lowriders 1

3 802 593
hydrolic lowriders poppin lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders hydrolic lowriders poppin lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders hydrolic lowriders poppin lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders hydrolic lowriders poppin lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders hydrolic lowriders poppin lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders hydrolic lowriders poppin lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders hydrolic lowriders poppin lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders hydrolic lowriders poppin lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders
Sledované video přidal uživatel: clippers385 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: lowriders, lolos, hydros, hydrolics, lowrider, low, riders

Vtipy, které tě dostanou!

Víte co mají ženský v hlavě ? Že ne ?...no přece brouka mozkožrouta ! No a víte co tam dělá ?...no přece chcípá hlady !

Když skončili piknik, dojedli a dopili, vášnivě se k sobě přitiskli a dali si dlouhý polibek na rozloučenou. Ona už byla skoro na odchodu, když on začal škemrat: „Přijď ke mně zítra večer. Ukážu ti... svou sbírku poštovních známek z druhé světové války!”

„Podle mě je žena nejšťastnější, když se vdá za muže, kterého chtěla,” prohlásí na čajovém dýchánku paní Jitka. „To si nemyslím,” namítne paní Irenka. „Podle mě je nejšťastnější, když si vezme muže, kterého chtěla jiná!”

Jde policajt po ulici, v okně jednoho činžáku sedí papoušek a volá na něj: „Blbečků! Blbečků!” Policajt to přejde. Jde tamtudy druhý den a zase: „Blbečků! Blbečků!” To už je trošku naštvaný. Když se to opakuje i třetí den, jde za papouškovou majitelkou a že jestli ho neodnaučí mluvit sprostě, dá jí pokutu. Jde okolo domu následující den, podívá se do okna. Papoušek se na něj taky podívá a zakřičí: „Však ty víš!”

Manžel je bez peněz, tak pošle manželku vydělávat do uličky lásky. Žena se vyparádí, sebere kabelku a vyrazí.... Ráno se vrací, celá rozcuchaná, opuchlá a v ruce svírá 501. Manžel vezme peníze, uznale zakývá hlavou a ptá se : "Nóóóó´, pro začátek to není špatný..... 501 korun.... a kdo Ti dal tu korunu ?" "Skoro každý........."

Podobná YouTube videa

1:35 Simson sr 70/4 Marcina

Simson sr 70/4 Marcina

Autor: kaalli
Počet zhlédnutí: 5 562

0:32 wkręcanie się simsona. wydech strojony na 10500

wkręcanie się simsona. wydech strojony na 10500

Autor: motomaniak14
Počet zhlédnutí: 12 137

5:05 Simson 70/4/3 i 60/4 rezo!!

Simson 70/4/3 i 60/4 rezo!!

Autor: mottorman95
Počet zhlédnutí: 2 144

7:48 Jazda motorowerem Romet Ogar 205

Jazda motorowerem Romet Ogar 205

Autor: DorianGierek
Počet zhlédnutí: 41 804

1:53 Simson 70/4

Simson 70/4

Autor: kovics14
Počet zhlédnutí: 3 737