Watch 21 clip "The Language of Counting"

58 724
Watch the clip "The Language of Counting" from the movie 21, in theaters March 28, 2008. http://www.sonypictures.com/movies/21 Columbia Pictures' action/adventure 21 is inspired by the true story of the very brightest young minds in the country -- and how they took Vegas for millions.
Sledované video přidal uživatel: SonyPictures dne 11. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: 21, jill, taylor, kevin, spacey, kate, bosworth, laurence, fishburne, jim, sturgess, casino, blackjack, vegas

Vtipy, které tě dostanou!

Sedí potápěč na stromě a ptá se paviána: „Ty, paviáne, nevíš, kolik je hodin?” Pavián vytáhne hodinky a řekne: „Chleba s máslem.”

Výpravčí Pepa je u zkoušky z železničních předpisů. „Proti sobě jedou dva rychlíky, co uděláte?” „Dám semafor na STŮJ.” „Zařízení vám nefunguje.” „Přehodím výhybku.” „Nestačíte doběhnout.” „Zamávám červeným praporkem.” „Nemáte.” „Zavolal bych manželku.” „A na co manželku?” „Řekl bych jí: Stará, honem, pojď se podívat. Teď uvidíš rachot, jaký jsi v životě jěště neviděla.”

Kupé rychlíku jedoucího z Prahy do Brna, zcela sám sedí starší vousatý pán. Vlak zastavil v Kolíně a když se znovu dával do pohybu, otevřeli se dveře a do kupé vpadla asi tříletá holčina, plácla sebou a řvala. Za ní tam vletěl asi pětiletý kluk, který rovněž řval a byl pohlavkován starým Židem, jenž nadávaje usedl na sedadlo. Starý pán vyskočil a rozhodně povídá: „Pane, jsem strašně nervózní!” „Co je mi do toho, že sou voni nervózní,” odseknul Žid. „Povídám, že jsem strašně nervózní a neodejdete-li okamžitě s těmi dětmi pryč, způsobím vám velkou nepříjemnost!” „Nepříjemnost? Cha! Cha! Mojí starý se narodily dvojčata, a mám za ní přijet do Prahy - sed sem si do vlaku do Brna, holka se mi pokadila, kluk sežral jízdenky, tak jakou mi voni můžou udělat nepříjemnost?!”

Proč je rychlejší psychoanalýza u muže? Protože když se chce doktor dostat do jeho dětství, tak už je tam.

Skot MacLean se dostal u partie bridge do sporu s jedním Angličanem a byl jím vyzván na souboj. Při jízdě na místo souboje si koupil Angličan zpáteční lístek, MacLean však jen lístek do místa souboje. Angličan se divil: „Vy nevěříte, že se od souboje vrátíte? Já si vždy kupuji zpáteční lístek.” „Já ne,” odvětil MacLean. „Zpátky jedu obyčejně na lístek svého soupeře...”

Podobná YouTube videa

9:44 Little Nemo (NES) Speed Run -Part 1-

Little Nemo (NES) Speed Run -Part 1-

Autor: TheJamezMan
Počet zhlédnutí: 47 169

8:55 NES Classics - Snake Rattle & Roll Speedrun

NES Classics - Snake Rattle & Roll Speedrun

Autor: dyolf1234
Počet zhlédnutí: 15 600

2:48 Karen's 15 Surprise dance

Karen's 15 Surprise dance

Autor: dannybeve
Počet zhlédnutí: 130 230

1:19 Baila y Gana!: Coreo Danza Kuduro (de Frente) /TKM Argentina

Baila y Gana!: Coreo Danza Kuduro (de Frente) /TKM Argentina

Autor: tkm
Počet zhlédnutí: 16 162 163