Papa Roach-Lifeline (Lyrics included)

562 658
Slideshow of Papa Roach and their new single, Lifeline. *Also* Who cares if it sounds like Keane's "Everybody's Changing". It isn't played the same way, this has a hard rock feel while Everybody's Changing is more of an indie song. No need to complain and whine about it, just enjoy the music. Lyrics:When I was a boy I didn't care about a thing It was me and this world And a broken dream I was blaming myself For all that was going wrong (going wrong) I was way out there On the wrong side of town And the one's that I loved I started pushing them out Then I realized That it was all my fault I've been looking for a lifeline For what seems like a lifetime I'm drowning in the pain Breaking down again Looking for a lifeline So I put out my hand And I asked for some help We tore down the walls I built around myself I was struck by the light And I fell to the ground I've been looking for a lifeline For what seems like a lifetime I'm drowning in the pain Breaking down again Looking for a lifeline Is there anybody out there Can you pull me from this ocean of despair I'm drowning in the pain Breaking down again Looking for a lifeline You know a heart of gold Won't take you all the way And in a world so cold It's hard to keep the faith I'm never gonna fade away I've been looking for a lifeline For what seems like a lifetime I'm drowning in the pain Breaking down again Looking for a lifeline Is there anybody out there Can you pull me from this ocean of despair I'm drowning in the pain Breaking down again Looking for a lifeline
Sledované video přidal uživatel: PuffinsLaughter09 dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: lifeline, OneTrueMedia, papa, roach

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde chlap do krčmy a povídá: „Zemřela mi manželka.” A druhý se ho ptá: „Jaká byla její poslední slova?” „Do hospody půjdeš jen přes moji mrtvolu!”

Ženská měla v posteli milence, když v tom slyší, jak na příjezdové cestě chrastí štěrk pod koly manželova automobilu. Nezpanikařila a rychle vymyslela řešení - postavila chlapa do kouta, řekla mu, aby se ani nehnul, namazala ho dětským olejem a posypala alabastrovým práškem. Když se manžel podivoval, co to je, povídá mu: "Drahý, to je socha. Stejnou si koupili Štěrbovi naproti přes ulici a mě se tak líbíla, že jsem si řekla, že si ji koupíme taky." Tím debata skončila a o soše už nepadlo ani slovo, ani když šli večer spát. Ale chvilku po tom, co manželka usnula, se chlápek zvednul, odešel do kuchyně a vrátil se se sedvičem a sklenicí mléka. Otočil se k soše a povídá: "Tu máte, vemte si. Já tuhle stál u Štěrbů tři dny v pozoru jako idiot a nedali mi ani sklenici vody."

„Dědeček říkal, že jsi takový puntičkář, že když mu vypleješ záhonek, tak tam dva roky nic neroste,” oznamuje Arnoštovi máma. „To musí být rád,” libuje si synek. Matka vypění: „Rád?! Víš, jaké divadlo mi ztropil do telefonu, ty troubo?! Dva roky mu tam neroste žádná zelenina!”

Firma Hoechler a Koch vyrabi a od 1.cervence dodava na trh novy kapesni translator do romstiny. Translator obsahuje zakladni romskou slovni zasobu ve vymennych modulech a jeho pouziti je jednoduche i pro male deti. Zarizeni nevyzaduje napajeni, vazi cca 1200 gramu a jeho raze cini 9 mm.

Masarykovo nádraží se vrací k osvědčenému názvu: Přístaviště Praha Střed.

Podobná YouTube videa

3:40 VESELE ŠTAJERKE Čarobna noč

VESELE ŠTAJERKE Čarobna noč

Autor: TheKremencek
Počet zhlédnutí: 2 961

3:12 ANS. BRANETA KLAVŽARJA - IMEJ ME RADA

ANS. BRANETA KLAVŽARJA - IMEJ ME RADA

Autor: GOLICATUBE
Počet zhlédnutí: 46 432

3:17 Peharcek

Peharcek

Autor: colek72
Počet zhlédnutí: 93 997

4:12 NAVIHANKE-Spomni se name

NAVIHANKE-Spomni se name

Autor: z0fka
Počet zhlédnutí: 68 979

3:04 Zapeljivke - Prvi je prvi

Zapeljivke - Prvi je prvi

Autor: tlastrop
Počet zhlédnutí: 71 721

2:28 Vesele Štajerke - Ljubček moj

Vesele Štajerke - Ljubček moj

Autor: rokShock
Počet zhlédnutí: 62 376