Iron Man 2 Trailer (OFFICIAL)

24 983 305
Iron Man 2 Movie Hub: http://marvel.com/movies/iron_man.iron_man_2 Read Iron Man digital comics: http://bit.ly/7b9oVc Watch it now! "Iron Man 2" hits theaters May 7, 2010. Robert Downey Jr. reprises his role as billionaire industrialist Tony Stark, aka the super hero Iron Man in this sequel to the 2008 blockbuster. RDJ, Paltrow, Cheadle and Rockwell are joined by Samuel L. Jackson as Nick Fury and Mickey Rourke as Whiplash. Jon Favreau once again takes up the directorial reins for Marvel's armored avenger.
Sledované video přidal uživatel: MARVEL dne 11. 02. 2012

Kategorie: Filmové trailery > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: IRON MAN 2 TRAILER, Don Cheadle, Robert Downey Jr., iron Man 2, marvel, gwyneth paltrow, war machine, marvel movies, pepper pots, sam rockwell

Vtipy, které tě dostanou!

Starý lord přijde večer domů, sluha mu pomáhá z kabátu a polohlasem říká: "Tak co, ty starý krokodýle, zase jsi byl v baru nasávat a koukat po hezkejch holkách, co?" Lord odpoví: "Nikoliv, Jamesi. Dneska jsem si byl koupit naslouchací přístroj!"

Na kostru v muzeu zaútočí sprejeři. Ta potom vypovídá v tisku: „Ano, zažila jsem to na vlastní kůži!”

Skot McCormick šel se svým šestiletým synem Patrickem v Aberdeenu na pouť. No a jako na pouti spousta atrakcí a také tam prodávali cukrovou vatu, zmrzlinu a mnoho jiných dobrot. Patrick žadoní po otci: „Tati, kup mi zmrzlinu.” Táta jako pravý Skot se chvíli ošíval, pak mu tu zmrzlinu koupil. Když už bylo Patrickovi asi osmnáct let, tak byl se svým otcem na fotbalovém derby Celtik - Rangers, no a jako ještě student, nevydělával, tak poprosil otce, zda by mu mohl na občerstvení koupit pivo. Otec chvíli přemýšlel a pak prohlásil: „Člověče, neblázni - na zmrzlinu pivo?!”

„Proč jsem přišel pozdě?” zamyslí se opozdilý školák. „Kukačka zaspala!” „No dobře,” uzná učitelka, „ale příště se po ní nemusíš opičit!”

Přijde návštěva k Pepovi, že shání jeho paní. "Není doma!" - Můžu na ní počkat?" - "Proč by ne." Čeká do večera, pak se ptá: "A kdepak vaše paní je?" - "Na hřitově." - "Tak dlouho?" - "Jo, už jedenáct let!"

Podobná YouTube videa

2:32 The Smurfs (In 3D) - New Trailer - In Theaters 7/29

The Smurfs (In 3D) - New Trailer - In Theaters 7/29

Autor: SonyPictures
Počet zhlédnutí: 1 962 088

2:27 "Coraline" Official Trailer

"Coraline" Official Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 1 647 192

1:01 Call of Duty: Black Ops - Launch Trailer

Call of Duty: Black Ops - Launch Trailer

Autor: CALLOFDUTY
Počet zhlédnutí: 5 474 919

2:28 Colombiana - Trailer

Colombiana - Trailer

Autor: SonyPictures
Počet zhlédnutí: 1 706 581

2:00 Anonymous - Trailer

Anonymous - Trailer

Autor: SonyPictures
Počet zhlédnutí: 1 880 395

1:30 ARTHUR CHRISTMAS - Trailer

ARTHUR CHRISTMAS - Trailer

Autor: SonyPictures
Počet zhlédnutí: 792 860