High Priest Thekal Solo (Feral Druid)

35 877
*** NEW VERSION uploaded in HD, check the video responses *** Took a few tries to get it down, and I only just made it. I ended up with about 1.2K health left at the end of it. Bit of a pain when you only have bash for a spell interrupt, but as long as you keep Lor'khan's health low, she *should* only heal herself, leaving you free to dps the others whenever possible. No mount off this guy yet either, but I'm workin' on it. :)
Sledované video přidal uživatel: kaouthiavideo dne 15. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: zul, gurub, high, priest, thekal, priestess, zealot, lor'khan, zath, solo, feral, druid, zg, tiger, boss, mount, swift, zulian

Vtipy, které tě dostanou!

Lékař takhle potká svou bývalou sestřičku. "Boženko, dobrý den. Tak co, máte to na tom novém pracovništi lepší?" "Lepší ne, pane doktrore, ale častěji", odpovídá sestřička.

Proč se následovník 486ky jmenuje Pentium a ne 586? Protože když mu při závěrečných testech dali vypočítat příklad 486 + 100, okamžitě blikla odpověď 585,9952.

Jedna americká firma vyrábějící motorové pily se rozhodla, že bude prodávat také v Rusku. Prodali tam pár pil, ale zanedlouho se jim všechny vrátily, že prý je tam neužijí. I vydali se Američani do Ruska zjistit, proč se jejich výrobek neujal. Ruští dřevorubci si stěžují: „S těma pilama nepokácíme ani polovinu co s našima starýma!” „To není možné,” kroutí hlavou Američané. Nastartují jednu pilu a hledají, co je v nepořádku. Rusové: „Jaj, ono to má motor?!”

„Nezapírejte, já dobře vím, že jste pastýřem,” zlobí se na mladíka stařeček Kuzma. „Slyšel jsem, že každý den před spaním počítáte ovečky!”

Skot mel na zahradce dve slepice a kazde rano vysel z domu a sebral si k snidani cerstva vajicka. Jednou takhle vysel ven a kouka, ze jedna z jeho slepic snesla sve vajicko u souseda na zahrade. Vydal se tedy k silnici, ze na souseda zaklepe, kdyz v tom ho vidi, jak vysel na zahradku a sebral to vejce. Tak honem bezi zpatky k plotu a vola na nej, ze to vejce patri jemu, ze ho snesla jeho slepice. Ale Anglican zas, ze je na jeho pozemku a tudiz je jeho. Kdyz se porad dokola hadali deset minut, Skot najednou povida: "Tohle nema cenu. Vite, sousede, u nas se hadky resi tak, ze se navzajem kopneme do rozkroku a ten, ktery se drive postavi na nohy, vyhral." Anlican souhlasil, tak si Skot obul sve nejtezsi boty a s rozbehem Anglicana nakopl. Ten se chytil za rozkrok a tricet minut se v bolestech svijel na zemi. Pak se konecne vzmuzil a vstal. Oprel se o zed a povida: "Tak, ted jsem na rade ja, abych vas kopl." A Skot se jen usmal a rika: "Vite co? Nechte si to vejce."

Podobná YouTube videa

14:57 Bratz Next Top Model - Cycle 2 - Week 9

Bratz Next Top Model - Cycle 2 - Week 9

Autor: mizzlotte98
Počet zhlédnutí: 933

16:26 Bratz Next Top Model - Cycle 2 - Week 1

Bratz Next Top Model - Cycle 2 - Week 1

Autor: mizzlotte98
Počet zhlédnutí: 1 219

15:15 Bratz Next Top Model - Cycle 2 - Week 6

Bratz Next Top Model - Cycle 2 - Week 6

Autor: mizzlotte98
Počet zhlédnutí: 1 154

16:12 Bratz Next Top Model - Cycle 2 - Week 2

Bratz Next Top Model - Cycle 2 - Week 2

Autor: mizzlotte98
Počet zhlédnutí: 1 250

6:59 Bratz Next Top Model Cycle 1 Episode 1

Bratz Next Top Model Cycle 1 Episode 1

Autor: karinella99
Počet zhlédnutí: 177