4.2 Retribution Paladin Guide

40 952
Everything you need to know for your retribution paladin in 4.2 character: Fatherdawn realm: US-perenolde guild: midnight carnival elitistjerks.com Subscribe!
Sledované video přidal uživatel: TageProto303 dne 15. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: 4.2, patch, ret, retribution, paladin, aura, World, of, warcraft, pally, guide, alliance, draenai, deathwing, cataclysm, dps, test, rotation, spec, glyphs, gear, stats, enchants, gemming, gems

Vtipy, které tě dostanou!

Jde ucitelka po ulici do skoly a najednou uvidi sykorku. Zvedne ji, odnese do skoly a ve tride ji povesi na tabuli. Potom se pta deti: "Tak deti, co to tady visi za ptacka?" Pepicek se prihlasi a rika: "to je sykorka, ale jestli visi za ptacka to nevim."

Přijde starší paní do obchodu a říká prodavačce: „Chtěla bych včerejší chleba.” Prodavačka staré paní odpoví, že mají jen čerstvý. Paní si pořád trvá na tom, že chce včerejší... Pořád se dohadujou. Nakonec prodavačka řekne paní: „Tak já vám ten čerstvý schovám a přijďte si zítra a budete mít včerejší...”

V pondělí stojí sousedé u zahrádky a povídají si. "Copak, že jste včera nebyl v kostele?" "Nebyl. Včera jsem spal doma."

Policista zastaví při preventivní kontrole známého humoristu. Když vtipálek vyhlédne z okna, policistovi se rozsvítí v hlavě: „Nejste vy náhodou ten, co píše ty přiblblé vtipy o nás, policajtech?” „Ne,” usadí zvědavce humorista, „já jsem tvoje babička!” „Ach, promiň, babi, já tě v tom oblečení nepoznal...”

„Tento vůz dosáhne během 30 vteřin rychlosti 155 mil v hodině a v případě potřeby zastaví na 2 metrech.” „A co pak?” „Pak se tadyhle vynoří malinký nožíček a jemně vás seškrábne z předního skla.”

Podobná YouTube videa

4:16 Luxury Hideout (Fallout New Vegas PC Mod)

Luxury Hideout (Fallout New Vegas PC Mod)

Autor: HankDarkmoon
Počet zhlédnutí: 22 273

6:49 Fallout: New Vegas - The Strip Restored (NVR)

Fallout: New Vegas - The Strip Restored (NVR)

Autor: mrcrusty86
Počet zhlédnutí: 5 745

5:05 Fallout New Vegas Homemade Fort

Fallout New Vegas Homemade Fort

Autor: creekalani
Počet zhlédnutí: 1 587