lordi hard rock hallelujah music video

315 335
lordi music video
Sledované video přidal uživatel: jonnikool dne 11. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: rock, lordi, music, video

Vtipy, které tě dostanou!

Zadny. Kdyz se rano zvedne a zmizi, tak bude pekny den!

Terorista z IRA umře a stojí před nebeskou bránou. Svatý Petr otevře dveře, prohledá Knihu Života a rezolutně praví: „Ty sem nesmíš, ty jsi terorista!” Paddy odpoví: „Já nechci dovnitř, ale vy máte tři minuty na to, abyste se dostal ven!”

Letí bagr po louce a potká míchačku a ptá se jí: -kolik je hodin? -míchačka odpoví: chleba s máslem...

Vypráví chlápek: „Na Valentýna jsem zažil nezapomenutelný erotický večer! Ona byla v průsvitných kalhotkách, nahoře bez, na nádherné široké posteli... a já jsem byl v teplákách a bačkorách s dalekohledem v paneláku naproti...”

To takhle stojí dva pochůzkáři ve frontě v papírnictví. Přijde na ně řada a prodavačka se jich ptá: "Nějaké přání pánové?" A voní na to: "No my bychom potřebovali čtverečkolinkovanej papír." Prodavačka jim s údivem odpoví: "Ale pánové čtverečkolinkovaný papír neexistuje. Musíte si vybrat, buď budete mít linkovaný, nebo čtverečkovaný." Avšak policajti jsou policajti a tak se nenechají odbýt: "Ale my chceme čtverečkolinkovaný papír!" Prodavačka je z toho zmatená, kdy v tom se z řady vykloní policejní kapitán a povídá naštvaně: "Tak u si koukejte vybrat, co vám tady paní prodavačka nabízí a padejte na stanici, já si to s vámi potom vyřídím!" Prodavačka celá rozradostněná povídá tomu kapitánovi: "Děkuji vám pane kapitáne, je to opravdu vidět, nojo vyí are... A co mohu nabídnout vám?" A kapitán: "Já bych potřeboval globus Brna."

Podobná YouTube videa

4:37 Kal Ho Naa Ho

Kal Ho Naa Ho

Autor: bahirah94
Počet zhlédnutí: 4 409 155

6:46 Bole Chudiyan HD

Bole Chudiyan HD

Autor: edwarcardona
Počet zhlédnutí: 6 224 312

5:27 Pretty Woman

Pretty Woman

Autor: bahirah94
Počet zhlédnutí: 667 991

5:55 Oh My Darling

Oh My Darling

Autor: KaReeNaa1
Počet zhlédnutí: 1 655 837

6:07 beautiful mehndi song

beautiful mehndi song

Autor: qaisar733
Počet zhlédnutí: 622 954