Tribute to GorlepReturns

43 742
This video has every Simpsons character he has drawn so far. Homer Bart Marge Lisa Maggie Santa's little helper Grampa Mr. Burns Krusty Flanders Chief Wiggum Apu Moe Otto Sideshow Bob Groundskeeper Willie Milhouse Fat Tony Ralph Snake Comic book guy Duffman Hans Moleman Bumblebee Man Itchy Blinky Kang Groening Spider-Pig/Harry Plopper I spelt Spider and Plopper wrong. He was suspended but he is back now as GorlepReturns.
Sledované video přidal uživatel: buc555 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: GorlepReturns, Simpsons, Homer, Bart, Lisa, Marge, Maggie, Apu, Moe, Milhouse, Flanders, Green, Day, Movie, Matt, Groening, Gorlep

Vtipy, které tě dostanou!

Doktor nadává sestře: Sakra, proč jste mi to neřekla dřív? Já toho pacienta dva měsíce léčím na žloutenku a vy mi dneska řeknete, že to je číňan!

Karavana anglických turistů na velbloudech v poušti k lordu Evansovi, který je vede: „Neříkejte, pane, že už jsme zase zabloudili?” „Ano, je tomu tak,” přiznává lord. „Ale já jsem vám už v Londýně říkal, že se mi ten název velbloud nezamlouvá!”

„Dal jsem manželce pod stromek psa.” „A proč psa?” „Už se těším, jak mě s ním bude posílat večer ven!”

Co nosí kanibalové kolem pasu? Ledviny.

Jakmile někoho začnete nějak titulovat, začne se tento chovat podle Vašeho očekávání. Například nikdy neříkejte své manželce „Moje drahá”.

Podobná YouTube videa

6:55 diana kalashová.

diana kalashová.

Autor: marpo54
Počet zhlédnutí: 650

4:00 Tacy byliśmy... lata 80 i 90

Tacy byliśmy... lata 80 i 90

Autor: cin7111
Počet zhlédnutí: 531 128

0:52 Slovenian wedding(with gipsy music)

Slovenian wedding(with gipsy music)

Autor: mczag
Počet zhlédnutí: 15 514