How to tank dungeons as a paladin

16 076
Just a very basic guide on how to tank random dungeons Here are the two macros: 6 sec: #ShowTooltip /castsequence Hammer of the Righteous, shield of righteousness 8 sec: #ShowTooltip /CastSequence Holy Shield, Judgement of Wisdom, Consecration I really hope this guide helped, if u have any questions feel free to comment or send me a message
Sledované video přidal uživatel: MrShadowkid95 dne 15. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: dungeons, world, of, warcraft, paladin, tank, tanking, leveling, random, wow, instances, halls, lightning

Vtipy, které tě dostanou!

Mladá krásná dívka přijde k faráři na zpověď a říká mu: „Poslední dobou strašně hřeším,” a červená se jak pionýrský šátek. „Jen dál,” pobízí ji farář v očekávání pikantností. „Každý večer se ve svém pokojíčku svlékám do naha, lehám si do postele a...” koktá vzrušená dívka. „Jen dál, pokračuj,” pobízí farář a všechno v něm vře a kvasí. „Když ležím, dlouho si prohlížím svá ňadra, bříško i klín, a pak hřeším úplně nejvíc.” „Čím, dcero, čím,” ptá se farář a gatě má jak cirkusové šapitó. A krasavice mu s pláčem sdělí svůj nejtěžší hřích: „Já si potom vybírám špínu mezi prsty u nohou a čichám k ní.”

Víte, jak se dlouho vydržíte koukat na tchýni jedním okem?. Dokud nezmáčknete kohoutek...

Přijde cikáně za maminkou, drží v ruce lžičku a zajímá se: „Mami, co to je?” „To nevím,” pokrčí matka rameny. „Jdi se zeptat babičky, ta to určitě bude vědět.” Malinké jde za babičkou a ta si také neví rady: „Tak to tedy nevím, jdi se zeptat dědečka. Ten vystudoval vysokou.” Cikáně tedy zajde za dědečkem. Ten na lžičku koukne a rychle ji zahodí: „Fuj, mládě od lopaty!”

Nastoupi prvni dvojice, navzajem se ukloni .... padne nekolik ran a cech lezi v kaluzi krve. Japonec se ukloni a povida: "To je od nas - judo!" Nastoupi druha dvojice, navzajem se ukloni .... padne nekolik ran a cech lezi v kaluzi krve. Japonec se ukloni a povida: "To je taky od nas - karate!" Nastoupi treti dvojice, navzajem se ukloni .... padne nekolik ran a japonec lezi v kaluzi krve. Cech se ukloni a povida: " To je taky od vas - hever od Mazdy 323!"

„Pane vrchní, měl bych dotaz. Co je to to tajemství šéfkuchaře?” „To vám bohužel nemůžu prozradit. Ale pokud byste chtěl ochutnat, počkejte si po zavíračce u zadního vchodu.”

Podobná YouTube videa

4:57 MMORPG's of 2011-2012 and beyond!

MMORPG's of 2011-2012 and beyond!

Autor: humdot
Počet zhlédnutí: 406 413

1:51 Fallout 3 - Behemoth Fight (Daytime)

Fallout 3 - Behemoth Fight (Daytime)

Autor: ColdDestiny88
Počet zhlédnutí: 194 923

1:48 Fallout 3 - Finding a good follower

Fallout 3 - Finding a good follower

Autor: Xeerv
Počet zhlédnutí: 406 208

0:41 How to get all followers Fallout 3 (Read Description!)

How to get all followers Fallout 3 (Read Description!)

Autor: Kougrakub
Počet zhlédnutí: 22 250

2:57 Fallout 3 - Seducing Mr. Burke as a Man

Fallout 3 - Seducing Mr. Burke as a Man

Autor: agrmonster
Počet zhlédnutí: 305 808