85 Protection Prot Paladin Pally Pvp Talents Spec Build Guide WoW 4.3 Warcraft DPS Damage Tank Pala

1 324
Click here for more videos: http://youtube.com/JoeTerino 85 Protection Prot Paladin Pally Pvp Talents Spec Build Guide WoW 4.3 World Warcraft DPS Damage Tank Pala "World Of Warcraft"
Sledované video přidal uživatel: TerinoGasm dne 15. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: 85, Protection, Prot, Paladin, Pally, Pvp, Talents, Spec, Build, Guide, WoW, 4.3, World, Warcraft, DPS, Damage, Tank, Pala, World Of Warcraft

Vtipy, které tě dostanou!

Jak poznáte, že v úřadě pracuje blondýnka? Ve skladišti je postel a v kanceláři se všichni chlapi usmívají.

„Mamí, vstávej, v obýváku je Santa Claus!” vykřikne na Vánoce o půlnoci holčička. Brácha mezitím obhlédne situaci a pak zašeptá: „Potichu, planej poplach... Je to jen obyčejnej santusák!”

Seděj tři ženský v baru. Jedna povídá - ten můj Venca, já mu tuhle sáhla na koule a ten je má tak strašně studený. Druhá říká - to musím taky vyskoušet. Druhej den se zase sejdou a ta druhá povídá - Je to zvláštní, ale Béďa je má taky studený. Třetí na to - to je zajímavý,taky to zkusím. Třetí den ta třetí je v obličeji samá modřina a oni na ni co se jí stalo. Odvětí - sáhnu mímu starýmu na koule a povídám mu - to je zvláštní ty máš studený koule jako Venca a Béďa.

Článek z novin: „Při povodních mysleli Češi i na nebezpečí nákazy různých chorob a z tohoto důvodu vypustili do vody i chlór.”

„Vaněčku, popiš nám podle obrázků v učebnici, jaký je rozdíl mezi kostrou orangutana a kostrou člověka.” „Sím, kostra orangutana se připitoměle šklebí a kostra člověka se zlověstně mračí.”

Podobná YouTube videa

1:32 Madagascar Xbox Gameplay

Madagascar Xbox Gameplay

Autor: 0022700
Počet zhlédnutí: 63 314

2:17 Madagascar 2 *Ultimate* glitch - Bypass cutscenes!

Madagascar 2 *Ultimate* glitch - Bypass cutscenes!

Autor: TI2ophy
Počet zhlédnutí: 124 083

7:14 Como hacer a sin cara svr 2011

Como hacer a sin cara svr 2011

Autor: giiil1000
Počet zhlédnutí: 72 840