Jesus - El Musical

107 129
Jesus - El Musical
Sledované video přidal uživatel: Zeddyone dne 11. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Jesus, parodia, dios, musical, weas

Vtipy, které tě dostanou!

Číšník nese hostovi polékvu a má v ní namočený palec. Host sa rozčílí: "Proč máte prst namočený v mé polévce?" Číšník: "Mám ho zapálený a lekář mi přikázal mít ho v teple." Host: "Tak si ho strčte do zadku!" Číšník: "Tam jsem ho měl doteďka!"

Náčelník Velký had říká svému kmeni v Kanadě: "Mám pro vás dvě zprávy, jednu dobrou a druhou špatnou. Nejdřív vám řeknu tu špatnou: Přijelo k nám z Česka osm tisíc cikánů!" "A ta dobrá?" "Chutnají jako buvoli..."

Na dveře zvoní chlapci s ručním šlehačem: „Dobrý den, my jdeme vyšlehat Janu!”

Potkají se dva přátelé a první povídá: „Tak jsem se konečně oženil.” „Gratuluji.” „Ono není k čemu, protože jsem si vzal starou ženskou.” „Upřímnou soustrast.” „Tak zlé to zas není, protože měla ohromný barák a tři miliony.” „Gratuluji.” „Ono není k čemu, protože barák shořel a peníze v něm také.” „Upřímnou soustrast.” „Ale víš, ono to zas není tak špatné, protože moje stará žena uhořela v tom baráku.” „Gratuluji!”

Manželský pár se vydal na dovolenou do rybářské oblasti. Manžel rád rybařil za úsvitu a manželka ráda četla. Jednoho rána se muž vrátil po několika hodinách rybaření a rozhodl se, že si zdřímne. Žena se už na břehu nudila, a tak si vzala jeho člun, že se projede. Aniž by jezero znala. Odrazila od břehu, kus popojela, zakotvila a dala se do čtení své knihy. Po boku jejího člunu se po chvíli objevil šerif: „Dobré ráno, madam. Copak tady děláte?” „Čtu si knížku,” odpověděla mu. „Jste v oblasti, kde je zakázáno rybaření,” informoval ji muž zákona. „Ale šerife, já přece nerybařím,” namítla paní. „To snad vidíte, ne?” Šerif nekompromisně odvětil: „Ano, ale máte veškeré vybavení. Budu vás muset zadržet a sepsat protokol.” „No dobře,” zlověstně se usmála panička. „Pokud to uděláte, obviním vás ze znásilnění!” „Ale já jsem se vás ani nedotkl,” oponoval šerif. „Ano, to je pravda,” odpověděla žena. „Ale máte veškeré vybavení!”

Podobná YouTube videa

14:50 htf double whammy episode 1 2 3 4

htf double whammy episode 1 2 3 4

Autor: MrAome96
Počet zhlédnutí: 243 632

3:18 Happy Tree Friends

Happy Tree Friends

Autor: ornomsk8
Počet zhlédnutí: 19 947

0:50 How to see your own farts

How to see your own farts

Autor: Aniwebs
Počet zhlédnutí: 4 023 369

0:42 Tortures for Flies: Pedicure

Tortures for Flies: Pedicure

Autor: offplanetfilms
Počet zhlédnutí: 364 723

1:38 ploft

ploft

Autor: danielacoutogabriel
Počet zhlédnutí: 3 384 801

0:10 How Ghost choose their medium

How Ghost choose their medium

Autor: luiykcaj
Počet zhlédnutí: 4 829 670