sranda

9 345
pro zasmátí
Sledované video přidal uživatel: sexymeda007 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: nervák

Vtipy, které tě dostanou!

Chlubí se dva bezdomovci kolegům z ulice: „Včera jsme byli na svatbě a pořádně jsme se nadlábli!” „Nekecejte, chlapi. Jak jste to dokázali?” „No jednoduše. Ženichovi jsme řekli, že jsme příbuzní ze strany nevěsty, nevěstě, že jsme ze strany ženicha - a než si toho někdo všimnul, už jsme byli přecpaní!”

Takhle chce ředitel cirkusu zvednout návštěvnost, tak uspořádá konkurs na nová čísla. Hlásí se všemožní artisté a chytráci, ale všechno staré a známé kousky. Až ke konci se objeví jeden chlápek a tvrdí, že skočí z deseti metrů po hlavě na betonovou desku, jen tak. To se řediteli zdá zajímavé, tak chlápkovi nechá přinést kus betonu, aby to předvedl. Chlápek tedy vyleze na plošinu skoro u stropu a hupsne po hlavě dolů. Dole se sebere z té betonové desky a stojí před ředitelem, který nadšeně říká: "To se mi líbí, bereme vás." "Jo, ale já to neberu. Já skákal dneska poprvé a je to hrozná šlupka."

Chyběl jsem, protože jsem měl tak silnou zimnici, že jsem čural led.

Koupim nočník s uchem dovnitř. Zn: Malý byt.

„Lorde, nerad vám to říkám,” podotknul sluha, „ale vaše lady se na večírku nějak měla k lordu Patrickovi!” Lord rozhořčeně zvolá: „Ta malá kroketa!”