How to Tank Anything - Deadmines (Vancleef) Paladin

662
How to Tank Anything's instructional video for Paladin tanking in Deadmines. This video was recorded at lvl 15. I mistakenly call Word of Glory by the name Holy Word. Forgive the error, and any confusion it may cause. http://www.vgtheory.blogspot.com Please comment so these videos can be improved.
Sledované video přidal uživatel: VideoGameTheory dne 15. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: paladin, world of warcraft, video game theory, how to tank, how to tank anything, tanking, philosophy, video games, fish, pvp, world warcraft, bay, aquarium, area, weapons, rpg, gaming, mmorpg, goes, rogue, crazy, creature, fps, warfare, spore, funny, warrior, creator, spore creature, creature creator, mage, bow, gold, level

Vtipy, které tě dostanou!

U psychiatra: „Pane doktore, musíte mi pomoct. Každý den potkávám na ulici ufóny a vždycky na mě něco nesrozumitelného pokřikují!” „A kdy to začalo?” „Když jsme se nastěhovali do toho domku vedle ústavu pro mentálně postižené.”

Jaký je rozdíl mezi žádostí a pudem? Pud se krotí a žádost kolkuje!

Co je blondýnka mezi dvěma chlapy? Díra ve vědomosti.

Proč jsi taková smutná holčičko? Ptá se paní malé holky, která pláče na pískovišti. Umřela mi babička.... odpoví holčička. To už tak bývá, babička byla stará a tak umřela, snaží se jí paní utěšit. Já vím, ale tatínek za to dostal 20 let

Do tramvaje nastoupí chlapík, který má trochu upito, visí na držadle, ukáže rukou vlevo a povídá: "Tady v tý řadě sedí samí volové...!" Potom ukáže do prava a povídá: "...a tady v tý řadě sedí samí paroháči!" V pravé řadě se zvedne starší pán a rozčileně na něj vyjede: "No dovolte! Moje žena mi nebyla nikdy nevěrná!" Chlapík ho přejede pohledem a klidně pronese: "Tak si račte přesednout..."

Podobná YouTube videa

1:24 Shadows of the Empire ATST Boss Battle on Jedi

Shadows of the Empire ATST Boss Battle on Jedi

Autor: supernintendan
Počet zhlédnutí: 14 753

1:17 Lego clone wars/pictures

Lego clone wars/pictures

Autor: Dosenkohl123
Počet zhlédnutí: 505 288

4:20 Spore AT-TE Walker

Spore AT-TE Walker

Autor: perfectdarkl33t
Počet zhlédnutí: 38 614