Mighty Mystic ft Shaggy & Lelie-Here I Am

1 174
sick video by Mighty Mystic ft reggae icon Shaggy and singer Lelie with Here I Am
Sledované video přidal uživatel: MadMaxMadness dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: reggae, dancehall, pop, r&b, boston, jamaica

Vtipy, které tě dostanou!

Pán stojí bezradně u otevřené kapoty svého auta. Přijde dvanáctiletý hoch a auto mu spraví. „Poslyš, ty jsi ale šikovný. Řekni mi ale, proč nejsi dnes ve škole?” „Dnes má přijít do školy inspektor a paní učitelka mne poslala domů, protože jsem z celé třídy nejhloupější.” Pán se dlouze a srdečně smál: „Tak ten inspektor, to jsem já!”

Jednou takhle učitelka ve třídě říká: "Děcka, každý pátek vám dám jednu otázku, a kdo ji správně zodpoví, nemusí v pondělí do školy a bude mít dlouhý víkend." První pátek se učitelka zeptá, kolik je zrnek písku na pláži. Samozřejmě nikdo neví. O tyden později je otázkou, kolik je hvězd na nebi, zase nic. Pepíček už šílí po dlouhém víkendu, tak zapřemýšlí a ve čtvrtek večer doma vezme dvě slonovinové koule z kulečníku, nabarví je na černo a vyrazí do školy. V pátek na poslední hodině zrovna učitelka ohlašuje, že vysloví otázku na tento týden, když Pepíček vysype ty koule na podlahu. Koule na kachlíkách hlučně poskakují uličkou k tabuli, celá třída samozřejmě lehne smíchy. Učitelka se zarazí a pak povídá: "Tak, kdo je ten vtipálek s těma černejma koulema?" Načež Pepíček vstane a triumfálně prohlásí: "Bill Cosby, nashledanou v útery."

Chviličku před započetím smutečního obřadu se obřadník v síni otočí ke stařičké vdově a ptá se: „Kolik bylo vašemu manželovi?” „Devadesát vosum,” odpoví vdova, „byl o dva roky starší než já.” „Takže vám je tedy devadesát šest,” podotkne obřadník. Dáma odpoví: „Už skoro nemá cenu chodit domů, co?”

Proč má žena studenou prdelku? Protože má ve předu rozpáraný kožíšek

„Chceš mít celý den dobrou náladu? Dej si do ranního kafe lžičku koňaku.” „Pokoušel jsem se, nedařilo se.” „Nepomáhalo?” „Nevím, nikdy se mi nepodařilo do rána zachránit tu lžičku koňaku.”