Cronite - Gears of War 3 Beta Gameplay Commentary - Viewer Submission

1 977
Hows it going Heart Breaker Nation I go by Cronite. I am happy to be uploading to a great channel like this that is designed to get the community involved. Today what you are seeing is some Gears of War 3 beta game play. In this commentary I give my formal introduction and go over some things I liked from my first gears of war experience and how the beta went. Thank you My You Tube Channel http://www.youtube.com/user/TheCroatianNitemare --------------------------- HOW TO GET YOUR VIDEOS ON HEARTBREAKER NATION TV !!!: If you want to have your game play or any other type of gaming video you produce as original content for HeartBreaker Nation (that means you make a video solely for the purpose of uploading to HeartBreakerNationTV, and not a video currently on your channel) feel free to upload it to a file sharing site (ie: dropbox, gamefront, zshare, etc) and send us a message on youtube with the subject line: VIDEO SUBMISSION In the message please include what you want using the template below: TITLE: DESCRIPTION: GAME TITLE: SYSTEM (PC, PS3, XBOX): TAGS: YOUR YOUTUBE CHANNEL: ANY OTHER LINKS YOU WANT: LINK TO FILE We will get them uploaded as soon as a spot opens up. Due to the over wealming amount of Call of Duty we are recieving at this time, it will come second to a different game, just a heads up. Thank you again for all the support you guys put into Heartbreaker Nation. ----------------------------------------------------------------- DIRECTORS: DrChiz: http://twitter.com/#!/DrChiz http://www.facebook.com/DrChiz http://www.youtube.com/DrCoffeeMD HHG: http://www.youtube.com/user/HolyHandGnade13 http://www.twitter.com/HolyHandGnade13 PickMyPerk: http://twitter.com/#!/pickmyperk http://www.youtube.com/user/PickMyPerk MrITryHard: http://twitter.com/#!/MrITryHard http://www.facebook.com/pages/MrITryHard/197774880254734 http://www.youtube.com/MrITryHard Av8tqr: http://twitter.com/EricAkaAv8tqr http://facebook.com/TheAv8tqr http://youtube.com/TheAv8tqr ------------------------- HeatbreakerNation Twitter: http://www.twitter.com/HbNation HeartbreakerNation Facebook: http://www.facebook.com/HeartbreakerNation --------------------------- GoldGlove: http://www.twitter.com/GoldGloveTV http://www.facebook.com/GoldGlove11 http://www.youtube.com/GoldGloveTV Nick: http://www.twitter.com/_iAmNickWilson http://www.youtube.com/xsnagglex602x ---------------------------- HeartBreaker Store: http://www.goldglove.spreadshirt.com
Sledované video přidal uživatel: HeartbreakerNationTV dne 11. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: TCN, thecroatiannitemare, gearsofwar3, Gameplay, Commentary, Cronite, croatiannitemare, Heartbreaker, Nation, TV, heart, breaker, heartbreakernationtv, beta

Vtipy, které tě dostanou!

Tip na vánoční dárek: Směs fantazie, literatury faktu, hororu a science fiction. Vladimír Špidla a kolektiv ČSSD + US vydává autobiografii: MEIN KRACH!

Adam se nespokojeně brouzdá rajskou zahradou a jednoho dne zavolá na Boha: "Pane, mám problém". "Jaký problém máš, Adame?", ptá se Bůh z nebes. "Pane, vím že jsi mne stvořil a že jsi stvořil pro mne tuto nádhernou zahradu se všemi těmi krásnými zvířaty tady, ale já nejsem šťastný". "A proč ne, Adame?", ptá se Bůh. "Cítím se osamělý", říká smutně Adam. "Adame, na to mám výborné řešení", říká Bůh. "Já pro tebe stvořím ženu." "Co je to žena?" ptá se Adam. "Ta žena bude nejinteligentnější, nejcitlivější, nejstarostlivější a nejkrásnější stvoření, jaké jsem kdy udělal. Bude tak inteligentní, že bude sama vědět co chceš ještě dříve, než si to sám uvědomíš. Bude tak citlivá a starostlivá, že vycítí každou tvoji náladu a bude vědět, jak tě učinit šťastným. Její krása bude nadpozemská. Splní každou tvoji touhu a potřebu. Bude Ti výborným druhem", říká Bůh. "To zní skvěle!", říká Adam. "Ale bude tě to něco stát, Adame", říká Bůh. "A co mě ta žena bude stát, pane?", ptá se Adam. "Bude tě stát tvou pravou ruku, pravou nohu, pravé oko, pravé ucho a pravé varle", sdělí Bůh. Adam o tom dlouho přemýšlí a pak se zeptá: "Ehm.. a co bych tak mohl dostat za jedno žebro?" (a zbytek je už známá historie).

Na přechodu se ptá kanibal učitelky z mateřské školky: „Hele, za co převádíš ty děti?” „No, za ruce,” udiveně odpoví učitelka. „Vážně? A oni ti je za to jejich rodiče dají?”

Archaismus je Noemův kult.

Záchody na vysoké škole, po zápočtech. Z jedné kabinky: Tak co? Dostal jsi zápočet? Z druhé kabinky: Nedostal, ten debil pitomý mi ho nedal. A z třetí kabinky: Ani příště ti ho nedám!

Podobná YouTube videa

1:22 Barbe Jade Dynasty

Barbe Jade Dynasty

Autor: Aegyo257
Počet zhlédnutí: 4 578

9:09 Blade & Soul Female Character Creation

Blade & Soul Female Character Creation

Autor: loadstart
Počet zhlédnutí: 290 257

10:28 150 Incense war in KL

150 Incense war in KL

Autor: dandavid3000
Počet zhlédnutí: 8 946

9:34 147 Pre Asc Incense in 135 BG

147 Pre Asc Incense in 135 BG

Autor: dandavid3000
Počet zhlédnutí: 5 867

2:30 Jade Dynasty Incense Mage SNEAK PEEK

Jade Dynasty Incense Mage SNEAK PEEK

Autor: AZNalison
Počet zhlédnutí: 13 621

1:03 Jade Dynasty The Legacy Teaser Trailer [HD]

Jade Dynasty The Legacy Teaser Trailer [HD]

Autor: MachinimaTrailer
Počet zhlédnutí: 2 400