3run - Free Your Mind

204 917
More info: http://www.streetstunts.net/wiki/Free_Your_Mind Free running video released December 2004 by 3RUN (a.k.a. Team Evolution). Filmed mainly in London and Basingstoke. Music Rob Dougan - Clubbed to Death Downloadable Version (9MB) http://3run.nwps.ws/free_your_mind.wmv Related links http://www.3run.co.uk I didn't have any part in this video, I just uploaded it to Youtube because no one else had, and I think it should be seen by as many people as possible - this is the video that got me into free running :D Related tags Free running freerunning parkour pk tricking flips stunts acrobatics london southbank south bank festival pier layout gainer superman frontflips basingstoke chase armitage cole shaun andrews nathan barris scott young adam brashaw darren james supertricks supertricks.tk team evo evolution matrix
Sledované video přidal uživatel: dotajames dne 11. 02. 2012

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: free, running, tricking, parkour, pk, 3run, gymnastics, street, stunts, london, matrix, your, mind

Vtipy, které tě dostanou!

Na perónu se rozjíždí rychlík. Babička do něj naskakuje, a nohama padne přímo pod kola vlaku. "Moje nohy. Moje nohy" řve šílená bolestí. Jde kolem výpravčí, podívá se na ní a povídá:" "Ženská co řvete, vždyť žádný nohy nemáte."

Víte, proč má datel zobák? Aby netloukl hlavou do stromu…

Náhle osiřelá dívenka vzlyká ve zpovědnici: „Proč zrovna oni? Proč zrovna tatínek s maminkou?” Kněz praví: „Inu, dcero, to je vůle zboží.”

Co maji spolecneho mista pro parkovani a muzi? Ty dobry jsou vzdycky zabrany.

Na procházce viděl Pepíček koně se ztopořeným údem a ptal se učitelky, co to má to zvíře pod bříškem. "Ále to nic není, toho si nevšímej." Pepíček se uznale podíval na učitelku a znalecky doplnil: "No, to bych chtěl vědět, na jakého jste zvyklá vy!"

Podobná YouTube videa

1:32 Kaka Joga Bonito

Kaka Joga Bonito

Autor: ssam16
Počet zhlédnutí: 1 949 147

1:23 Neymar Dance - Ai Se Eu Te Pego

Neymar Dance - Ai Se Eu Te Pego

Autor: oskarcena6
Počet zhlédnutí: 1 556 323

2:57 Show de Ronaldo Fenômeno - Santos x Corinthians

Show de Ronaldo Fenômeno - Santos x Corinthians

Autor: soccermoisess
Počet zhlédnutí: 1 548 685

1:07 Le but le plus rapide jamais marqué, en deux secondes

Le but le plus rapide jamais marqué, en deux secondes

Autor: ion1137
Počet zhlédnutí: 1 415 398