futball brutalita

78 434
taq to je daco...
Sledované video přidal uživatel: Bimbo000 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: extreme

Vtipy, které tě dostanou!

Jsou brunetka s blondýnkou na poušti a běží za nimi lev brunetka mu čas od času hodí písek do očí a lev si packama vytírá písek z očí a tím získají náskok najednou je před nimi palma a bruneta na ni rychle vyleze a blondína se opře o tu palmu brunneta blondýně říká: rychle musíš na tu palmu jinak tě lev sežere. A blondýna odpoví: Já mu písek do očí neházela

Studenti na medicíně zrovna probírají amputace. Jedna studentka je dotázána na amputaci penisu. No tak nejprve bych skalpelem odřízla tkáň a pak bych pilkou přeřezala kost... Od pana profesora dostala následující radu: Na medicínu, na tu se, slečno, vykašlete, ale toho chlapce, toho se držte...

Pani ucitelka ve skole zada vykres a deti maji nakreslit nejaky pekny obrazek. Pepicek kresli celou hodinu a na konci to odevzda. Ucitelka se podiva a z papiru na ni kouká p . . a, ale jak ziva. Ucitelka si necha ihned pozvat tatinka do skoly a kdyz tatik prijde, stezuje si a ukazuje mu vykres. Otec ho chvili prohlizi a pak rika: "No to nic neni todle to. U nas doma ji nakreslil na kamna a ja si spalil cu . . . a a dedek jazyk! "

Prodejce volá naslepo potenciálnímu zákazníkovi. Na druhém konci se ozve velmi tichý hlas, který zjevně patří nějakému děcku. Prodejce: „Dobrý den, mohl bych, prosím, mluvit s pánem domu?” Děcko šeptá: „Nemohl, tatínek má práci.” „Mohl bych tedy mluvit s tvojí mámou?” „Nemohl, má práci.” „A co nějaký tvůj starší brácha nebo sestra?” „Taky mají práci.” Prodejce je už šeptajícím děckem docela vytočený: „Je tam ještě někdo, s kým bych mohl mluvit?” „Jo, jsou tady policajti, ale taky mají práci.” „Sakra, co tam všichni dělají?” „Hledají mě.”

Těžce nemocný stařík leží v nemocnici, když k němu přijde muž v bílém plášti: „Tak, kolik měříte?” „Sto osmdesát šest centimetrů, pane doktore.” „Ale já nejsem doktor,” vrtí hlavou návštěvník. „Já jsem truhlář!”

Podobná YouTube videa

2:59 GRAVITY WARRIOR falls into camera* Trampolin +DnB

GRAVITY WARRIOR falls into camera* Trampolin +DnB

Autor: solaarenergy
Počet zhlédnutí: 129 304

0:18 Stabilnosc Trampoliny Funtek

Stabilnosc Trampoliny Funtek

Autor: funtekpl
Počet zhlédnutí: 896

4:19 80. vyročie DHZ Matejovec časť 5

80. vyročie DHZ Matejovec časť 5

Autor: dagaliktube
Počet zhlédnutí: 252