4.2 Retribution Paladin Guide

40 998
Everything you need to know for your retribution paladin in 4.2 character: Fatherdawn realm: US-perenolde guild: midnight carnival elitistjerks.com Subscribe!
Sledované video přidal uživatel: TageProto303 dne 15. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: 4.2, patch, ret, retribution, paladin, aura, World, of, warcraft, pally, guide, alliance, draenai, deathwing, cataclysm, dps, test, rotation, spec, glyphs, gear, stats, enchants, gemming, gems

Vtipy, které tě dostanou!

Pán v restauraci po předložení účtu rozčileně přivolá vrchního: „Pane vrchní! Dal jsem si jednu porci pstruha a vy mi tady počítáte celého!” „Ale to je u nás zvykem, prosím.” „Aha. Takže mám vlastně štěstí, že jsem si nedal třeba hovězí biftek...”

Přijde muž ke zpovědi a říká farářovi: „Pane farář, zmlátil jsem tchyni.” „Dobře, dobře, synu, nejdříve hříchy, dobré skutky až potom.”

"Pane doktore, můžu dostat pohlavní nemoc na záchodě?" "Můžete, ale v posteli je to pohodlnější!"

Kosmonauti přiletěli na Venuši a ke svému údivu objevili vyspělou civilizaci. Seznamujou se postupně s životem, choděj po exkurzích a v jedné laboratoři vidí venušanku přelévat něco ze zkumavky do zkumavky. "Co to děláš?" "Dítě." "To my u nás děláme děti jinak, příjemněji." Venušanka to chce poznat, tak ji to ukážou. Když z ní pozemšťan sleze, ona se ptá. "A kde je to dítě" "To tady bude až za devět měsíců." "Tak proč jsi přestal, vždyť to bylo pěkný?"

„Znáš nějaké podstatné jméno hromadné, Dopito?” „Doprava.” „Proč myslíš, že je doprava hromadné podstatné jméno?” „Je přece Městská hromadná doprava...”

Podobná YouTube videa

1:23 Sonic vs Darkness The Game Is Released! (Official)

Sonic vs Darkness The Game Is Released! (Official)

Autor: Nefault1st
Počet zhlédnutí: 1 156

0:17 Metal Sonic is Shuffling

Metal Sonic is Shuffling

Autor: shanic02
Počet zhlédnutí: 5 357

0:28 Sonic Generations Bubble Shield  / Music Bug

Sonic Generations Bubble Shield / Music Bug

Autor: MegaSicris
Počet zhlédnutí: 712

1:10 Sonic Generations - Trolling the Truck.

Sonic Generations - Trolling the Truck.

Autor: CI254
Počet zhlédnutí: 46 284