Doom Simpsons Hell In Springfield Demo

6 087
please subscribe to me :) Doom2 The Simpsons Hell In Springfield Demo ZDoom Emulator http://tinyurl.com/n44cln The Simpsons Hell In Springfield Files http://tinyurl.com/nsrz3k You: Homer Player: no modifications Zombieman: Moe the bartender Shotgun guy: Police Chief Wiggum Heavy weapon dude: Grampa Abraham Simpson Imp: Ned Flanders Demon: Barney (the drunk guy) Lost soul: Krusty the Clown flying head Pain Elemental: TV showing the Krusty the Clown Show, with Itchy & Scratchy Cacodemon: the guy in the Bee-suit on the Spanish television channel Hell Knight: Apu, the Quickie-Mart manager Baron of Hell: Sideshow Bob Arachnotron: Maggie Simpson Revenant: Bart Simpson Mancubus: Willie the Scotsman-groundskeeper at Springfield Elementary Arch-Vile: Marge Simpson Spider Mastermind: Cyber-Smithers Tank (Wayland Smithers, Mr. Burns' flunky) CyberDemon: Robo-Burns Mecha-Suit (Montgomery Burns, Homer's boss) the Secret Level Nazi-guy: Evil Homer-bot
Sledované video přidal uživatel: wallsInc dne 11. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Doom2, Simpsons, Hell, In, Springfield, Demo

Vtipy, které tě dostanou!

Obsluha je každý druhý sluha.

„Ta dnešní mládež se snad zbláznila,” stěžuje si stará Mlynářová tetě Slepičkové. „Utratí celé kapesné za pogy jenom proto, aby je pak mohli hodit do popelnice!”

Volá chlápek na šrotiště: „Vy tam dokážete sešrotovat všechno?” „Ano.” „A opravdu všechno?” „Stačí to jen přivézt.” „Výborně, tak já vám tam za chvilku přivezu tchyni!”

Reklamština XXL Tlustý - řečeno slušně. Actimel Syrovátka. Mimochodem dobrý nápad prodávat draze a po malých dávkách odpad, který se dříve vyléval do kanálu. Šampón Tekutina sloužící k umytí vlasů. Polovina komické dvojice "šampón a kondicionér". Aby se mohly prodávat stále nové druhy šampónů, vymýšlejí výrobci stále nové druhy vlasů (zdravé, narušené, s roztřepenými konečky, s matným leskem, atd), které dříve neexistovaly. Úvěr Vždy výhodný. Dokonce i tehdy, když kvůli němu přijdete postupně o dům, auto i děti. Prostata Ubohý orgán, o kterém všichni muži v reklamě neradi mluví, protože jim způsobuje problémy s močením. Naštěstí se vždy objeví zkušený kamarád, který prostatu přečurá a díky správným práškům močí tři metry na všechny strany. Zdarma Zdálo by se, že zdarma je opravdu zdarma, ale tak to v reklamštině nechodí. Abyste dostali něco zdarma, musíte koupit něco, co vůbec nepotřebujete, ale třikrát dráž. Vrásky Mizí do čtrnácti dnů. Není to žádný problém, pokud to předvádějí devatenáctileté modelky, které ještě žádné vrásky nemají. Bílá Barva, která se neustále vyvíjí. Nikdo nedokáže říci, kdy bude bílá nejbělejší, ale každým rokem je objeven ještě bělejší odstín, než byly všechny předchozí. Podobně se vyvíjí i barva černá, která je rok od roku černější. Zvláštní je, že nikdo nevylepšuje modrou, červenou nebo hnědou. Obranyschopnost Tajemná vlastnost, kterou je třeba neustále posilovat. Není třeba vědět, proti čemu se bránit, což reklamě pomáhá dělat z nás paranoiky, kteří se bojí všeho. Ve skutečnosti potřebuje posílit obranyschopnost jen národní hokejový tým. Bakterie Zákeřný tvor, v reklamách zobrazovaný ve velikosti cca 50 cm. Obvykle žije v záchodové míse a když se objeví nový čisticí prostředek, bakterie se nechá teatrálně a pateticky spláchnout do záchodu. Menstruace Snad nejpříjemnější období v životě ženy, spojené s bezstarostným mazlením s partnerem, radostným pobíháním po pláži, nebo oblékáním těsně přiléhavých kalhot, ovšem za podmínky, že použijete tu jedinou správnou hygienickou pomůcku.

Novomanželé bydlí v podkroví, každý v jiné světnici. "Jak to děláte, když máte chuť?" "Tak zapískám a manželka přijde." "No, a když chce ona?" "Tak se zeptá: Karlíčku, nepískal jsi náhodou?"

Podobná YouTube videa

5:07 WoW Hunter Solo Al'ar Tempest Keep

WoW Hunter Solo Al'ar Tempest Keep

Autor: dallowow
Počet zhlédnutí: 1 687

8:07 Storming Stormwind! Part 1 of 2

Storming Stormwind! Part 1 of 2

Autor: wowkernave
Počet zhlédnutí: 598

2:21 TankSpot's Guide to Patchwerk

TankSpot's Guide to Patchwerk

Autor: Ciderhelm
Počet zhlédnutí: 332 615