Undisputed 2 Bring it on

5 899 973
The music used in Undisputed 2. No fancy stuff, just an image and the music! Don't mind the image at the end lol. For those who've been searching for the song here's a link to it- http://www.megaupload.com/?d=QWXEZOCW http://rapidshare.com/files/79689060/Nathaniel_Dawkins_-_Bring_it_on_invicto_2.mp3.html Song name-"Bring it on" by Nathanien Dawkins Enjoy~ update-I got a link for users who can't use megaupload! Update-Seriously, and I'm not joking around here-how can people POSSIBLEY-no..seriously....- DO NOT know the title of this song?! There is a reason why videos require a TITLE and DESCRIPTION!
Sledované video přidal uživatel: GREYF0X dne 11. 02. 2012

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: undisputed, last, man, standing, kickboxing, fight, russia, mma, sequel, II, two, bring, it, on, mixed, martial, arts, UFC, boxing, fist

Vtipy, které tě dostanou!

Sudokopytníci mají na kopytech sudy.

Auto s českým premiérem uhání po silnici první evropské kategorie. A protože má vysoký politik velmi naspěch, šofér žene, jak jen to jde. Najednou mu v malé vesničce vyběhne z domu do cesty prase. Řidič nestihne zareagovat a nešťastné zvíře zabije. Premiér mu podá dvě bankovky a povídá: „Tady máš deset tisíc a jdi celou tu věc vyřešit.” Nato šofér vejde do stavení, odkud prase vyběhlo a dlouho se nevrací. Když po třech hodinách přeci jen vyjde, pan premiér se nestačí divit. V pravé ruce řidiče spatří košík plný vajec, v levé dvě slípky, okolo krku omotaný pás voňavých klobás a v zubech premiérových 10 tisíc. Premiér to pozoruje s otevřenou pusou a když šofér nakládá věci do kufru, uznale mu říká: „Teda člověče, nestačím se divit vašim diplomatickým schopnostem. Jak jste to všechno dokázal?” Řidič pokrčí rameny: „Ale šéfe, to nestojí za řeč. Vyřídil jsem to všechno jednou větou. Prostě jsem řekl, že jsem premiérův šofér a že jsem tu svini zabil!”

Přijde matka do koupelny a vidí manžela, jak koupe synka. Drží ho za uši a pouští po valše do vany. „Prosím tě, jak ho můžeš tak držet?” „To si mám opařit ruce?”

„Kůzlátka pacholátka, otevřete svoje vrátka, já jsem vaše maminka,” říká vysokým hláskem hladový vlk. Jedno z kůzlátek popadne mobil: „Mami, mami, už tu zase zevluje okolo ten starej transvestita!”

Slavná herečka skonala v mladém věku a v celé své kráse vstoupila do ráje. Ujal se jí sám svatý Petr a doprovázel ji vyhrazenou cestou k rajskému oddělení pro nevinné ženy, chráněnému před vetřelci hlubokým vodním příkopem. „Tady na té úzké lávce musíš být velmi opatrná,” připomínal jí důrazně nad příkopem. „Běž napřed a přísně se střež jakékoliv hříšné myšlenky, nebo spadneš dolů a cesta do ráje ti zůstane provždy uzavřena.” Herečka nebere jeho výstrahu vážně. Lehce si vykračuje, vlní se v bocích a rozverně kroutí zadečkem, jak byla zvyklá před kamerou. Udělá jeden krok, pak druhý, třetí... A najednou to dole za ní hlasitě žbluňkne!

Podobná YouTube videa

9:54 TMNT S02E24 le tournoi intermonde part 2 (1/2) fr

TMNT S02E24 le tournoi intermonde part 2 (1/2) fr

Autor: Sand6440
Počet zhlédnutí: 14 053

9:37 TMNT S01E 16 le dessinateur (1/2) fr

TMNT S01E 16 le dessinateur (1/2) fr

Autor: Sand6440
Počet zhlédnutí: 28 909

10:13 TMNT S01E01 le demenagement (1/2) fr

TMNT S01E01 le demenagement (1/2) fr

Autor: Sand6440
Počet zhlédnutí: 67 459

9:47 TMNT S01E10 shredder se dechaine part 1 (1/2) fr

TMNT S01E10 shredder se dechaine part 1 (1/2) fr

Autor: Sand6440
Počet zhlédnutí: 38 930