Papa Roach - Last Resort lyrics

12 426 255
LAST RESORT ---►► http://RingerZone.info ◄◄--- My Second lyrics movie! I bought the song from iTunes. Every content in this video belongs to me and i have permission to use the music.
Sledované video přidal uživatel: TheAncientPowers dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Papa, papa roach, roach, lyric, last resort, Music, Last Resort (song), Away, Getting, Lyrics, Song, Far, Take, Full, Ready, Far Away, Album

Vtipy, které tě dostanou!

„Co bude dneska k obědu?” ptá se Dežka své Eržiky. „Štěkaná a hafburger.”

Na pustém ostrove ztroskotají dva muži a jedna žena. Po mesíci ríká jeden muž druhému: - "Už mám tech prasáren dost, zabijeme ji!" Po mesíci ríká zase jeden druhému: - "Už mám tech prasáren dost, zakopeme ji!" Po dalším mesíci zase: - "Už mám tech prasáren opravdu dost, vykopeme ji!"

U gynekologa: „Čekáte dvojčata, paní. Chcete znát jejich pohlaví?” „Ne, chci se nechat překvapit. Jen mi řekněte - jsou stejná?” „Ne.”

Jde borec a říká si: "Proč mi každej říká TY DEBILE?" a donde na kopec a tam ukřižovanej ježíš a debil mu říká: "Prosimtě pomož mi,každej mi furt říká TY DEBILE". Ježíš na to:"Když mě sundáš z toho kříža tak s tím něco uděláme. Tak borec odváže ježíšovi levou ruku, pak pravou a ježíš si rozbije hubu o zem a zařve: "TY DEBILE, nejdřív nohy!!

Hostující kazatel právě skončil sérii evangelizačních shromáždění v jednom vesnickém sboru. Členové té církve byli tak chudí, že mu nemohli zaplatit jeho výdaje. A tak se jeden ze starších rozhodl, že mu věnuje svého koně. Nebylo možné odmítnout, proto kazatel za darovaného koně srdečně poděkoval a chystal se na cestu. Bývalý majitel koně si ho však zavolal a vysvětlil mu: „Toto je zvláštní kůň. Je vycvičen tak, že když řeknete ‚Chvála Bohu’, tak zrychlí a uslyší-li ‚Haleluja’, zastaví.” Hostující kazatel slíbil, že dá na koně pozor, rozloučil se, nasedl, řekl „Chvála Bohu” a kůň se rozjel. Všechno bylo v pořádku až do chvíle, kdy se blížili k hluboké rokli. Kazatel koni přikázal: „Chvála Bohu.” Kůň zrychlil. Kazatel zakřičel: „Chvála Bohu.” Kůň se dal do cvalu. Kazatel se chytil za hlavu: „Popletl jsem slova. Jak jen zněl ten příkaz k zastavení.” Kůň se řítí k propasti a kazatel vykřikuje všechna slova, která ho napadají: „Amen... Hosana... Maranatha...” Nic nefunguje. Náhle si vzpomene na kouzelné slůvko. Rázně přikáže: „Haleluja.” a kůň se zastaví půl metru před okrajem hrozné hluboké propasti. Zpocený, ale šťastný kazatel se zhluboka nadechne, vděčně pohledí k nebi a pronese: „Chvála Bohu.”

Podobná YouTube videa

1:08 Štědrej večer nastal

Štědrej večer nastal

Autor: nalamastr
Počet zhlédnutí: 63 905

5:05 Zpívánky - Byla cesta, byla ušlapaná

Zpívánky - Byla cesta, byla ušlapaná

Autor: keyja007
Počet zhlédnutí: 32 499

1:53 coca cola christmas

coca cola christmas

Autor: TommyG831
Počet zhlédnutí: 1 031 485

2:41 Rolničky

Rolničky

Autor: Tanseika
Počet zhlédnutí: 279 749