Ready Kirken - Neboj

49 063
Audio
Sledované video přidal uživatel: schlovic dne 10. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Ready, Kirken, Neboj

Vtipy, které tě dostanou!

Tchyně je: Moudrá, spravedlivá a uvážlivá žena, která dává svou vysoce inteligentní, sečtělou, pracovitou, skromnou, ctnostnou, poctivou a ambiciózní dceru úplně cizímu, nevzdělanému, negramotnému, línému a rozhazovačnému nemravovi, aby s ním mohla zplodit to nejdokonalejší dítě na světě.

Paní Půlková, našli jsme vašeho pohřešovaného manžela na nádraží v Brně. Vážně? A co tam dělal a kam jel? No, přijel z Olomouce a byl nalepenej na nárazníku lokomotivy...

Takhle chce ředitel cirkusu zvednout návštěvnost, tak uspořádá konkurs na nová čísla. Hlásí se všemožní artisté a chytráci, ale všechno staré a známé kousky. Až ke konci se objeví jeden chlápek a tvrdí, že skočí z deseti metrů po hlavě na betonovou desku, jen tak. To se řediteli zdá zajímavé, tak chlápkovi nechá přinést kus betonu, aby to předvedl. Chlápek tedy vyleze na plošinu skoro u stropu a hupsne po hlavě dolů. Dole se sebere z té betonové desky a stojí před ředitelem, který nadšeně říká: "To se mi líbí, bereme vás." "Jo, ale já to neberu. Já skákal dneska poprvé a je to hrozná šlupka."

Po Silvestru přijde policajt do práce a kolegové se ho ptají: „Od čeho máš toho monokla?” „To víte, hoši, otvíral jsem na Silvestra šampaňské!”

Jedou manželé ve vlaku. Po hodině jízdy manžel povídá: „Božka, pojď si sednout ke mně.” Ona se s nadějí v hlase ptá: „Proč?” „Už se na tebe nemohu koukat!”

Podobná YouTube videa

4:23 Facky - J'écris

Facky - J'écris

Autor: fackyofficiel
Počet zhlédnutí: 16 147

3:56 Facky - A Fleur de Mots

Facky - A Fleur de Mots

Autor: fackyofficiel
Počet zhlédnutí: 14 802

0:56 Slunce, seno a pár facek - hudba

Slunce, seno a pár facek - hudba

Autor: mandarinka10
Počet zhlédnutí: 7 057

4:50 Dis Moi Tout

Dis Moi Tout

Autor: fackyofficiel
Počet zhlédnutí: 6 903

1:55 Skupina BAGR překvapila ve Slavíku

Skupina BAGR překvapila ve Slavíku

Autor: tvpce
Počet zhlédnutí: 4 645

4:12 JCB.wmv

JCB.wmv

Autor: orsy1000
Počet zhlédnutí: 31 483