Čtvrtníček a Polášek startují web a další...

111 863
Petr Čtvrtníček, Josef Polášek a Jiří Lábus...
Sledované video přidal uživatel: MyLovelyAikido dne 11. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Humor, Čtvrtníček, Polášek, Lábus ivánku kamaráde.

Vtipy, které tě dostanou!

U doktora: „Pane Horáček, mám pro vás dvě zprávy. Jednu špatnou a druhou ještě horší.” „Tak nejdřív tu špatnou,” řekne smutně pan Horáček. „Zjistil jsem, že máte rakovinu a že vám zbývá jen 24 hodin života.” Pan Horáček je otřesen a řekne jenom: „To ještě může být horší zpráva?” „Ta horší je, že jsem vám to včera zapomněl říct.”

Jeho Lordstvo se jednoho dne koupe ve vaně a najednou zvolá: „Jean, rychle zavolejte lady, ať sem ihned přijde!” Tak Jean zavolá a lady, celá uřícená, přiběhne: „Co si přeješ, drahý?” „Ale už nic,” odvětí zklamaně lord. „On jenom plaval.”

Náčelník má s policisty hodinu fyziky: "Víte, proč vlak na kolejích drncá? Rozebereme si problém: Vlak, to je vlastně lokomotiva a vagóny ...vagóny se jenom vezou, takže je zanedbáme ...zbývá nám lokomotiva - to je vlastně motor a kola, zbytek je nepodstatný, ten zanedbáme ...po kolejích jedou jenom kola, takže motor taky zanedbáme ...kola si zjednodušíme na jedno kolo ...a to je vlastně kruh, že? ...kruh, to je pí er na druhou ...pí je konstanta, tu zanedbáme a zůstalo nám er na druhou, což je čtverec ...a co dělá čtverec, když se otáčí? Drncá!"

V televizi se rozhodli, že natočí film o lidech co žijí v horách. Vydali se tedy do hor a našli tam baču. Požádali ho tedy, aby jim popsal, jak vypadá jeden jeho obyčejný den. "Tož, ráno vstanu. Vypiju flašu. Nasnídám se. Vypiju další flašu. Vyženu ovce na pastvu. Tam vypiju tak tři flaše." Vtom ho režisér zastaví: "Podívejte, takhle by to nešlo. To my do tý televize nemůžeme dát, že vy takhle pořád chlastáte. Víte co!? Radši místo toho říkejte, že čtete." "Tož dobře", na to bača. "Tož ráno vstanu. Přečtu si knihu. Nasnídám se. Přečtu si další knihu. Vyženu ovce na pastvu. Tam přečtu tak tři knihy. Pak jdu domů. Navečerím se. Přečtu si další knihu. No a pak jdu ke kamarádovi, ten má tiskárnu a tisknem knihy až do rána."

„Sestři, co tam ten pacient na tom záchodě dělá?” rozčiluje se doktor. „Vždyť u toho řve, jako kdyby tlačil slona!” „A víte, že máte pravdu, pane doktore? Už vidím chobot!”

Podobná YouTube videa

0:21 Salto Bierges

Salto Bierges

Autor: Encierro
Počet zhlédnutí: 192 588

1:10 PORT AVENTURA - Furius Baco

PORT AVENTURA - Furius Baco

Autor: rikiworld
Počet zhlédnutí: 495 254

2:19 Reasons why CopperCab is Fake and Gay

Reasons why CopperCab is Fake and Gay

Autor: BloggerDor
Počet zhlédnutí: 20 636

1:57 Cartoon reality island episode 6 part 1

Cartoon reality island episode 6 part 1

Autor: Goku14635
Počet zhlédnutí: 368

2:44 Call of Niko (GTA 4/Call of Duty Machinima)

Call of Niko (GTA 4/Call of Duty Machinima)

Autor: machinima
Počet zhlédnutí: 407 092

1:50 FINDING TOM - First Sponsor

FINDING TOM - First Sponsor

Autor: Kanik
Počet zhlédnutí: 1 300