Ghostface Killah, Nate Dogg & Mark Ronson - Ooh Wee

2 569 390
Ghostface Killah, Nate Dogg & Mark Ronson - Ooh Wee
Sledované video přidal uživatel: DonJonesBeats dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Ghostface, Killah, Nate, Dogg, Mark, Ronson, Ooh, Wee

Vtipy, které tě dostanou!

"Proč tady není doktor Rak?" ptá se pacient. "Je v nemocnici s otravou alkoholem." "Takovej chytrej a pije otrávenej alkohol."

"Pane doktore, můj muž má nějakou divnou nemoc, mohl byste ho vyšetřit?" Doktor manžela vyšetří a povídá: "Máte pravdu, paní, má kvadratickou nemoc." "A jaká to je?" "Má chuť na druhou."

Obvykle je smích nejlepším lékem. Ale ne při průjmu.

Kožíškovi u lékaře. Doktor babu zevrubně prohlédne a pak ji pošle na chodbu a říká Kožíškovi: "Pane Kožíšek, tady je medicína v koncích. Vaše paní je smrtelně nemocná. Ale věděl bych o jednom prostředku, který by pomohl. Kdybyste se se svou paní třikrát denně miloval, vždycky po jídle...." Kožíšek to odkývá a vyleze na chodbu. Žena se k němu otáčí s nadějí v očích a říká: "Tak co? Co říkal doktor?" A Kožíšek s takovým smutným pohledem: "Že umřeš."

Bůh stvoří zemi, na ní různé národy a mezi nimy i Švýcary. Přijde Bůh do Švýcarska a ptá se Švýcara: „Líbí se ti země, kterou jsem ti stvořil?” A Švýcar se svým stále zachmuřeným ksichtem říká: „Nééé!” Tak se ho Bůh ptá, co by ještě chtěl. Švýcar řekne: „Chtěl bych vysoké a stále zasněžené hory.” A Bůh mu stvoří Alpy. Pak se ptá: „Teď už se ti tady líbí?” A Švýcar opět nevrle odpovídá: „Nééé!” Tak se ho Bůh ptá: „A co bys ještě chtěl?” Švýcar říká: „Já bych jestě chtěl, aby mezi horama byla nádherná jezera.” Tak Bůh stvoří v Alpách nádherná jezera s křišťálovou vodou a ptá se: „Tak, teď už se ti tady líbí?” A Švýcar opět dí: „Nééé!” Bůh se ptá: „Tak co bys ještě chtěl?” A Švýcar říká, že by chtěl krásné zelené louky plné krav. Tak Bůh stvoří krásné zelené louky a na nich se pasou spousty nádherných krav a zeptá se Švýcara: „Už ti to konečně stačí?” Švýcar odpoví: „No jóó!” Tak si Bůh, celý vyčerpaný tím tvořením, sedne na louku a říká Švýcarovi: „Jsem nějak unaven, nadoj mi sklenici mléka!” Tak mu Švýcar nadojí sklenici mléka, Bůh se napije, osvěží se a odchází. Švýcar se za ním rozběhne a křičí: „Moment, počkat!” Bůh se otočí a zeptá se Švýcara: „Tak co bys ještě chtěl?” A Švýcar odpoví: „No přeci frank za to mléko!”

Podobná YouTube videa

4:23 Facky - J'écris

Facky - J'écris

Autor: fackyofficiel
Počet zhlédnutí: 16 147

3:56 Facky - A Fleur de Mots

Facky - A Fleur de Mots

Autor: fackyofficiel
Počet zhlédnutí: 14 802

0:56 Slunce, seno a pár facek - hudba

Slunce, seno a pár facek - hudba

Autor: mandarinka10
Počet zhlédnutí: 7 057

4:50 Dis Moi Tout

Dis Moi Tout

Autor: fackyofficiel
Počet zhlédnutí: 6 903

1:55 Skupina BAGR překvapila ve Slavíku

Skupina BAGR překvapila ve Slavíku

Autor: tvpce
Počet zhlédnutí: 4 645

4:12 JCB.wmv

JCB.wmv

Autor: orsy1000
Počet zhlédnutí: 31 483