lowriders 1

3 802 633
hydrolic lowriders poppin lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders hydrolic lowriders poppin lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders hydrolic lowriders poppin lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders hydrolic lowriders poppin lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders hydrolic lowriders poppin lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders hydrolic lowriders poppin lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders hydrolic lowriders poppin lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders hydrolic lowriders poppin lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders lowriders
Sledované video přidal uživatel: clippers385 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: lowriders, lolos, hydros, hydrolics, lowrider, low, riders

Vtipy, které tě dostanou!

Manželka utrpěla silné popáleniny v obličeji. Protože byla hrozně hubená, nebylo možné vzít jí na těle kůži k transplantaci. Doktor nakonec požádal manžela, aby se dárcem stal on. Jak víte, nejčastěji se k transplantacím bere kůže ze sedací části těla. Doktor proto požádal manžela, aby zachoval naprostou mlčenlivost. Operace se povedla a manželka vypadala snad ješte lépe než před nehodou. Všichni ji obdivovali a ona se chtěla odvděčit manželovi: Drahý, chci Ti poděkovat, žes tohle pro mně udělal. Ale neznám způsob, kterým bych Ti to mohla splatit. Tím se, miláčku, vůbec netrap. Pro mně je odměnou už to, když přijde tvoje maminka a políbí tě na tvář.

Vezme řidič stopařku a po krátké oťukávací konverzaci se jí ptá, jestli by jí nevadilo. kdyby se někde cestou zastavili v lesůku. Stopařka říka ,,Nevadilo, ale nemáte náhodou AIDS?". ,,Ne, nemám, jsem zdavej jako řípa.." ,, tak to je dobře, já bych to nerada dostala dvakrát!!!"

Co je krmelec? Bufet pro parohace.

Na studentské koleji pláče dívka. Přistoupí k ní kamarádka: „Co je?” „Ale, napsala jsem rodičům, že potřebuju peníze na počítač.” „A oni neposlali?” „Hůř než to - poslali mi počítač.”

Jedni manzele meli tezkou autonehodu. Manzelka utrpela silne popaleniny v obliceji. Protoze byla hrozne hubena, nebylo mozne vzit ji na tele kuzi k transplantaci. Doktor nakonec pozadal manzela, aby se darcem stal on. Jak vite, nejcasteji se k transplantacim bere kuze ze sedaci casti tela. Doktor proto pozadal manzela, aby zachoval naprostou mlcenlivost. Operace se povedla a manzelka vypadala snad jeste lepe, nez pred nehodou. Vsichni ji obdivovali a ona se chtela odvdecit manzelovi: Drahy, chci Ti podekovat, zes tohle pro mne udelal. Ale neznam zpusob, kterym bych Ti to mohla splatit. Tim se, milacku, vubec netrap. Pro mne je odmenou uz to, kdyz prijde tvoje maminka a polibi te na tvar.

Podobná YouTube videa

0:31 zx 10 vs gsxr 1000 k7 panellinia

zx 10 vs gsxr 1000 k7 panellinia

Autor: leonkara
Počet zhlédnutí: 22 228

1:17 thasos 2008 motoskigkentrosi

thasos 2008 motoskigkentrosi

Autor: giannis0804
Počet zhlédnutí: 22 038

0:42 BOAT AZIMUT CRASH

BOAT AZIMUT CRASH

Autor: souzas57
Počet zhlédnutí: 1 556 901

7:54 BMW M6 Cabriolet (Gotham Dream Car Tour 2011)

BMW M6 Cabriolet (Gotham Dream Car Tour 2011)

Autor: njexoticspotters
Počet zhlédnutí: 12 347