85 Protection Prot Paladin Pally Pvp Talents Spec Build Guide WoW 4.3 Warcraft DPS Damage Tank Pala

1 449
Click here for more videos: http://youtube.com/JoeTerino 85 Protection Prot Paladin Pally Pvp Talents Spec Build Guide WoW 4.3 World Warcraft DPS Damage Tank Pala "World Of Warcraft"
Sledované video přidal uživatel: TerinoGasm dne 15. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: 85, Protection, Prot, Paladin, Pally, Pvp, Talents, Spec, Build, Guide, WoW, 4.3, World, Warcraft, DPS, Damage, Tank, Pala, World Of Warcraft

Vtipy, které tě dostanou!

Policajti maji vyplatu, nadporucik je vola podle jmena: "Novak" "Tu." "Mate tu 4.800, pojdte si pro to... Mrkvicka !" "Tu." "5.200. Tady to mate." "Souhrn." "Souhrn!" "Tak je tu Souhrn?!" "To je blbec, ma tu 18.340 a nechce si to vzit..!"

Pan Novák si poprvé v životě přivedl domů milenku, protože manželka poprvé v životě odjela na školení. Ale co čert nechtěl, zrovna když se po osprchování věnovali na koberci v obývacím pokoji hlavnímu důvodu návštěvy, ozval se zvonek. "Koho sem čerti nesou," zahlaholil pan Novák, "počkej, jdu se podívat." "Teď nemůžeš přestat, Františku," kvičela mladá vzrušená žena, "Mě by pak strašně bolela hlava." "Dobře," zamumlal hostitel a pokračoval hlava nehlava. Další a další zvonění ho ovšem tak znervóznilo, že byl nucen svou zajímavou činnost nedobrovolně ukončit. Došmátral se ke dveřím, nahlédl do kukátka a zděsil se. Běžel zpátky do obýváku a vzrušeně šeptal: "Vrátila se stará, řeknu, že jsem spal, ty se rychle oblékni a vyskočíš z okna." "Já už jsem skoro oblečená, ale z okna vyskočit nemůžu." "Musíš." "Ale miláčku, vždyť je to třinácté patro," kňourala milenka. "Skákej a nebuď pověrčivá."

Reportér, který dělal rozhovor s jednou hvězdou, poznamenal: „Máte velmi krásné nehty.” „Děkuji,” odvětila celebrita, „za ty vděčím svému plastickému chirurgovi.”

Jak se leze na skleněnou kouli? Blbě!

Na pustém ostrově ztroskotají tři blondýnky. Jedna z nich chytne po půl roce rybu a zrovna zlatou. Zlatá rybka prosí, aby ji blondýnky pustili a že jim za to splní tři přání. Blondýnky souhlasí, rybku pustí a první blondýnka povídá: Já bych chtěla být chytřejší! Jen co dopověděla větu, tak se z ní stala brunetka, skočila do vody a odplavala. Druhá si přeje: Já bych chtěla být ještě chytřejší! Jen co dopověděla druhá blondýnka větu, tak se z ní stala tmavovláska, postavila si vor a odplula. Třetí blondýnka si zase přeje: Já bych chtěla být nejchytřejší! A opravdu, z blondýnky se rázem stal chlap, který si uboze oddychl a odešel přes most.

Podobná YouTube videa

0:56 The saddest ending of Prince of Persia

The saddest ending of Prince of Persia

Autor: WarhaWk183
Počet zhlédnutí: 58 205

0:11 Prince of Persia 1989 - Funny Death

Prince of Persia 1989 - Funny Death

Autor: eyeball300able
Počet zhlédnutí: 10 467

0:23 fallout 3: the happy deathclaw

fallout 3: the happy deathclaw

Autor: monster4995
Počet zhlédnutí: 7 663

1:55 Fallout 3 - The Ultimate Demolition Experiment?

Fallout 3 - The Ultimate Demolition Experiment?

Autor: thenightblaze
Počet zhlédnutí: 11 193