How to Tank Anything - Deadmines (Vancleef) Paladin

884
How to Tank Anything's instructional video for Paladin tanking in Deadmines. This video was recorded at lvl 15. I mistakenly call Word of Glory by the name Holy Word. Forgive the error, and any confusion it may cause. http://www.vgtheory.blogspot.com Please comment so these videos can be improved.
Sledované video přidal uživatel: VideoGameTheory dne 15. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: paladin, world of warcraft, video game theory, how to tank, how to tank anything, tanking, philosophy, video games, fish, pvp, world warcraft, bay, aquarium, area, weapons, rpg, gaming, mmorpg, goes, rogue, crazy, creature, fps, warfare, spore, funny, warrior, creator, spore creature, creature creator, mage, bow, gold, level

Vtipy, které tě dostanou!

Muž: „Nemyslíš, že bych měl nosit vousy?” Žena: „Určitě. Aspoň by nebylo vidět tolik tvýho obličeje.”

Říká Sára Kohnovi: „Muži, musíme koupit naší holce do pokoje záclony. Všimla jsem si, jak Roubíček odnaproti vždy večer, když se holka svléká, čumí do jejího pokoje.” „Ale Sára,” říká Kohn, „ty vůbec neuvažuješ. Žádný vydání za blbosti nebudou. S holkou si vyměníte pokoje a záclony si koupí Roubíček!”

Paní Ráčková vzpomíná na své mládí: „Za našich časů se jezdívalo na dlouhé svatební cesty, ne jako dnes.” Osmnáctiletá dcera suše poznamená: „To máš přece úplně jedno, mami. Dnes se zase jezdí o to častěji!”

V New Yorku se vrací policejní hlídka z obchůzky. Policista podává hlášení: "Šéfe, hlásím, že jsme asi před hodinou narazili na strašně opilou ženu." "Doufám, že jste ji ignorovali," pravil šéf přísně. "Jasně šéfe," prohlásil policista, "já dvakrát a seržant třikrát."

Šmoulí-super-disko-šou: „Tak teda Šmoulinka už vaří makarony, ví, kdy je cedit, jak je voda osolena... Ááááh!”

Podobná YouTube videa

2:13 Retribution Paladin dps 3.3.5

Retribution Paladin dps 3.3.5

Autor: Ownedrage
Počet zhlédnutí: 51 647

7:49 Holy Paladin Healing rotation

Holy Paladin Healing rotation

Autor: TheAAprojectHorde
Počet zhlédnutí: 7 096

4:56 How to spot the Atari 2600 Heavy Sixer

How to spot the Atari 2600 Heavy Sixer

Autor: DlNKYDANA
Počet zhlédnutí: 5 003

1:12 Atlantis 2 Atari 2600 Surgical Operation

Atlantis 2 Atari 2600 Surgical Operation

Autor: GameSnipedTV
Počet zhlédnutí: 1 704