How to Tank Anything - Deadmines (Vancleef) Paladin

685
How to Tank Anything's instructional video for Paladin tanking in Deadmines. This video was recorded at lvl 15. I mistakenly call Word of Glory by the name Holy Word. Forgive the error, and any confusion it may cause. http://www.vgtheory.blogspot.com Please comment so these videos can be improved.
Sledované video přidal uživatel: VideoGameTheory dne 15. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: paladin, world of warcraft, video game theory, how to tank, how to tank anything, tanking, philosophy, video games, fish, pvp, world warcraft, bay, aquarium, area, weapons, rpg, gaming, mmorpg, goes, rogue, crazy, creature, fps, warfare, spore, funny, warrior, creator, spore creature, creature creator, mage, bow, gold, level

Vtipy, které tě dostanou!

Pavel půjčí bráchovi deset korun a zarazí ho na odchodu: „Co se říká?” „Díky.” „Ne, vrátím ti patnáct!”

Manžel spadne z třešně a spřeráží si ruce. Manželka si ten den přerazí nos o autosedačku při vykládání palubek cestou z nemocnice. Přijde pošťačka, manželé otevřou dveře. Manžel: „To ne já, ona si začala.”

Přijde Matka Tereza k nebeské bráně. Zatluče. Za chvíli se otevře okýnko a vykoukne svatý Petr. "Aha, to jsi ty, tak pojď dál." Zrovna je čas večeře." a tak Matka Tereza dostane párek s hořčicí. Poděkuje a jde spát. Je ráno, snídaně, opět párek s hořčicí. Oběd, párek s hořčicí. Večeře, párek s hořčicí. To už bylo M.Tereze divné, a tak říká: "Víš, Petře, já jsem skromná a je mi jedno, co jím. Ale řekni mi, proč je pořád jen párek s hořčicí?" A svatý Petr říká: "A viděla jsi tu někoho kromě nás? A pro dva se přeci nevyplatí vařit.

Venkovan se chystá jet do města a manželka ho žádá, aby jí koupil podprsenku. Ve městě dojde do obchodu a že by chtěl podprsenku. Prodavačka se ho zeptá, jakou velikost a když vidí, že sedlák neví, tak povídá: "Tak mi řekněte jaký je má, jako pomeranče, jako jablíčka, jako hrozinky, jako melouny..." Sedlák se zamyslí: "Nooo, víte, jaký má kokršpaněl ouška?"

Rameno trojúhelníku určitě neuděláš tak, že se budeš snažit přiložit své rameno k základně!

Podobná YouTube videa

3:45 Fun with C4 - Fallout New Vegas

Fun with C4 - Fallout New Vegas

Autor: ROFLKN1F3
Počet zhlédnutí: 3 813

7:09 Fallout New Vegas - Funny moments of Lang

Fallout New Vegas - Funny moments of Lang

Autor: LangStrife
Počet zhlédnutí: 6 248

4:07 Fallout: NEW VEGAS - Best Killing Montage [HD HQ]

Fallout: NEW VEGAS - Best Killing Montage [HD HQ]

Autor: DeanDahBean
Počet zhlédnutí: 22 676

1:21 Funny moment in Fallout New Vegas

Funny moment in Fallout New Vegas

Autor: nimeni86
Počet zhlédnutí: 76 246

2:03 Fallout New Vegas MOST EPIC THING EVER

Fallout New Vegas MOST EPIC THING EVER

Autor: fackpootube
Počet zhlédnutí: 82 007