All X - Pražákům

166 496
good
Sledované video přidal uživatel: smajliiiiik dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Faktor

Vtipy, které tě dostanou!

Jak se říká ženám, které nepoužívají antikoncepci? „Mami.”

Majitel restaurace řekl brigádníkovi: „Přines mi z kuchyně kuchařku.” Za chvíli mu vlepí pohlavek: „Ty pitomče, nemyslel jsem kuchtičku!”

Na pustém ostrově ztroskotají muži ve věku 20, 30, 40 a 50 let. Po bližší prohlídce ostrova a okolí zjistí, že na ostrůvku hned vedle je skupinka stroskotaných žen. 20-ti letý mladík navrhne: Joj chlapi, doplaveme tam a budeme se s nima celý den milovat. 30-ti letý: Ne, ne. Doplavame tam, pomilujeme se a hezky pianko doplaveme zpátky. 40-ti letý: Ale vždyť ony mohou doplavat sem. 50-ti letý: Hele bacha, támhle už jedna plave, mrcha!

Němec, Američan a Čech se baví o autech. „My máme tak skvělá auta,” holedbá se Mnichovák, „že když zapomenu zamknout, za pár vteřin se rozhouká alarm.” „To nic není,” chlubí se Newyorčan, „to když my zapomeneme zamknout, auto se zamkne za pár vteřin samo.” Pražák se vytahuje: „To u nás, když zapomeneme zamknout auto, za pár vteřin se stane neviditelným!”

Jde opilec z hospody, šíleně se motá, najednou se mu udělá hrozně zle, opře se o zeď a začne blít. Po chvíli odněkud přiběhne pes a začne ty zvratky očuchávat. Opilec se podívá dolů a kulí oči: „Sakra, to by mě zajímalo, kde jsem sežral toho psa?!”

Podobná YouTube videa

0:49 Praise Ye the Lord Children Song | Cullen's Abc's

Praise Ye the Lord Children Song | Cullen's Abc's

Autor: CullensAbcs
Počet zhlédnutí: 25 702

2:36 Go Tell It On The Mountain

Go Tell It On The Mountain

Autor: nettiehoney
Počet zhlédnutí: 112 917

0:40 Trinity Gospel Choir: Go Tell it on the Mountain

Trinity Gospel Choir: Go Tell it on the Mountain

Autor: larrypahl
Počet zhlédnutí: 47 283