Best of Yuri Boyka

983 193
An edit I made from Undisputed 2 and 3 containing the best bits (my opinion) of Yuri Boyka. No flashy editing, just served straight up. Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use
Sledované video přidal uživatel: Hiroshimawillburn dne 11. 02. 2012

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Undisputed, Yuri, Uri, Boyka, Kickboxing, MMA, Martial, Arts, fighting, Scott, Adkins, Best, of, fighter, tribute, boxing, freestyle, russian, fight, video, redemption, enemy, crush, crash, skrip, breaks, ninja, men, combat sports, star wars, scifi

Vtipy, které tě dostanou!

„Pane doktore, vrtáte zuby bezbolestně?” „Samozřejmě, nikdy nic necítím.”

Blondýnka jela v létě do Krkonoš a to by bylo, aby se nepodívala k prameni Labe. Ten pohled jí však velmi rozrušil. „Proboha,” vykřikla. „Zavřete někdo tu vodu, než to tu celé vytopíte!”

Sedí babka v baráku a má vody až po kotníky. Přijdou za ní hasiči a povídají, že musí okamžitě pryč. Ale ona jim odpoví, že jí Bůh slíbil, že ji zachrání. Přišli druhý den a vody po kolena. "Ale teď už musíte jít, babi," říkají hasiči. Ale ona zase, že jí Bůh zachrání. Přijdou potřetí a dům je zbořený. Babka mezitím odchází do nebe za Bohem a když se s ním setká, povídá mu: "Vždyť jsi mi slíbil, že mi pomůžeš." Bůh ji odpoví: "Vždyť jsem ti tam poslal dvakrát hasiče!"

Blondýnka je večer na pláži u moře a najednou začne na celé kolo řvát: „Utíkejte! Rychle, zachraň se, kdo můžeš! Za chvíli tu bude nepředstavitelně veliká vlna! Moře se v celé šíři vylije ze svých břehů! Nastane konec světa!” Lidé na hysterickou ženu nejdříve strnule zírají a pak se tomu divadlu všichni začnou hlasitě smát. Jeden turista se jí, zadržujíc smích, ptá: „A jak jste na tohle přišla, milá slečno?” „Vy jste tu katastrofu před chvílí neviděli? Slunce nám spadlo přímo támhle za obzorem do moře!”

Jaká je největší výhoda manželství? Můžete si zasouložit, i když se vám nechce. A jaká je největší nevýhoda manželství? Musíte souložit, i když se vám nechce.

Podobná YouTube videa

1:56 Spider Man 4 Real trailer

Spider Man 4 Real trailer

Autor: enncartaturkey
Počet zhlédnutí: 583 609

2:28 Armadillo Official Trailer HD

Armadillo Official Trailer HD

Autor: zelkogris
Počet zhlédnutí: 861 891

4:44 Jacob and Hannah - Crazy Stupid Love

Jacob and Hannah - Crazy Stupid Love

Autor: Lauramaqueda
Počet zhlédnutí: 96 275

0:56 K-tel Records "Best of Britian" commercial

K-tel Records "Best of Britian" commercial

Autor: KtelClassics
Počet zhlédnutí: 3 647

0:31 Dragons or Dinosaurs - 30 sec Commercial

Dragons or Dinosaurs - 30 sec Commercial

Autor: Cloud10Entertainment
Počet zhlédnutí: 3 670