Bruno Mars - Grenade [Official Music Video]

240 347 526
© 2010 WMG. http://www.brunomars.com Directed by Nabil. "Today, I get to share with you the visual companion piece to my new single, 'Grenade.' The song is about loving someone so deeply, and the pain of knowing that the person you love does not feel the same. The actions in this video serve as a metaphor, and should not be taken literally. I am aware of the power of visual media, and I encourage everyone who watches this video to understand that it is an artistic interpretation of the song, and not something to imitate." -- Bruno Mars
Sledované video přidal uživatel: ElektraRecords dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: bruno, mars, grenade, music, video, official, just, the, way, you, are

Vtipy, které tě dostanou!

Doktor vyléčí kleptomana a ten se ho ptá, co za to. „Nic, zdravotnictví je zadarmo,” odmítne lékař. „Jen snad, kdyby se vám to vrátilo, tak pro syna nový počítač!”

Chlapeček se ptá holčičky: „Proč máš zavázanou ruku?” „Včera jsem chtěla krmit z dlaně jednoho ptáčka. Až pozdě jsem zjistila, že je to datel.”

Dopravák zastaví blondýnku: „Váš řidičský průkaz.” „Neberte mi ho, prosím,” škemrá řidička s černým svědomím. „Mám tam takovou hezkou fotografii!”

Potká pan Baláž před barákem souseda a podiví se: „Kam jdeš s tím velkým kufrem?” „No víš, manželka mě vyhodila,” vysvětluje soused. „To kdyby udělala mně,” podotkne pan Baláž, „já bych ji snad zabil!” Soused na to: „A co myslíš, že nesu v tom kufru?”

„Sestři, kolik je vám let?” vyzvídá chlápek po operaci. „Třicet.” Chlápek se podiví: „Ani na to nevypadáte...” „Opravdu? A na kolik vypadám?” „Nejméně na čtyřicet!”