sranda

9 334
pro zasmátí
Sledované video přidal uživatel: sexymeda007 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: nervák

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde Ivetka za maminkou a říká: Maminko, proč jsem tak jiná než ostatní dětičky? To nevim Ivetko, dojdi se zeptat tatínka! Ivetka sklopí hlavu. Přijde za tatínkem a ptá se: Tatínku, proč jsem jiná než ostatní dětičky? To nevim, dojdi se zeptat maminky! A Ivetka sklopí druhou hlavu....

Bůh si pozve do nebe zástupce tří největších společností: ruského prezidenta, amerického prezidenta, a Billa Gatese. A povídá jim, že už se na to na zemi nemůže dívat, tak že příští týden zničí svět, ať to oznámí svým lidem. Po návratu ruský prezident vystoupí ruský prezident v televizi: "Mám pro vás lidé dvě špatné zprávy: Za prvé: Bůh existuje, přestože jsme celou dobu tvrdili, že ne. A ta druhá je, že hodlá příští týden zničit svět." Americký prezident oznamuje svým lidem: "Lidé, mám pro vás dvě zprávy, dobrou a špatnou: Ta dobrá je, že Bůh existuje a bylo dobré v něj věřit. Ta špatná však je, že příští týden hodlá zničit svět." A Bill Gates přijde ke svým poskokům a povídá jim: "Mám pro vás dvě skvělé noviny. Tak zaprvé: Bůh si pozval zástupce tří nejvýznamnějších společností světa... a já byl mezi nimi. A ta druhá je, že příští týden se přestane distribuovat Linux..."

„Představ si, z novin teď už týden shánějí Pepu, co mu zázračná studánka umožnila milovat se dvacetkrát za sebou celé tři dny!” „A kde je?” „V lese, schovává se před ženskýma!”

Kapitán přichází před nastoupenými námořníky a prohodí k prvnímu důstojníkovi: „Prosím vás, co to támhle trčí za nos? To nemůžete toho námořníka postavit do druhé řady?” „Prosím, pane kapitáne, to je jeden z nováčků a on tam už stojí!”

Chlápek v restauraci: „Pane vrchní, ještě prosím jednu kostku cukru.” „Vždyť už jsem vám jich přinesl aspoň šest.” „No jo, ale všechny se mi rozpustily!”

Podobná YouTube videa

1:13 Barney - I Love You (Slow)

Barney - I Love You (Slow)

Autor: xBUTTERYx
Počet zhlédnutí: 23 542

0:42 NBA: where amazing happens parody

NBA: where amazing happens parody

Autor: foxrod1
Počet zhlédnutí: 17 407

1:30 Rejected Mortal Kombat Fatalities Ep. 3

Rejected Mortal Kombat Fatalities Ep. 3

Autor: MKFatalities
Počet zhlédnutí: 209 840

0:58 indian tom and jerry - funny

indian tom and jerry - funny

Autor: live320
Počet zhlédnutí: 1 065 027

0:22 tom and jerry tom singing hindi song

tom and jerry tom singing hindi song

Autor: dl8ss5964
Počet zhlédnutí: 1 157 765