Undisputed 2 Bring it on

5 899 965
The music used in Undisputed 2. No fancy stuff, just an image and the music! Don't mind the image at the end lol. For those who've been searching for the song here's a link to it- http://www.megaupload.com/?d=QWXEZOCW http://rapidshare.com/files/79689060/Nathaniel_Dawkins_-_Bring_it_on_invicto_2.mp3.html Song name-"Bring it on" by Nathanien Dawkins Enjoy~ update-I got a link for users who can't use megaupload! Update-Seriously, and I'm not joking around here-how can people POSSIBLEY-no..seriously....- DO NOT know the title of this song?! There is a reason why videos require a TITLE and DESCRIPTION!
Sledované video přidal uživatel: GREYF0X dne 11. 02. 2012

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: undisputed, last, man, standing, kickboxing, fight, russia, mma, sequel, II, two, bring, it, on, mixed, martial, arts, UFC, boxing, fist

Vtipy, které tě dostanou!

Ne, Win95 není vir... protože: 1)viry nezabírají tolik místa na HDD a RAM 2)viry neopotřebují tolik instalačních disket 3)viry nevypisují chybové hlášky 4)viry jsou spolehlivější 5)viry věčinou neudělají takové škody.

„Ta dnešní mládež,” povzdechne si děda, když kolem něj prochází mladá blondýnka od vedle. „Maluje se to jako štětka, voní se to jako štětka, vypadá to jako štětka... Tak za kolik?”

Potkají se dva: „Marku!” „Nemám, kamaráde, ty už dávno neplatí.”

Prijde takhle jeden k doktorovi, ze prej vcera, kdyz obstastnoval tu svoji, spadl z postele a zlomil si ruku. Potom povida: "A pane doktor, neslo by to napsat jako pracovni uraz a Vite, delam na statku v rostlinne vyrobe," a hned stavi na stul flasku slivovice. "No konecne, proc ne. Ale co tam napisu?" "Vite, pane doktor, tak to ja uz mam promyslene. Napiste tam treba: Pri seti semene spadl ze stare masiny. "

Odvody na vojnu: "Vidíte nějaká písmena?" - "Ne." - "A tabuli?" - "Ne." - "Tak to je v pořádku, nic tam není. SCHOPEN!"

Podobná YouTube videa

1:56 Spider Man 4 Real trailer

Spider Man 4 Real trailer

Autor: enncartaturkey
Počet zhlédnutí: 583 609

2:28 Armadillo Official Trailer HD

Armadillo Official Trailer HD

Autor: zelkogris
Počet zhlédnutí: 861 891

4:44 Jacob and Hannah - Crazy Stupid Love

Jacob and Hannah - Crazy Stupid Love

Autor: Lauramaqueda
Počet zhlédnutí: 96 275

0:56 K-tel Records "Best of Britian" commercial

K-tel Records "Best of Britian" commercial

Autor: KtelClassics
Počet zhlédnutí: 3 647

0:31 Dragons or Dinosaurs - 30 sec Commercial

Dragons or Dinosaurs - 30 sec Commercial

Autor: Cloud10Entertainment
Počet zhlédnutí: 3 670