How to Tank Anything - Deadmines (Vancleef) Paladin

1 105
How to Tank Anything's instructional video for Paladin tanking in Deadmines. This video was recorded at lvl 15. I mistakenly call Word of Glory by the name Holy Word. Forgive the error, and any confusion it may cause. http://www.vgtheory.blogspot.com Please comment so these videos can be improved.
Sledované video přidal uživatel: VideoGameTheory dne 15. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: paladin, world of warcraft, video game theory, how to tank, how to tank anything, tanking, philosophy, video games, fish, pvp, world warcraft, bay, aquarium, area, weapons, rpg, gaming, mmorpg, goes, rogue, crazy, creature, fps, warfare, spore, funny, warrior, creator, spore creature, creature creator, mage, bow, gold, level

Vtipy, které tě dostanou!

Rumcajs zastaví u lesa Ráholce kočár, vytáhne bouchacku a narídí pánovi v kočáru, aby si to udelal rukou. Ten se chvíli zdráhá, ale taková loupežnická bambitka byla na nej silný argument, a tak poslechl. Udelal si to jednou, dvakrát, trikrát, a pak povídá: - "Já už ted vážne nemužu!" Rumcajs se ješte pro jistotu zeptal: - "Vážne nemužeš?" - "Ne, opravdu!" A Rumcajs se otocí k lesu Ráholci a volá: - "Manko, pojd už, tady ten hodný pán te sveze do Jicína!"

Co udělá blondýnka, když jí přítel řekne, že potřebuje víc prostoru? Nechá si vzít mandle.

„Pane doktore, poslední dobou vidím na každém kroku růžové slony!” stěžuje si pacient. „To se vám nedivím,” konstatuje psychiatr. „Vy jste si ještě nevšiml, že jste homosexuál?”

Pán v restauraci oznamuje číšníkovi: „Dal bych si višně s cukrem.” „A nechcete rovnou třešně?”

Značka "parkování pro handicapované" neznamená, že zde mohou parkovat tělesně handicapovaní, znamená to, že tam parkuje Chuck Norris a pokud tam zastavíte, udělá z Vás tělesně handicapovaného.

Podobná YouTube videa

5:15 druhé Mountění s Mojmírem I.

druhé Mountění s Mojmírem I.

Autor: usqgamingczsk
Počet zhlédnutí: 90

0:36 ONE HIT CS SOURCE 2013 NOVIKY

ONE HIT CS SOURCE 2013 NOVIKY

Autor: novikmovies
Počet zhlédnutí: 86

14:04 MINECRAFT 1.4 Novinky

MINECRAFT 1.4 Novinky

Autor: letsplayerczech
Počet zhlédnutí: 139