How to tank dungeons as a paladin

16 118
Just a very basic guide on how to tank random dungeons Here are the two macros: 6 sec: #ShowTooltip /castsequence Hammer of the Righteous, shield of righteousness 8 sec: #ShowTooltip /CastSequence Holy Shield, Judgement of Wisdom, Consecration I really hope this guide helped, if u have any questions feel free to comment or send me a message
Sledované video přidal uživatel: MrShadowkid95 dne 15. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: dungeons, world, of, warcraft, paladin, tank, tanking, leveling, random, wow, instances, halls, lightning

Vtipy, které tě dostanou!

Jednoho rána po proflámované noci se ptá lord svého sluhy: „Jamesi, má náš záchod dvojkřídlové dveře?” „Ne, pane.” „Tak potom jsem včera seděl ve skříni.”

Mají slipy vliv na sníženou potenci? Ne, ale jako výmluva je to dobré!

Mladý břichomluvec byl na turné po různých klubech a barech. Jednou se zastavil v malém městě a vystupoval tam v místním baru. Na klíně měl dřevěnou loutku, která mluvila skrz jeho břicho a dělal si legraci z blondýnek. Když už těch vtípků vychrlil poměrně dost, ve čtvrté řadě si najednou stoupla vysoká blondýna a řekla: „Už mám těch vašich hloupých a ponižujících vtipů o blondýnkách dost! Jak si můžete dovolit takovýhle stereotyp?! Jak to, že soudíte člověka podle jeho vzhledu a podle fyzických předpokladů?!” Břichomluvec seděl jako zařezaný a blondýna pokračovala: „To jsou chlapi jako vy, co zabraňují ženám, jako jsem já, aby dosáhly uznání ve společnosti. Kvůli lidem jako vy nemůžeme dosáhnout plného ocenění, vyvinout náš plný potenciál, protože vy a váš druh osob nás diskriminujete. Proč zesměšňujete jen blondýny? A vaše diskriminace není jen proti blondýnám, ale i proti ženám jako takovým?! A to vše ve jménu humoru, že se nestydíte.” Břichomluvec, úplně rudý, začal koktat: „Ale paní nebo slečno, já jenom...” Blondýna ho razantně přeruší: „Vy se do toho, pane, laskavě nepleťte. S váma já se nebavím. Já mluvím s tím skrčkem, co vám sedí na klíně!”

Černá kronika: Mladý muž - sebevrah se pokoušel v minulých dnech dvacetkrát skočit z Nuselského mostu, nicméně jeho pokusy nevyšly...

Učitelé nedělní školy požádali svého pastora, aby povídal dětem o manželství. Připravil si tedy pečlivě své vyučování, vstoupil do třídy a začal otázkou: „Hoši a děvčata, přišel jsem k vám dnes ráno, abych si s vámi povídal o manželství. Ale než začnu, může mi někdo z vás říci, co o manželství řekl Ježíš?” Po chvilce mlčení se přihlásil Pepíček. Když ho pastor vyvolal, hrdě odpověděl: „Ježíš řekl: Otče, odpusť jim, neboť nevědí, co činí.”

Podobná YouTube videa

1:42 New Super Mario Bros Wii World 7 Map Menu

New Super Mario Bros Wii World 7 Map Menu

Autor: CountBleck2009
Počet zhlédnutí: 15 569

6:49 Super mario galaxy wii test

Super mario galaxy wii test

Autor: JacJakz
Počet zhlédnutí: 25 075

1:29 New Super Mario Bros Wii World 9 Map

New Super Mario Bros Wii World 9 Map

Autor: CountBleck2009
Počet zhlédnutí: 5 035

2:31 Doodle Jump Vivaz

Doodle Jump Vivaz

Autor: denlerboy
Počet zhlédnutí: 6 103

6:39 Need For Speed (NFS) Shift HD on Vivaz

Need For Speed (NFS) Shift HD on Vivaz

Autor: denlerboy
Počet zhlédnutí: 16 705