4.2 Retribution Paladin Guide

41 423
Everything you need to know for your retribution paladin in 4.2 character: Fatherdawn realm: US-perenolde guild: midnight carnival elitistjerks.com Subscribe!
Sledované video přidal uživatel: TageProto303 dne 15. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: 4.2, patch, ret, retribution, paladin, aura, World, of, warcraft, pally, guide, alliance, draenai, deathwing, cataclysm, dps, test, rotation, spec, glyphs, gear, stats, enchants, gemming, gems

Vtipy, které tě dostanou!

Uz se snazi hodne dlouho az tu najednou kroky... zaskripou dvere od sousedni koje a najednou slysi takovy FFFFFF ... zblunk. Navaze rozhovor: "Jak to delate, ze vam to jde tak dobre? Ja tady sedim pul hodiny a porad nic. Vy se mate" Odpoved: "No s tim, ze se mam je to relativni... Upsouknuti bylo jeste do kalhot a to zblunknuti... no tak to mi tam spad mobil."

Vojína převedli do pomocného zemědělského hospodářství. Staral se o prasata, koně a další zvířátka. Jednou přišel na kontrolu velitel útvaru a vyčítal vojínovi, že se o koně špatně stará. "Pane podplukovníku," brání se voják, "vždyť tomu koňovi vůbec nic nechybí!" "Hm, to je fakt," povzdychne si velitel, "žebra má všechny."

U benzinové stanice zastaví žluté záchranářské auto, přesně jak ho známe z Pobřežní hlídky, a vzadu nestojí nikdo jiný než proslulý Mič Bjúkenen v červených trenkách. Kolem se ihned utvoří hlouček zvědavců a i ostatní řidiči, kteří přijeli pro benzin, vystoupí ze svých aut a okouní opodál. Z červeného Dodge vystoupí děda z Texasu a říká: „Chlape, vás už jsem někde musel vidět. Kdo jste?” „Já jsem Mič,” rozhodí rukama známý záchranář. „No ano,” trkne to dědu a energicky povídá: „Krajní okénka ani mýt nemusíte, ale přední ať se leskne!”

Nikdy se nesměj cikánovi na kole. Může to být tvoje kolo!

„Tati, proč se děti nemohou dívat na ten film o půlnoci?” „Seď tiše a uvidíš!”

Podobná YouTube videa

0:26 Fallout 3 - Sparta

Fallout 3 - Sparta

Autor: Immortal012344563
Počet zhlédnutí: 205 822

7:49 Fallout 3, "Виртуалити", часть 1

Fallout 3, "Виртуалити", часть 1

Autor: 1cgames
Počet zhlédnutí: 17 554

9:58 Fallout 3 : Final Battle (Spoilers)

Fallout 3 : Final Battle (Spoilers)

Autor: thewah
Počet zhlédnutí: 266 935

4:04 Fallout 3,  трейлер на русском языке

Fallout 3, трейлер на русском языке

Autor: 1cgames
Počet zhlédnutí: 53 099