Doom Simpsons Hell In Springfield Demo

6 097
please subscribe to me :) Doom2 The Simpsons Hell In Springfield Demo ZDoom Emulator http://tinyurl.com/n44cln The Simpsons Hell In Springfield Files http://tinyurl.com/nsrz3k You: Homer Player: no modifications Zombieman: Moe the bartender Shotgun guy: Police Chief Wiggum Heavy weapon dude: Grampa Abraham Simpson Imp: Ned Flanders Demon: Barney (the drunk guy) Lost soul: Krusty the Clown flying head Pain Elemental: TV showing the Krusty the Clown Show, with Itchy & Scratchy Cacodemon: the guy in the Bee-suit on the Spanish television channel Hell Knight: Apu, the Quickie-Mart manager Baron of Hell: Sideshow Bob Arachnotron: Maggie Simpson Revenant: Bart Simpson Mancubus: Willie the Scotsman-groundskeeper at Springfield Elementary Arch-Vile: Marge Simpson Spider Mastermind: Cyber-Smithers Tank (Wayland Smithers, Mr. Burns' flunky) CyberDemon: Robo-Burns Mecha-Suit (Montgomery Burns, Homer's boss) the Secret Level Nazi-guy: Evil Homer-bot
Sledované video přidal uživatel: wallsInc dne 11. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Doom2, Simpsons, Hell, In, Springfield, Demo

Vtipy, které tě dostanou!

Udýchaný mladý pošťák příjde s důchodem k dědkovi a řiká: - Dědku! Už mě nebaví chodit každý měsíc za vámi na samotu 18 km od vesnice. Dědek na to: - Moc mě neser! Nebo si objednám denní tisk!

Tři horolezci zdolávají vysokou horu někde v Himálajích. Když se dostanou nahoru, strhne se šílená bouře, která trvá několik dní. Tak jsou zavřeni ve stanu a čekají, ale pomalu jim docházejí zásoby. Když už je jasné, že jsou jejich dny sečteny, začnou se vroucně modlit k Bohu, aby je zachránil. Bůh se jim zjeví na nebesích a říká: „Dobrá, jste dobří křesťané, zachráním vás. Rozběhněte se k okraji a skočte a při tom vyslovte své přání, kam chcete dopadnout a já to zařídím.” První horolezec překoná strach a nejistotu, rozběhne se, odrazí, zavře oči a povídá: „Do hromady peřin!” Pár stovek metrů pod ním se objeví obrovský kopec načechraných peřin a chlápek pohodlně přistane. Druhý vidí, že to asi funguje, tak se taky rozběhne, zavře oči a řekne: „Do obrovské kupky sena!” Stane se. Třetí je na řadě. Rozběhne se, na kraji zakopne a povídá: „Do prdele, auvajs!” Mlask!

Bible praví, že nemáme milovat manželky svých přátel - jak se ale dostat k manželkám nepřátel?

„Děti,” vykládá paní učitelka ve druhé třídě, „boje na Dukle byly strašně těžké, mnoho lidí tam padlo, i mnozí z vašich příbuzných. Je tu někdo takový mezi vámi?” Jožka se hlásí: „Prosím, prosím, můj děda tam padl!” Paní učitelka ho hladí po hlavě a ptá se: „A jak se jmenoval děda?” „Obersturmbannführer Lembke!”

Přijde brunetka k holiči a chce se nechat obarvit na blond. Když je odbarvená a odchází ze saloonu, zjistí,že zapomněla cestu domů.

Podobná YouTube videa

2:25 Cloudy with a Chance of Meatballs gameplay

Cloudy with a Chance of Meatballs gameplay

Autor: kakoroto
Počet zhlédnutí: 39 712

9:31 Ben 10 - Encephalonus IV Part 4

Ben 10 - Encephalonus IV Part 4

Autor: FrankNStein
Počet zhlédnutí: 764 861

8:25 Ben 10 - Terradino Part 1

Ben 10 - Terradino Part 1

Autor: FrankNStein
Počet zhlédnutí: 202 346