Undisputed 2 Bring it on

5 900 001
The music used in Undisputed 2. No fancy stuff, just an image and the music! Don't mind the image at the end lol. For those who've been searching for the song here's a link to it- http://www.megaupload.com/?d=QWXEZOCW http://rapidshare.com/files/79689060/Nathaniel_Dawkins_-_Bring_it_on_invicto_2.mp3.html Song name-"Bring it on" by Nathanien Dawkins Enjoy~ update-I got a link for users who can't use megaupload! Update-Seriously, and I'm not joking around here-how can people POSSIBLEY-no..seriously....- DO NOT know the title of this song?! There is a reason why videos require a TITLE and DESCRIPTION!
Sledované video přidal uživatel: GREYF0X dne 11. 02. 2012

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: undisputed, last, man, standing, kickboxing, fight, russia, mma, sequel, II, two, bring, it, on, mixed, martial, arts, UFC, boxing, fist

Vtipy, které tě dostanou!

V Newyorským Central parku trhá malou holcicku Pitbull. Vidí to chlap, tak se rozebhne, holejma rukama psa zabije a holcicce zachrání zivot. Svedkem toho je novinár New York Postu. Prijde k tomu muzi a povida: "Pane, vy jste ted hrdina. Napísu o vás clánek do New York Postu! Bude mít titulek: Newyorský hrdina zachránil holcicku!" - "Ale já nejsem z New Yorku!" - "Aha, to nevadí, tak tam bude: Americký hrdina zachránil holcicku!" - "Ale já nejsem ani American!" - "No, a odkud teda jste?!" - "Já jsem Pákistánec" No a druhý den vyjde clánek s titulkem: "ISLÁMSKÝ EXTRÉMISTA ZABIL AMERICKÉHO PSA"

Přijde matka do koupelny a vidí manžela, jak koupe synka. Drží ho za uši a pouští po valše do vany. „Prosím tě, jak ho můžeš tak držet?” „To si mám opařit ruce?”

Bezdomovec na Václaváku zdraví cizince: „Welcome to my living room!”

„Slyšela jsem, Mariko, že tvůj Karel přestal pít,” s překvapením konstatuje Eva. „Jak jsi ho to vlastně odnaučila?” „Normálně - začala jsem do flašek od ferneta dávat ředidla.”

Pán v baru povídá blondýnce: "Chtěl bych vám zavolat." "Fajn, moje číslo je v telefonním seznamu." "Ale nevím, jak se jmenujete." "Jméno je tam taky."

Podobná YouTube videa

86:03 The Waterboy (Full Movie) 19 subtitles

The Waterboy (Full Movie) 19 subtitles

Autor: MGq1n2NaP1nmH2_3JQxHbw
Počet zhlédnutí: 26 215

6:52 Avyris Fanart

Avyris Fanart

Autor: xblackicexx
Počet zhlédnutí: 1 049

0:30 euflorie

euflorie

Autor: ghost1961
Počet zhlédnutí: 79 269

3:51 [amv] Melancholy of Haruhi Suzumiya - Drama Queen

[amv] Melancholy of Haruhi Suzumiya - Drama Queen

Autor: c0j1r0
Počet zhlédnutí: 63 183

3:42 Shaun of the Dead (Queen-Don't stop me now)

Shaun of the Dead (Queen-Don't stop me now)

Autor: thumbelina15
Počet zhlédnutí: 239 681