JoJo - Baby It's You (Official Music Video 720p) HD

5 353 758
"Baby It's You" by JoJo full screen high definition 720p HD Lyrics: OoooohhaaaahhhhhOhhhaaaahhhh....... [Verse 1] Can somebody explain to me Why everybody is trying to be Living like a celebrity Doing what they see on MTV. Ice is cool but I am looking for more, simple things is what my heart beats for. Cause that's me I don't ask for much Baby Having you is enough [Chorus] You ain't got to buy nothing It's not what I want Baby it's You We don't have to go nowhere Its not what I want Baby it's you It's not for what you got I know you got a lot No matter what you do You always gettin Hot It's You, It's You Baby all I want is You Yeah [Verse 2] It doesn't matter that your car is fly And your rims are spinning on the side and It doesn't matter where we go tonight Cause if I'm with you I'll be alright. That's cool but I'm lookin for more Its your love that my heart beats for. Cause thats me Don't have to spend a dime Baby I just want your time. [Chorus] [Musical Break] Ooooohhhhhhhhhhaaaaaaaaahhhhhhhhhh Oooooooooooooohhhhhhhhhhhaaaaaaaahhhhhhhh....... [Chorus] Yeah Yeah Yeaey Yeahey Ye Ye Yeay......[Fades Out]
Sledované video přidal uživatel: JoJoAllSongs dne 11. 02. 2012

Kategorie: Naučné > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: JoJo, Baby It's You, baby its you, baby it's you jojo, jojo new songs, new song 2011, new songs 2011, songs 2011, 2011 songs, new 2011 songs, top charts, 720p, hd, pop, r&b, music, video, r&b music, jojo all i want is everything, all i want is everything jojo, all i want is everything, new song, new songs, the king flyp, king Flyp, 2011 new songs, love songs 2011, el salvador, song 2011 best, official Music, official music video

Vtipy, které tě dostanou!

Deset hodin večer, dětský pokojík. Petr si ještě v posteli čte, ale jeho sestře už se klíží víčka. „Já už půjdu spát...” zívne. „Tak nazdar!”

Přijde syn domů a ptá se otce jestli by mu moh vysvětlit rozdíl mezi teorií a praxí. Otec si zavolá dceru a ptá se jí: "Šla by jsi s cizím chlapem za pět milionů?" Dcera se zamyslí a odpoví: "Pět milionů je hodně, šla bych...". Otec tedy zavolá na manželku a zeptá se jí: "A ty by jsi šla s cizím chlapem za pět milionů?" Manželka odpoví okamžitě: "Za pět milionů klidně". Otec se otočí na syna a povídá: "Tak vidíš, to je ten rozdíl mezi teorií a praxí. Teoreticky máme doma deset milionů a prakticky dvě kurvy!"

Přijde paní k doktorovi: „Pane doktore, mně je nějak divně po těle, připadám si nemocná a přitom mi nic není...” Doktor po chvíli pokývá hlavou a podá jí šampusku, aby mu přinesla moč. Když ji přinese, doktor ji vezme do ruky a říká: „Barva je dobrá (dívá se proti světlu), vůně také není špatná (očuchá) a chuť také ujde (ochutná), ale pro lepší rozbor bych potřeboval ještě vaši stolici,” a podá jí misku. Když ji přinese, doktor se do ní dívá a povídá: „Barva je dobrá, vůně taky ujde...” V tom už to ta paní nevydrží a omdlí. Když ji doktor vzkřísí, vítězoslavně se usmívá. „Paní, už vím, co vám je, vy máte špatný nervy!”

Poslední slova: „Odvaž se.”

Těhotná bezdomovkyně oznamuje svému muži: „Dělám si starosti s tím, kde bude bydlet náš maličký, když my bydlíme v kontejneru.” „Ničeho se neboj, už jsem to zařídil,” uklidňuje ji santusák. „Sehnal jsem pro něj úplně novou popelnici!”

Podobná YouTube videa

4:11 MOHAI World's Fair Minute - Bubbleator

MOHAI World's Fair Minute - Bubbleator

Autor: mohaiprograms
Počet zhlédnutí: 950

4:12 Andrea Bocceli - Con te partiro

Andrea Bocceli - Con te partiro

Autor: saucissonalail
Počet zhlédnutí: 51 750

1:04 ELISABETTA VIVIANI - haidi

ELISABETTA VIVIANI - haidi

Autor: sante1962
Počet zhlédnutí: 14 630

0:49 Pompeje: Dzień ostatni

Pompeje: Dzień ostatni

Autor: studioprintel
Počet zhlédnutí: 17 197

0:57 Wulkan Pompeje

Wulkan Pompeje

Autor: 91chem91
Počet zhlédnutí: 4 370