Salma Hayek - Bra - Ugly Betty - HD

640 562
Salma Hayek
Sledované video přidal uživatel: stewiefan33 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: SlmHyk

Vtipy, které tě dostanou!

Baví se tři chlapi, kterého manželka nejvíc "řve" při orgazmu... 1. říká: "Moje žena u toho řve až na nás bouchají sousedé..." 2. říká: "Ta moje u toho řve až řinčí okna na baráku..." 3. říká: "To je nic chlapi... ta moje u toho řve tak strašně, že ji slyším až do hospody..."

Přijde rozehřátej chlápek do cukrárny a má velké oči: „Horu zmrzliny!” Prodavačka se na něj udiveně podívá: „Ale musím vás upozornit, že jedna sklápěčka vyjde na několik set tisíc...”

CIA, FBI a Los Angeles Police Department mají od prezidenta za úkol prokázat, která z těchto organizací je výkonnější v chytání zločinců. Jejich úkolem je vypátrat králíka v lese. CIA rozmístila po lese zvířecí informátory, ti vyslýchají rostlinné a minerální svědky. Po tříměsíčním pátrání vydá CIA tiskové prohlášení, že králíci neexistují. FBI po dvou týdnech bez jediné stopy nakonec spálí celý les a zabije tak všechno živé, včetně králíka. Nikomu se samozřejmě neomluví. Ten králík si to přece zasloužil. Los Angeles Police Department jde bleskurychle na věc. O půl hodiny později táhnou z lesa příšerně pomláceného medvěda, který řve: „Oukej, oukej, jsem králík. Jsem králík!”

Paní Kalianková si stěžuje: "Pepo, od prázdnin jsme se nemilovali, co je to za život!" Pepa furiantsky natáhne ruku, vztyčí všech pět prstů a rozněžnělá paní Kalianková se ptá: "Snad ne pětkrát, vždyť to by bylo za více jak dva roky!" - "Ne, to je omyl, vyber si prst!"

Vedoucí si zavolal číšníka: „Prosím tě, přestaň konečně vyhazovat opilé hosty ze dveří. Stále zapomínáš, že pracuješ v restauračním voze.”

Podobná YouTube videa

1:59 Justin Tayler Bootcamp - Tony Pang

Justin Tayler Bootcamp - Tony Pang

Autor: JustinTayler
Počet zhlédnutí: 65 137

9:42 Smosh Boxman President Dance Contest WINNERS!

Smosh Boxman President Dance Contest WINNERS!

Autor: IanH
Počet zhlédnutí: 693 301

3:25 Hyori Lee _ BIGBANG TOP KISS HYORI LEE- so sweet

Hyori Lee _ BIGBANG TOP KISS HYORI LEE- so sweet

Autor: carlinka133
Počet zhlédnutí: 63 387

3:08 Big Bang & 2NE1 - Lollipop Music Video

Big Bang & 2NE1 - Lollipop Music Video

Autor: Mnet
Počet zhlédnutí: 1 827 777

5:31 [HD]  BIG BANG 1 / 2    ( GD &  Seung Ri ) DVD story   ENG SUB

[HD] BIG BANG 1 / 2 ( GD & Seung Ri ) DVD story ENG SUB

Autor: kiat1222
Počet zhlédnutí: 525 523