Kawasaki ZX-10R - Commercial 2008

33 796
http://www.motoperpetuo.eu Produzioni Abbigliamento Pelle Fashion Moto Sportsware Productions Apparel Fashion Skin Sportsware Motorbike Leather Garments
Sledované video přidal uživatel: Disegnounleone dne 11. 02. 2012

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Kawasaki, ZX, 10R, Produzione, Abbigliamento, Moto, www.motoperpetuo.eu

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde Skot do hostince za svým známým kolegou hostinským a praví mu: „Zemřela mi tchyně a zařizuju jí pohřeb. Měl jsem teď v poslední době velká vydání, mohl bys mi půjčit pět liber na ten pohřeb? To víš, bude to něco stát.” „Samozřejmě, že ti půjčím,” kolega na to. Otevřel šuplík a smutně praví: „Bohužel, pět liber nemám, jen čtyři a půl, bude ti to stačit?” „Co se dá dělat, tak mi půjč čtyři a půl a za půl libry mi nalej whisky.”

V tovarne se po dovoleny bavi zensky o svych zazitcich a kdyz dojde na Anezku, kolegyne se ji ptaji: "Tak co, jak si se mela v ty Africe?". "Ale, du takhle tou dzungli, najednou se po me natahne takova chlupata ruka a pak me tam ve vetvich nejakej opicak 3x prefik". "A co budes delat", ptaj se kolegyne. "No je to tezky, nezavola, nenapise..."

„Mně už z toho učení praskne hlava,” běduje školák František. „Tak to abych si připravila smetáček s lopatkou,” poznamená jeho starší sestra. „Na co?” diví se kluk. „Až se ti z ní začnou sypat piliny!”

Paní učitelka vyvolá Pepíčka. Pepíčku, řekni mi dvě zájmena. Pepíček: Kdo, já???

Přijde pán do restaurace a objedná si želví polévku. Číšník přikývne, ale za chvíli se vrací: „Promiňte pane, ale máme takový delikátní problém... Náš kuchař totiž nemůže tu želvu zabít, ona vždycky vystrčí hlavu a než ji kuchař stačí klepnout, ona ji zase zasune dovnitř!” Host se zamyslí a povídá: „Na to já mám takovej fígl! Hezky ji chytněte, vražte jí vší silou prst do prdele, ona se lekne, vystrčí hlavu... a je to!” Číšník pokývá hlavou, odejde a opravdu - za chvíli se vrací s talířem kouřící polévky. Pán si pochutná, zaplatí, poděkuje a odchází. Číšník se za ním vrhne a ptá se: „Poslyšte, ten fígl s tím prstem vraženým do prdele... jak jste na to přišel? Vy jste chovatel želv?” Host se jen usměje a povídá: „Ne, pane! Já jsem osobní asistent poslance Ratha a tohle dělám vždycky, když mu potřebuju navlíknout kravatu.”

Podobná YouTube videa

3:10 Cole driving Range Rover Sport

Cole driving Range Rover Sport

Autor: johnymingle
Počet zhlédnutí: 18 457

0:36 Bright Red Overfinch Range Rover Vogue!

Bright Red Overfinch Range Rover Vogue!

Autor: HasnainRashid
Počet zhlédnutí: 1 555

0:33 sprite commercial 2009

sprite commercial 2009

Autor: batleskater
Počet zhlédnutí: 40 536

3:45 Sprite Commercial - Falling Away

Sprite Commercial - Falling Away

Autor: lizuit774
Počet zhlédnutí: 439 891

0:54 Mi-a dat flash, m-am ferit

Mi-a dat flash, m-am ferit

Autor: gechyt
Počet zhlédnutí: 22 969

0:46 VW "atacat" de BMW-uri :)

VW "atacat" de BMW-uri :)

Autor: TraficCluj
Počet zhlédnutí: 33 437