How to Tank Anything - Deadmines (Vancleef) Paladin

823
How to Tank Anything's instructional video for Paladin tanking in Deadmines. This video was recorded at lvl 15. I mistakenly call Word of Glory by the name Holy Word. Forgive the error, and any confusion it may cause. http://www.vgtheory.blogspot.com Please comment so these videos can be improved.
Sledované video přidal uživatel: VideoGameTheory dne 15. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: paladin, world of warcraft, video game theory, how to tank, how to tank anything, tanking, philosophy, video games, fish, pvp, world warcraft, bay, aquarium, area, weapons, rpg, gaming, mmorpg, goes, rogue, crazy, creature, fps, warfare, spore, funny, warrior, creator, spore creature, creature creator, mage, bow, gold, level

Vtipy, které tě dostanou!

Potkají se ve městě dvě blondýnky a jedna spráskne ruce: „Proboha, proč máš holou hlavu?!” „No, víš, oholila jsem se na špatném místě.”

Dva v lese na tom ležej a on jí povídá. "Ančo, dej si hlavu kousek doprava." Po chvíli svoje přání opakuje. Anča se naštve a povídá. "Soustřeď se radši na to, co děláš, a nech mou hlavu jak je." "No dobře, ale kdybys věděla, jaké velké hovno máš u levého ucha ."

Dvě sousedky se pohádaly a jdou za rabínem, aby je rozsoudil. „Proč jí nevrátíš ten hrnec, který sis vypůjčila?” ptá se rabín jedné. „Ale, rebe,” začne křičet obviněná, „za prvé jsem si žádný hrnec nevypůjčila. Za druhé měl díru. A za třetí jsem jí ho už dávno vrátila.”

Policajt zastaví auto a vyzve šoféra: „Foukejte!” Řidič pohotově odvětí: „A kde vás to bolí?”

„Četl jsi ranní Blesk?” ptá se přítele pan Nový. „Bylo tam o soudním procesu s hospodským Podmírákem.” „Vážně?” podiví se kamarád. „To bylo o něm?!” „No jasně, tys to nepoznal?” „Ne - myslel jsem, že se jmenuje jinak, když ztratil své dobré jméno.”

Podobná YouTube videa

1:14 I SHOT HIM 9 TIMES

I SHOT HIM 9 TIMES

Autor: ELPRESADOR
Počet zhlédnutí: 43 821

1:26 Robert Trolling

Robert Trolling

Autor: TCGwasHERE
Počet zhlédnutí: 29 751

0:30 Black Ops | Playercard Art | For MW3 Haters

Black Ops | Playercard Art | For MW3 Haters

Autor: 402THUNDER402
Počet zhlédnutí: 45 895

6:20 Beast Ops | 43-1 TDM | First Com Of 2012

Beast Ops | 43-1 TDM | First Com Of 2012

Autor: 402THUNDER402
Počet zhlédnutí: 38 822

5:54 MW3 : Specialist On Lockdown (Gameplay/Commentary)

MW3 : Specialist On Lockdown (Gameplay/Commentary)

Autor: 402THUNDER402
Počet zhlédnutí: 31 808