High Priest Thekal Solo (Feral Druid)

35 866
*** NEW VERSION uploaded in HD, check the video responses *** Took a few tries to get it down, and I only just made it. I ended up with about 1.2K health left at the end of it. Bit of a pain when you only have bash for a spell interrupt, but as long as you keep Lor'khan's health low, she *should* only heal herself, leaving you free to dps the others whenever possible. No mount off this guy yet either, but I'm workin' on it. :)
Sledované video přidal uživatel: kaouthiavideo dne 15. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: zul, gurub, high, priest, thekal, priestess, zealot, lor'khan, zath, solo, feral, druid, zg, tiger, boss, mount, swift, zulian

Vtipy, které tě dostanou!

Babička užívá bahení koupel. Vnučka přijde k vaně, pozoruje hustou, černou tekutinu a ptá se:"Babi, jak dlouho jsi se nemyla?"

Advokát telegrafuje klientovi: „Vaše tchyně zesnula. Přejete si klasický pohřeb, kremaci nebo balzamování?” Klient odpovídá: „Objednávám raději vše zároveň a ihned. Nechci riskovat.”

Přijde manžel z práce, sedne si na divan před televizi a volá na manželku: „Maruš, přines mi jedno pivo, než to začne!” Manželka mu tedy pivo donese, on jej vypije a zase na ni volá: „Dones mi ještě jedno, než to začne!” Manželka tedy jde a přinese mu pivo. Po chvíli se zase ozve: „Přines mi ještě jedno pivo, než to začne!” Manželka sice přijde, ale žádné pivo nemá a začne nadávat: „Nejsi doma ještě ani půl hodiny, a už chceš třetí pivo, to je prostě něco hrozného!” Manžel se na ni podívá a řekne: „Už to začalo!”

Jdou dva skialpinisti po horách a najednou se jeden z nich zřítí do průrvy. Druhý přijede k průrvě a volá: „Jsi v pořádku?” „Jsem!” „Co hlava, nerozbil sis ji?” „Ne, dobrý!” „A co ruce nebo nohy, nemáš zlomené?” „Ne, v pořádku!” „Tak co tam ještě děláš?” „Padám...”

Prohlásil: „Jestli mne odmítneš, umřu.” Ona ho odmítla. Za šedesát let opravdu umřel.

Podobná YouTube videa

5:39 Vavřinecký potok 2011 Kankán II

Vavřinecký potok 2011 Kankán II

Autor: thecancandancer
Počet zhlédnutí: 1 213

9:33 Vavřinecký potok 2010

Vavřinecký potok 2010

Autor: fiesco36
Počet zhlédnutí: 918

10:07 Vavřinecký potok 2011 Kankán I

Vavřinecký potok 2011 Kankán I

Autor: thecancandancer
Počet zhlédnutí: 583

2:10 The Secret Riches Visualization Tool

The Secret Riches Visualization Tool

Autor: marcyfrommaui
Počet zhlédnutí: 3 734 580

0:59 adidas Originals - Star Wars Collection

adidas Originals - Star Wars Collection

Autor: adidasoriginals
Počet zhlédnutí: 2 211 752