Dell XPS M1330 Review

737 198
http://www.notebookreview.com Dell recently announced the XPS M1330 a 13.3" widescreen ultraportable and ultra sexy notebook that uses the Intel Santa Rosa platform. Equipped with an available dedicated Nvidia 8400m graphics, slot loading optical drive, LED backlit display, and integrated web-camera, the M1330 is less than 1" thin at the front and weighs in at 4lbs. The following is a quick first take on the Dell M1330.
Sledované video přidal uživatel: TechnologyGuide dne 15. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Dell, XPS, 1330, Review

Vtipy, které tě dostanou!

Blondýnka pluje na lodi a chce navázat kontakt s mladým mužem, proto ho osloví: „Taky plujete na této lodi?”

Vaše elektronická pošta byla vrácena kvůli nedostatečnému napětí v síti.

Na školním hřišti přijde tělocvikář k partě záškoláků a ptá se jich: „Kluci, chcete tisícovku?” „Jasně, že váháš,” rozzáří se Petr. „Tak dobře. Na start! Připravit! Pozor...”

Policajt si koupí v obchodě bonbóny a za chvíli je zpátky. „Ty bonbóny jsou bez chuti!” stěžuje si prodavači. „Ani se nedivím,” odvětí pobavený muž. „Každý musíte vždycky nejdřív rozbalit.”

Letadlo se chystá ke startu. Na poslední chvíli nastoupí muž se psem a posadí se s ním na dvě volná místa vedle cestujícího u okénka, pes zaujme prostřední sedadlo. Cestující se tázavě podívá na muže se psem. Ten vysvětlí, že jsou zde služebně, zaměstnává je letecká společnost. "Rexe si nevšímejte, to je náš nejlepší čmuchací pes. Jakmile odstartujeme, uvidíte ho při práci." Letadlo se zvedne a psovod řekne cestujícímu: "Teď se dívejte. Rexi, hledej!" Pes seskočí, projde uličkou a sedne si před jednu ženu. Po několika vteřinách se vrátí a položí packu psovodovi na rameno. Ten se obrátí k sousedovi a řekne: "Má u sebe marihuanu. Poznamenám si číslo sedadla a na nejbližším letišti si pro ni přijde policie." "Skvělá práce!" odpoví cestující. Psovod pošle psa znovu na obchůzku. Ten čenichá, posadí se u jednoho cestujícího, vratí se, a položí psovodovi na ramena obě tlapy. "Tak tenhle má kokain. Poznamenal jsem si sedadlo." "Ten pes se mi líbí!" Psovod vyšle psa do třetice. Ten prochází tam a zpátky, nakonec se u jednoho cestujícího posadí, vrátí se, vyskočí na sedadlo, roztřese se a všechno kolem podělá. "Co má tohle znamenat?!" zeptá se cestující znechuceně. Psovod zašeptá: "Našel bombu..."

Podobná YouTube videa

4:03 Davina McCall Three 30 Min DVD Extras Bikini Moment

Davina McCall Three 30 Min DVD Extras Bikini Moment

Autor: skinally
Počet zhlédnutí: 77 297

8:05 Davina McCall Three 30 min Workouts Extras

Davina McCall Three 30 min Workouts Extras

Autor: skinally
Počet zhlédnutí: 38 583

0:37 Interactive Challenge:  75 - 81 seconds

Interactive Challenge: 75 - 81 seconds

Autor: smpfilms
Počet zhlédnutí: 336 418

0:31 Interactive Challenge:  55 - 65 seconds

Interactive Challenge: 55 - 65 seconds

Autor: smpfilms
Počet zhlédnutí: 173 724

61:47 Counting To INFINITY!!!

Counting To INFINITY!!!

Autor: smpfilms
Počet zhlédnutí: 679 770

1:08 Hold Yo' Breath Challenge

Hold Yo' Breath Challenge

Autor: ArekkuTrax
Počet zhlédnutí: 4 455