The Adventures of Superman

418 309
I grabbed this off www.aol.com/in2tv.com. It's the First Ever Live Action Superman Tv Show. Pretty interesting stuff. Turns out that IN2TV site has tons of other shows on it too -- Welcome Back Kotter, Growing Pains, Perfect Strangers...Pretty fun time warp stuff.
Sledované video přidal uživatel: CHRISSLOAN dne 11. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Superman, Returns, Comedy, TV, Sci-Fi, Reeves, DC, Comics, Lois, Lane, Clark, Kent, Smallville, Krypton, Kryptonite, Movie, TVshow

Vtipy, které tě dostanou!

Zákazník v hospodě si objedná guláš s rohlíkem. Sní to, a objedná si znovu a ještě jednou. Asi za hodinu se zvedne, přijde k hospodskému a povídá: "Platím! Měl jsem guláš s rohlíkem, guláš s rohlíkem, guláš s rohlíkem." Hostinský povídá: "Já nejsem hluchý! Osmnáct korun!"

Manžel leží večer na posteli a poslouchá svou ženu, která stojí před zrcadlem, prohlíží si své tělo a mrmlá: „Pleť pomačkaná, prsa vytahaný, zadek jako vymačkanej pomeranč, křečový žíly, vlasy mi nedržej, jsem fakt děsná!” Zoufale se otočí ke svému muži s očekáváním alespoň nějakého povzbudivého slovíčka a z lůžka se ozve: „Zrak máš, miláčku, v naprostém pořádku.”

Jednoho dne se stalo, že přišel zahradník k holičovi, aby se dal ostříhat. Když byl hotov, ptal se, kolik dluží. Holič odpověděl: „Tento týden sloužím spoluobčanům, tudíž nemohu brát žádné peníze.” Zahradník tedy poděkoval a opustil holičství. Když holič otevírá svůj obchod příští ráno, našel tam 12 růží s děkovným přáním. Druhý den přišel pekař, aby se dal také ostříhat. Po stříhání se opakovalo to samé. „Sloužím spoluobčanům tento týden, tudíž nemohu připustit, abych dostal zaplaceno,” vysvětlil holič. Pekař byl rád a odešel. Příští ráno, když holič otevírá svůj krámek, vidí sáček se 12 koblížky upečenými do zlatova a s děkovnou kartou. Ten samý den, přišel vládní činitel a nechal se také ostříhat. Když chtěl platit, slyší totéž. „Sloužím tento týden spoluobčanům, tudíž nemohu vaše peníze přijmout,” znělo holičovo vysvětlení. Poslanec byl mile překvapen. Poděkoval a odcházel velice radostný. Příští ráno, když chtěl holič otevřít krám, stálo tam 12 poslanců, aby se nechali zdarma ostříhat.

Ředitel márnice povídá své podřízené: „Paní, vy jste jako muška.” „Co, tak vytrvalá?” „To ne, jen létáte od jedné mrtvoly k druhé.”

Pokud žena dupe nohama a nechce vás poslouchat, nerušte ji. Možná se pokouší tancovat.

Podobná YouTube videa

2:11 Quick feat. Omer Bhatti - The Drill

Quick feat. Omer Bhatti - The Drill

Autor: TheQuickStyle
Počet zhlédnutí: 326 033

1:19 Wet the bed DANCE ROUTINE

Wet the bed DANCE ROUTINE

Autor: zanyone11
Počet zhlédnutí: 235 813

2:25 Chachi Gonzales- I Should Have Kissed You

Chachi Gonzales- I Should Have Kissed You

Autor: chachi0123
Počet zhlédnutí: 2 427 325

1:19 Owen Wilson PSA - Outtakes

Owen Wilson PSA - Outtakes

Autor: TotallySketchDeux
Počet zhlédnutí: 25 881