srandicky

13 812
Srandičky
Sledované video přidal uživatel: Kunovjan dne 11. 02. 2012

Kategorie: Technologie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Srandičky

Vtipy, které tě dostanou!

"Mylorde, v jídelně hoří!" "Nevadí, Jean, posnídám v loveckém salónku."

Chlápek přijde do baru a v ruce drží malou želvu. Ta je šíleně potlučená. Jedno oko má namodralé, dvě nohy zafačované a celý krunýř omotaný lepicí páskou. Hospodský se chlápka ptá, co s tou želvou je. „Nic. Tahle želva je akorát hrozně rychlá. Schválně, dáme závod o stovku, váš pes a moje želva. Zaveďte svého psa na jeden konec sálu, jděte na druhý a zavolejte ho. A moje želva tam bude dřív než váš pes.” Hospodskému se to zdá zajímavé, tak si plácnou. Postaví svého psa na jeden konec sálu, dojde na druhý a hvízdne. Jenže chlápek najednou vezme svoji želvu do ruky, hodí ji přes celou místnost k hospodskému a povídá: „Říkal jsem, že tam bude dřív než ten pes!”

Jak odmítnout muže Muž: „Neviděli jsme se už někde?” Žena: „Ano, jsem recepční na klinice pohlavních chorob...” Muž: „My jsme se už někde viděli...” Žena: „Ano, a proto tam už nechodím!” Muž: „Je tato stolička volná?” Žena: „Ano, a moje bude taky, jestliže si přisednete...” Muž: „Pojedeme k tobě, nebo ke mně?” Žena: „Oboje - každý k sobě!” Muž: „V jakém znamení jsi se narodila?” Žena: „Zákaz vjezdu.” Muž: „Oba dva jsme přeci v baru za stejným účelem...” Žena: „Jasně, pojď, sbalíme nějaké kočky...” Muž: „Splním ti každou sexuální fantazii!” Žena: „Ty máš fakt osla i dogu?” Muž: „Chci ti darovat sebe.” Žena: „Nestojím o laciné dary!” Muž: „Vidět tě nahou, umřu štěstím!” Žena: „Vidět tě nahého, umřu smíchy...” Muž: „Pro tebe půjdu na kraj světa...” Žena: „A zůstaneš tam?”

Policajt zastavil čínského diplomata: „Promiňte, že vás obtěžuji, pane, ale nemáte náhodou žloutenku?”

Vietnamske přísloví Yakamoto kumatsu kamito sumatsuki v překladu praví: máš-li deštník v prdeli, je lepší ho neotvírat :o)

Podobná YouTube videa

0:44 Justice League Parallel Universe Crisis On Infinite Earths

Justice League Parallel Universe Crisis On Infinite Earths

Autor: IHS7
Počet zhlédnutí: 19 783

1:15 ICS CXP 08 3D-Animation

ICS CXP 08 3D-Animation

Autor: GSGProducts
Počet zhlédnutí: 16 960

1:22 Visible Airsoft AEG Gearbox in SUPER slow motion!

Visible Airsoft AEG Gearbox in SUPER slow motion!

Autor: taofledermaus
Počet zhlédnutí: 54 488

0:15 Minigun. Work-in-progress video.

Minigun. Work-in-progress video.

Autor: VKGames
Počet zhlédnutí: 88 644

1:29 HO Train Video-Yard Switching

HO Train Video-Yard Switching

Autor: spiritwingsvirtual
Počet zhlédnutí: 8 714