How to Tank Anything - Deadmines (Vancleef) Paladin

953
How to Tank Anything's instructional video for Paladin tanking in Deadmines. This video was recorded at lvl 15. I mistakenly call Word of Glory by the name Holy Word. Forgive the error, and any confusion it may cause. http://www.vgtheory.blogspot.com Please comment so these videos can be improved.
Sledované video přidal uživatel: VideoGameTheory dne 15. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: paladin, world of warcraft, video game theory, how to tank, how to tank anything, tanking, philosophy, video games, fish, pvp, world warcraft, bay, aquarium, area, weapons, rpg, gaming, mmorpg, goes, rogue, crazy, creature, fps, warfare, spore, funny, warrior, creator, spore creature, creature creator, mage, bow, gold, level

Vtipy, které tě dostanou!

Petra se o hodině najednou začne svíjet. „Co se ti stalo?” diví se učitelka. „Bouchla jsem se.” „A čím, prosím tě?” Petr pronese: „Nejspíš propiskou. Viď, Petro?”

„Jean, co je to venku za rány?” „První kosmonaut na Měsíci, pane.” „A to nemohl brzdit?”

Vláda ČR vyzývá všechny občany, aby navštívili svou spádovou nemocnici za účelem výtěru. Politika je prdeli a oni nevědí ve které...

„Ženo, tak se bal, prohrál jsem tě v kartách.” „A to ti není trapné?” „Ano, velmi. Představ si, pasovat při čtyřech esech v ruce!”

„Tati, proč má helikoptéra tu velkou vrtuli?” „Hlavně k tomu, aby vzduch ochlazoval kabinu, aby se pilot nepotil.” „To je přece nesmysl!” „Není. Na vlastní oči jsem při letu helikoptérou viděl, jak se vrtule zastavila - a tos měl vidět, jak se pilot ihned začal potit.”

Podobná YouTube videa

0:23 TF2 Spy chase

TF2 Spy chase

Autor: nomnomnomtf2
Počet zhlédnutí: 27 278

4:08 Aikon's OneStation Elite Review Part 1

Aikon's OneStation Elite Review Part 1

Autor: aikonmk
Počet zhlédnutí: 13 520

2:38 Fable 3 Veiled Path Gold Key #1

Fable 3 Veiled Path Gold Key #1

Autor: webesprayin
Počet zhlédnutí: 39 305