Papa Roach - She Loves Me Not

5 637 963
Music video by Papa Roach performing She Loves Me Not. (C) 2002 SKG Music L.L.C.
Sledované video přidal uživatel: PapaRoachVEVO dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Papa, Roach, DreamWorks, Pop

Vtipy, které tě dostanou!

Paní učitelka dala dětem DÚ, aby zkoumaly řeč zvířat. Druhý den se přihlásí Anička a říká: "Já zkoumala řeč kočky, ta mňouká." Přihlásí se Frantík a spustí. "Já zkoumal řeč psa,ten štěká." A přihlásí se Pepíček a říká: "Já zkoumal řeč ryb." Paní učitelka se zarazí a odpoví. "Ale Pepíčku, ryby nemluví." "Ale mluví,když jsem šel večer do ložnice, slyšel jsem - Nestrkej mi tam tu ploutev,nebo ti ji urazím!"

Dohadují se tři rybáři u vody, kdo má lepší manželku. Každý z nich je přesvědčený, že ta jeho je nejlepší. Tak se jdou podívat k prvnímu rybáři a otevře jim výstavní blondýna, ženská krev a mlíko. „To není špatný,” zhodnotí ji ti dva. Pak se jdou podívat ke druhému rybáři. Otevře jim super bruneta, hotová modelka. „Hm, to taky není špatný.” Nakonec jdou ke třetímu rybáři a ten svoji starou přiváží na vozejku. Místo rukou má pahejly, jedna noha končí pod kolenem, chybí jí jedno oko a po celém těle má jizvy. „Já vím, chlapi, nic moc,” komentuje to její manžel. „Ale už jsem na ni chytil tři žraloky!”

Po krvavém boji zajmou krvežízniví indiáni osadníka a jeho ženu. „Půjdete ke kůlu smrti!” oznamuje zajatcům vítězoslavně náčelník. „Půjdeme,” povídá s notnou dávkou sarkazmu muž, „jen nám řekněte, proč jste nám teda nejdřív ustřelili nohy?!”

Ptá se přítel námořníka: "A setkal ses v Austrálii s nějakým vzácným zvířetem?" "Jo, se slonem." "Ale vždyť v Austrálii sloni nežijí!" "Však právě proto jsou tam vzácní!"

Víte, proč jsou policajti na záchodě potmě? Protože vždycky, když tam vejdou, zhasnou světlo, aby na to nezapomněli, až budou vycházet.

Podobná YouTube videa

3:55 Tina - Si Sám

Tina - Si Sám

Autor: tomiworld
Počet zhlédnutí: 2 227 423

0:57 ABDC Season 5 - Week 2 - Jungle Boogie

ABDC Season 5 - Week 2 - Jungle Boogie

Autor: VietMicro
Počet zhlédnutí: 34 159

1:06 Blueprint Cru music - Bad Romance

Blueprint Cru music - Bad Romance

Autor: SSSRCQ
Počet zhlédnutí: 10 388

3:31 Amy Winehouse - Valerie - Live HD

Amy Winehouse - Valerie - Live HD

Autor: ppablofarias
Počet zhlédnutí: 2 680 429