledované video přidal uživatel: HeartbreakerNationTV dne 11. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: TCN, thecroatiannitemare, gearsofwar3, Gameplay, Commentary, Cronite, croatiannitemare, Heartbreaker, Nation, TV, heart, breaker, heartbreakernationtv, beta

Vtipy, které tě dostanou!

Stojí policajt na křižovatce a zezadu z kalhot mu čouhá rohlík. Jeden kolemjdoucí se zvědavě optá: „Co se vám stalo?” „Ale, byl jsem dnes ráno u zubaře a ten mi doporučil, abych kousal druhou stranou!”

Lady si pozve milence, ale oknem zahlédne, že se vrací její manžel. Ukryje milence do skříně a nervózně čeká. Lord vejde, řekne "zapomněl jsem ve skříni rukavice ". Otevře skříň, vezme rukavice a odchází. Ve dveřích se otočí a praví : "říkal jsem Vám, drahá lady, abyste si své věci dávala do své skříně !"

Pokladač lina přijde do baráku. Má položit stovky čtverečných metrů lina. Když položí první stovku, hledá cigarety. Nemůže je najít. Pak zahlédne uprosřed místnodti bouli. Vezme palici a bouchá tak dlouho, dokud není podlaha úplně rovná. No přece to teď nebude předělávat. Pak přijde majitelka domu: "Tady máte zaplaceno dopředu, mistře. Jo a cigarety jste si nechal v kuchyni na ledničce. Jo a neviděl jste tu někde našeho křečka?"

Diskžokej závodí na disku.

Blondýna v potravinách: „Paní prodavačko, dokdy se má ten pomerančový džus spotřebovat?” „Do tří dnů od otevření.” „A kdy jste otevřeli?”

Podobná YouTube videa

9:00 Let's Play Fallout 2 05: Klamath Annoyance Part 1 of 3

Let's Play Fallout 2 05: Klamath Annoyance Part 1 of 3

Autor: Dap642
Počet zhlédnutí: 43 326

8:19 Let's Play Fallout 2 31 The End

Let's Play Fallout 2 31 The End

Autor: Dap642
Počet zhlédnutí: 57 433

7:44 Let's Play Fallout 1 08 (Retard Version) The End

Let's Play Fallout 1 08 (Retard Version) The End

Autor: Dap642
Počet zhlédnutí: 70 120

8:00 Let's Play Fallout 1 01: The Outside World

Let's Play Fallout 1 01: The Outside World

Autor: Dap642
Počet zhlédnutí: 241 485