Tribute to GorlepReturns

43 732
This video has every Simpsons character he has drawn so far. Homer Bart Marge Lisa Maggie Santa's little helper Grampa Mr. Burns Krusty Flanders Chief Wiggum Apu Moe Otto Sideshow Bob Groundskeeper Willie Milhouse Fat Tony Ralph Snake Comic book guy Duffman Hans Moleman Bumblebee Man Itchy Blinky Kang Groening Spider-Pig/Harry Plopper I spelt Spider and Plopper wrong. He was suspended but he is back now as GorlepReturns.
Sledované video přidal uživatel: buc555 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: GorlepReturns, Simpsons, Homer, Bart, Lisa, Marge, Maggie, Apu, Moe, Milhouse, Flanders, Green, Day, Movie, Matt, Groening, Gorlep

Vtipy, které tě dostanou!

„Podívej, Pepíčku, támhle na stromě visí opice!” upozorňuje v zoologické zahradě svého synátora paní Záhrobská a ukazuje na zvíře s katovou smyčkou na krku.

Jednoho dne se stalo, že přišel zahradník k holičovi, aby se dal ostříhat. Když byl hotov, ptal se, kolik dluží. Holič odpověděl: „Tento týden sloužím spoluobčanům, tudíž nemohu brát žádné peníze.” Zahradník tedy poděkoval a opustil holičství. Když holič otevírá svůj obchod příští ráno, našel tam 12 růží s děkovným přáním. Druhý den přišel pekař, aby se dal také ostříhat. Po stříhání se opakovalo to samé. „Sloužím spoluobčanům tento týden, tudíž nemohu připustit, abych dostal zaplaceno,” vysvětlil holič. Pekař byl rád a odešel. Příští ráno, když holič otevírá svůj krámek, vidí sáček se 12 koblížky upečenými do zlatova a s děkovnou kartou. Ten samý den, přišel vládní činitel a nechal se také ostříhat. Když chtěl platit, slyší totéž. „Sloužím tento týden spoluobčanům, tudíž nemohu vaše peníze přijmout,” znělo holičovo vysvětlení. Poslanec byl mile překvapen. Poděkoval a odcházel velice radostný. Příští ráno, když chtěl holič otevřít krám, stálo tam 12 poslanců, aby se nechali zdarma ostříhat.

Na druhem konci se ozve velmi tichy hlas, ktery zjevne patri nejakemu decku. Prodavac: "Dobry den, mohl bych prosim mluvit s panem domu?" Decko septa: "Nemohl, tatinek ma praci." "Mohl bych tedy mluvit s tvoji mamou?" "Nemohl, ma praci." "A co nejaky tvuj starsi bracha nebo sestra?" "Taky maji praci." Prodavac je uz septajicim deckem docela vytoceny: "Je tam jeste nekdo, s kym bych mohl mluvit?" "Jo, jsou tady policajti, ale taky maji praci." "Sakra, co tam vsichni delaji???" "Hledaji mne."

Když jsem říkala, že máte ten článek přeložit, nemyslela jsem přehnout!

Stěžuje si Pepa: „Tak se ze mě stává klokan - kapsu mám prázdnou, ruce mi od lenosti zakrněly, nohy mi zesílily, jak běhám do kanceláře žalovat - akorát ten ocas mi slábne víc a víc!”

Podobná YouTube videa

4:46 Jabbawockeez vs Diversity Group

Jabbawockeez vs Diversity Group

Autor: rotjoch1106
Počet zhlédnutí: 884 773

0:35 Shocking Video Snake Eats Goat Alive On Camera "Must See"

Shocking Video Snake Eats Goat Alive On Camera "Must See"

Autor: Madkidfox
Počet zhlédnutí: 18 408 304

0:05 BEAUTIFUL BLUE TOPAZ GEMSTONES

BEAUTIFUL BLUE TOPAZ GEMSTONES

Autor: OpalPlus
Počet zhlédnutí: 3 128

3:20 Hajdi - Ne, nisem važna

Hajdi - Ne, nisem važna

Autor: monimn3
Počet zhlédnutí: 93 732