How to Tank Anything - Deadmines (Vancleef) Paladin

702
How to Tank Anything's instructional video for Paladin tanking in Deadmines. This video was recorded at lvl 15. I mistakenly call Word of Glory by the name Holy Word. Forgive the error, and any confusion it may cause. http://www.vgtheory.blogspot.com Please comment so these videos can be improved.
Sledované video přidal uživatel: VideoGameTheory dne 15. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: paladin, world of warcraft, video game theory, how to tank, how to tank anything, tanking, philosophy, video games, fish, pvp, world warcraft, bay, aquarium, area, weapons, rpg, gaming, mmorpg, goes, rogue, crazy, creature, fps, warfare, spore, funny, warrior, creator, spore creature, creature creator, mage, bow, gold, level

Vtipy, které tě dostanou!

Novináři se ptali skotského žokeje, proč si kupuje jen jednu ostruhu. Vysvětlil to: „Kupovat dvě ostruhy je zbytečné vyhazování peněz. Když pobídnu jednu půlku koně, tak ta druhá přece stejně musí s ní...”

Zkouška. Profesor: „Který lidský orgán je symbolem lásky?” Studentka: „Mužský, nebo ženský?” Profesor si povzdychne: „Jo, jo, doba se mění. Za mých mladých časů to bylo srdce.”

Policajt se vrátí domů ze služby, převlékne se do civilu, a vydá se do města koupit si magnetofon. V obchodě se zeptá prodavačky: "Prosím vás, kolik stojí tamten magnetofon?" Prodavačka odpoví: "2500 korun, pane policajt." Policajt se diví: "Jak víte, že jsem policajt?" Ona odpoví: "No jednoduše, to na co jste se ptal, není magnetofon, ale dvojplotýnkový vařič."

Policisté načapají zloděje. Naskočí do služebního vozu a startují, auto však nejede. Zkouší to znovu, ale stále se nehnou z místa. Pak náčelník povídá: „Radši si vystupte.” „Proč? My ty grázly nebudeme honit?” zklamaně řeknou policisté. „Ne, nebudeme. Ukradli nám pneumatiky!”

Alexandr Makedonský je prezident Makedonie.

Podobná YouTube videa

0:45 Secret Weapon on Black Ops Zombies?!

Secret Weapon on Black Ops Zombies?!

Autor: Koosh93
Počet zhlédnutí: 582 228

5:17 Solo: HM Deathwhisper

Solo: HM Deathwhisper

Autor: Mionelol
Počet zhlédnutí: 11 423

3:54 Mione vs Dragon

Mione vs Dragon

Autor: Mionelol
Počet zhlédnutí: 13 629

5:20 Solo: Blood Princes!

Solo: Blood Princes!

Autor: Mionelol
Počet zhlédnutí: 10 521