Bruno Mars - Grenade [Official Music Video]

240 348 138
© 2010 WMG. http://www.brunomars.com Directed by Nabil. "Today, I get to share with you the visual companion piece to my new single, 'Grenade.' The song is about loving someone so deeply, and the pain of knowing that the person you love does not feel the same. The actions in this video serve as a metaphor, and should not be taken literally. I am aware of the power of visual media, and I encourage everyone who watches this video to understand that it is an artistic interpretation of the song, and not something to imitate." -- Bruno Mars
Sledované video přidal uživatel: ElektraRecords dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: bruno, mars, grenade, music, video, official, just, the, way, you, are

Vtipy, které tě dostanou!

Čtrnáct slovenských policajtů skládá závěrečné zkoušky a sedí v lavicích za sebou. Jedna z otázek je: "Napište jméno nějakého divokého zvířete." Policajt v první lavici napíše: "JAGUÁR" Policajt za ním se mu podívá přes rameno, ale nevidí dobře a vidí jen začátek a konec a tak napíše: "JANUÁR" Policajt v třetí lavici vidí, že kolega před ním má napsáno JANUÁR, ale nechce aby se přišlo na to, že opisoval, tak napíše: "FEBRUÁR" Tak to postupně jde dál. "MAREC", "APRIL", "MAJ", "JÚN", "JÚL", "AUGUST", "SEPTEMBER", "OKTOBER", "NOVEMBER" a "DECEMBER". Čtrnáctý policajt už neví, co by napsal a tak, když viděl napsané "DECEMBER", tak napíše "ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!"

„Vaše lordstvo,” hlásí Jean, „lady vám utekla s tím novým řidičem.” „No nic, stejně jsem ho chtěl propustit. Moc houkal.”

„Všude píšou, že se výkon počítačů každých osmnáct měsíců zdvojnásobuje,” stěžuje si kolegovi policajt. „Já už ho mám doma čtyři roky, a pořád nic!”

Pán přijde na záchodky a všechny dveře jsou zavřené. Přistoupí k těm nejbližším a zeptá se: „Je tady na tom záchodě volno?” „Ne,” zní odpověď zevnitř, „tady už se dusí jeden člověk!”

Do anglické námořní školy přijíždí na kontrolu admirál a ptá se jednoho mladého důstojníka: „Dovedl byste vyjmenovat dvě největší osobnosti v historii anglického námořnictva?” „Nelson a... Promiňte, nezaslechl jsem dobře vaše jméno, pane admirále!”

Podobná YouTube videa

0:53 Tupac Disses Obama

Tupac Disses Obama

Autor: Xarbrooklynboy91
Počet zhlédnutí: 840

4:35 2Pac (New song) 2009

2Pac (New song) 2009

Autor: piyowwww
Počet zhlédnutí: 356 521

2:38 Cast - Phineas and Ferb, Slash - Kick It Up A Notch

Cast - Phineas and Ferb, Slash - Kick It Up A Notch

Autor: SlashVEVO
Počet zhlédnutí: 326 020

3:16 Symmetry FASTEST RAPPER IN THE WORLD

Symmetry FASTEST RAPPER IN THE WORLD

Autor: symmetrydays
Počet zhlédnutí: 92 803

0:53 10 Year Old White Boy Freestyle...DOPE

10 Year Old White Boy Freestyle...DOPE

Autor: whiteteesleeves
Počet zhlédnutí: 1 314 423

0:14 fastest rapper alive!

fastest rapper alive!

Autor: MsYoungfetti
Počet zhlédnutí: 157 124