The Mixer

15 801 967
A dinosaur, pig and the other dinosaur see a strange machine and see what its about =O.
Sledované video přidal uživatel: RisingDrag0n dne 11. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Dinosaur, Pig, Mixer, Machine

Vtipy, které tě dostanou!

Paní v autosalonu, když se konečně zpola nacpe do malého japonského sedanu: „Pane Holoubek, vždyť jsem vám říkala, že se do toho auta nevejdu!” „Ale vejdete, určitě ano,” snaží se za každou cenu prodat vůz autoprodejce. „Tak dobře, vejdu se tam,” připustí otylá dáma, „ale pak už se tam nevejde nikdo jiný!”

Zpráva pro houbaře: Na většině území ČR rostou houby jak z vody.

Mladik na malem meste prijde jednom domu v dobre nalade a hrde oznamuje tatinkovi, ze se seznamil s jednou moc fajn slecnou a vypada to na vaznou znamost. Je to pry pekarova dcera. Tatinek si ho vezme stranou a rika: "Vis, synku, musim ti neco rict. Ziju s tvoji mamou uz tricet let, mame se radi, rozumime si, ale je tu jedna vec. Tvoje maminka nikdy nebyla moc na zalezitosti kolem sexu, a tak jsem si ja obcas dopraval neco bokem. A to je prave ten problem - vis, pekarova Jana, to je vlastne moje dcera, takze si ji vzit nemuzes." Synek z toho tedy radost nemel, ale vzal to na vedomi. Kdyz o pul roku pozdeji privedl domu na obed Marii z drogistovy rodiny, tatinek si jej opet vzal stranou a vysvetlil mu, ze i tahle slecna je vlastne jeho sestra. Kdyz se to dalsi rok stalo znovu, synek cely nestastny zasel za maminkou a sveruje se: "Maminko, to je hrozne, pokazde, kdyz se seznamim s nejakou divkou, mi otec rekne, ze je to vlastne jeho nemanzelska dcera a tedy moje sestra. Co mam delat?" "Synku, vubec se nenech rozcilit tim, co tatinek rika. On totiz ve skutecnosti neni tvuj otec."

Volá holka večer na matku: „Mami, já mám na posteli drobky!” „Tak je sklepej.” „Ale já nemám kam...” namítne dívka a ustrašeně pohlédne na půlmetrový pás okolo postele.

Přiletí moucha do hospody a sedne si jednomu ze štamgastů na půllitr. Pivař se rozmáchne rukou a z mouchy zůstane jen flek. Co z toho vyplývá za ponaučení? Nikdy se nedotýkej cizího piva!

Podobná YouTube videa

2:50 Cascadeur(juste pour rire)

Cascadeur(juste pour rire)

Autor: wahebbb
Počet zhlédnutí: 112 568

0:26 "Oi! Eu queria mandar todo mundo tomar no c..."

"Oi! Eu queria mandar todo mundo tomar no c..."

Autor: xuramaiva
Počet zhlédnutí: 1 178 280

1:00 BOZO:POR TRÁS DA MÁSCARA

BOZO:POR TRÁS DA MÁSCARA

Autor: boilokobozo
Počet zhlédnutí: 181 905

0:17 Garoto manda Maisa ir tomar no cú ao vivo

Garoto manda Maisa ir tomar no cú ao vivo

Autor: AmericanBoyDangerous
Počet zhlédnutí: 5 015 012

2:36 Imnul lui State

Imnul lui State

Autor: UzumakiKyuubi1
Počet zhlédnutí: 252 510