▶ World of Warcraft PvP - Prot Paladin PvP! (Towelliee angers Blizzard) - TGN.TV

83 848
http://worldofwarcraft.tgn.tv — I might have hit someone so hard back to back that Blizzard threw up a red flag and kicked me out of WoW via a critical error. And THEN they throw Ghostcrawler at me!
Sledované video přidal uživatel: tgnWorldOfWarcraft dne 15. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: World of Warcraft, WoW, World, of, Warcraft, Cataclysm, WoW Cataclysm, gameplay, guide, how to, World of Warcraft gameplay, World of Warcraft guide, World of Warcraft how to, WoW gameplay, WoW guide, WoW how to, PvP, Prot, Paladin, Towelliee, angers, Blizzard, TV, WoW Cata, WoW Cat, Collector's, Edition, UPC, 0202514010432, Standard, 9325121000267, Activision, MMO, RPG, MMORPG, massively, PC, TGN, TV on YouTube, Gamer TV, ★ TGN, Get more views!, http://tgn.tv, Join TGN, HD, Commentary, Games, Academy, People

Vtipy, které tě dostanou!

Blondýnka si stěžuje doktorovi, že ji svědí celé tělo. Doktor se na ni podívá a zeptá se: „Paní, říká vám něco slovo sprcha?” „Ano, říká,” odvětí usvěděná pacientka. „Ale to pomůže nejvýš na týden!”

Policista zastaví dvě blondýnky, které se na rovném úseku předjížděly. První se zatváří nechápavě: „Pane strážníku, v čem je problém? Vždyť jsem nejela rychleji, než bylo povolené.” Druhá, která předjížděla, se přidá: „Ani já jsem nepřekročila rychlost.” „To ano,” dá jim za pravdu policajt. „Obě jste jely osmdesátkou rovnou, tady je dovolená osmdesátka, takže jste tím nijak zákon nepřekročily.” „Tak proč jste nás zastavil?” „Protože jste - jedna ve svém pruhu, druhá v protisměru - dobrou minutu jely vedle sebe!”

Horáčku, měl sis připravit referát o Homérovi, a ne o Houmru Simpsonovi!

Chlápek v restauraci: „Pane vrchní, ještě prosím jednu kostku cukru.” „Vždyť už jsem vám jich přinesl aspoň šest.” „No jo, ale všechny se mi rozpustily!”

Potkají se dva Pražáci v metru: „Čau, kam jedeš?” „Do Brna.” „Metrem?!” „No, vystupuju na Českomoravský.”

Podobná YouTube videa

2:20 MW3 Quick Scope Montage

MW3 Quick Scope Montage

Autor: LegitMeow
Počet zhlédnutí: 1 193 820

0:52 Mw3 - 6 in 1 bullet is possible

Mw3 - 6 in 1 bullet is possible

Autor: headshooter2000
Počet zhlédnutí: 6 099

0:18 the new C4 trickshot

the new C4 trickshot

Autor: TheUnderblenge
Počet zhlédnutí: 50 357

4:58 League of Legends - Vladimir Champion Spotlight

League of Legends - Vladimir Champion Spotlight

Autor: RiotGamesInc
Počet zhlédnutí: 2 001 888