Jonas Brothers - Kids Of The Future - Official Music Video HQ.flv

163 009
Sledované video přidal uživatel: nassima48 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Jonas, Brothers, Kids, Of, The, Future, Official, Music, Video, HQ

Vtipy, které tě dostanou!

Chlapeček vypráví, jak to bylo na procházce s tatínkem: „Jeli jsme autobusem. Pak nastoupila nějaká mladá paní. Tatínek řekl, abych vstal, aby si ta paní mohla sednout.” „Tak je to správné, drahoušku. Dámám se musí vždycky uvolnit místo.” „Ale já jsem seděl tatínkovi na klíně!”

Americký doktor navštíví československou nemocnici a při prohlídce narazí na zamčenou místnost s nápisem AIDS . Český doktor vysvětluje: "Tady máme pacienty s AIDS, dostávají třikrát denně palačinky." "Palačinky?" diví se americký doktor, to je nějaká nová terapie?" "Ne," odpoví český doktor, "ale je to to jediné, co se dá prostrčit pod dveřmi."

„To že je dobrý skutek, pošlapat mi čistě vytřenou podlahu?!” zlobí se na Martina sousedka. „Ale ne,” usměje se klučina, „dobrý skutek je, že jsem si umyl podrážky od bahna, abych to u nás nepošpinil!”

A stvořil Bůh zem a viděl, že je to dobrý... Tak stvořil rostliny a zkonstatoval, že je to taky dobrý... Stvořil teda i zvířata a zjistil, že jsou taky celkem fajn... A tak stvořil muže a zjistil, že ten je taky v pohodě ... Nakonec stvořil Bůh ženu, potom se na ní podíval a zamrmlal si: "No co, tak se namaluje..."

Jakej je rozdil mezi svycarskym, francouzskym a ceskym duchodcem?? Svycarskej rano vstane, da si trochu syra, zapije sklenkou mleka a jde do parku krmit ptacky. Francouzskej rano vstane, da si trochu kureciho masicka, zapije to sklenkou vina a jde do parku hrat ty jejich koule. A ceskej rano vstane, sni nejaky svycarsky prasky, zapije je sklenkou vody, vezme si francouzsky hole a jde makat...