Babylon AD Song - Achozen Deuces (By CrazyLukin0s)

265 420
Babylon AD Opening Theme - Achozen Deuces 2008
Sledované video přidal uživatel: crazylukinos dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Babylon, AD, Song, Achozen, Deuces, 2008, vin, diesel

Vtipy, které tě dostanou!

Tak da za ukol CIA, FBI a New Yorske polici vypatrat v lese kralika. CIA nasadi obrovske mnozstvi informatoru, infiltruje a je do zvireci rise. Po pul roce vyda prohlaseni dementujici existenci kraliku. FBI po mesici patrani bez jedine stopy spali cely les i s nejblizsim okolim. Omluvit se samozrejme nehodlaji; kralik si to zaslouzil a ostatni jsou spolupachatele. Policiste z NY se vrhnou do lesa a za hodinu pred Billa privedou priserne zmlaceneho medveda, ktery rve: "Oukej, oukej, jsem kralik!"

Děda Vávrů si stěžuje v ordinaci: „Pane doktore, mám hroznou sklerózu!” „Z toho si nic nedělejte,” chlácholí ho obvoďák, „to je u lidí ve vašem věku zcela běžné.” „No jo, jenže já mám nějaký horší druh.” „Proč myslíte?” „Tak třeba včera... Šel jsem na nákup a když jsem se vrátil, zjistil jsem, že jsem si zapomněl klíče. Tak jsem šel k dceři, která bydlí poblíž a náhodou má ještě jedny, náhradní. A než jsem tam došel, úplně jsem zapomněl, že jsem nějaké klíče vůbec zapomněl!”

Děti dostanou za domácí úkol napsat slohovou práci na téma: MOJE RODINA. Když práce odevzdávají, věnuje učitelka sladký úsměv a pochvalu přičmoudlému Lacovi. Ten totiž oproti ostatním odevzdává pěkný svazek popsaných listů. Druhý den ovšem vchází učitelka do třídy zjevně rozladěná: „Já nemám čas na hlouposti! Mohl by někdo Lacovi po vyučování vysvětlit, jaký je rozdíl mezi slohovou prací a seznamem rodinných příslušníků?”

KFC: „Co je to? Čerstvě upražená křidýlka,...” „Už vím, Boeing 747 směr New York.”

„Kam se letos chystáte na dovolenou?” ptá se pan Vokurka známého. „Manželka na Seychely, dcera na Floridu a syn do Austrálie,” vyjmenuje přítel. „A ty se chystáš kam?” vyzvídá pan Vokurka. Pilný mužík si povzdechne: „Pravděpodobně do basy!”

Podobná YouTube videa

4:12 Operace Artaban - Vzpomínka

Operace Artaban - Vzpomínka

Autor: frantisekpalacky
Počet zhlédnutí: 6 919

4:20 IN TOUCH - Jednou v létě

IN TOUCH - Jednou v létě

Autor: intouchzb
Počet zhlédnutí: 2 914

5:51 SiraVole Odsouzení

SiraVole Odsouzení

Autor: pavlisdesigner
Počet zhlédnutí: 992

4:24 Zucchero & Paul Young - Senza Una Donna

Zucchero & Paul Young - Senza Una Donna

Autor: rosler90
Počet zhlédnutí: 5 430 336

4:13 Těžkej Pokondr - Jsem sama doma

Těžkej Pokondr - Jsem sama doma

Autor: azikasi
Počet zhlédnutí: 5 766