Good Bye Nedved you will be Always in Our Hearts Part 1

38 150
After the last match for Nedved with Juventus, Juve players and fans say Good Bye to Pavel and we say to him: Arrivederci Nedved Ciao Pavel you will be Always in Our Hearts Grazie per tutto
Sledované video přidal uživatel: bianconeri dne 11. 02. 2012

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Juventus, Juve, Pavel, Nedved, calcio, legend, Soccer, football, serie, bianconeri, bianconero, players, Arrivederci, Ciao, you, will, be, Always, in, Our, Hearts, Grazie

Vtipy, které tě dostanou!

Řidič přejede na vozovce opilce. Celý bledý k němu běží, opilec vstane a říká: „Neomlouvejte se, zrovna jsem chtěl vstávat!”

„Vy ale máte pěknou holčičku, má takové buclaté tvářičky...” rozplývá se stařeček. Maminka stěží zadržuje smích: „To bude asi proto, že se zrovna cpe sušenkama...”

Zkoušení z biologie. Profesorka se ptá: „Co je to pohlavní rozmnožování?” Blondýnka: „Nó, přes hlavu?”

Náčelník dá policajtovi za úkol zavřít dveře u jeho kanceláře, které špatně dovírají. Podřízený po několika minutách hlásí: „Šéfe, tak jsem ty dveře zavřel, že už se nikdy neotevřou!” „No dobře,” praví náčelník, „tak je teď otevři.”

Ptá se policajt potenciální vdovy v márnici: „Vím, že je to pro vás těžké, ale byla byste tak laskavá a mohla byste identifikovat tělo vašeho manžela? Měl nějaké zvláštní znamení?” „Ano, koktal.”

Podobná YouTube videa

4:25 Nerf D-Day

Nerf D-Day

Autor: SourceofFaith
Počet zhlédnutí: 437 045

4:18 Nerf D-Day Wave 2

Nerf D-Day Wave 2

Autor: SourceofFaith
Počet zhlédnutí: 136 952

1:49 Pilates exercise for pregnancy

Pilates exercise for pregnancy

Autor: tashlawton
Počet zhlédnutí: 32 757