▶ World of Warcraft PvP - Prot Paladin PvP! (Towelliee angers Blizzard) - TGN.TV

84 116
http://worldofwarcraft.tgn.tv — I might have hit someone so hard back to back that Blizzard threw up a red flag and kicked me out of WoW via a critical error. And THEN they throw Ghostcrawler at me!
Sledované video přidal uživatel: tgnWorldOfWarcraft dne 15. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: World of Warcraft, WoW, World, of, Warcraft, Cataclysm, WoW Cataclysm, gameplay, guide, how to, World of Warcraft gameplay, World of Warcraft guide, World of Warcraft how to, WoW gameplay, WoW guide, WoW how to, PvP, Prot, Paladin, Towelliee, angers, Blizzard, TV, WoW Cata, WoW Cat, Collector's, Edition, UPC, 0202514010432, Standard, 9325121000267, Activision, MMO, RPG, MMORPG, massively, PC, TGN, TV on YouTube, Gamer TV, ★ TGN, Get more views!, http://tgn.tv, Join TGN, HD, Commentary, Games, Academy, People

Vtipy, které tě dostanou!

Baví se dva přátelé: "Co uděláš když načapeš jiného muže v posteli se svou ženou?" "Nakopu mu jeho psa a zlámu mu bílou hůl."

„To já bych na kolejích nikdy nespal,” kroutí hlavou nad zkušenostmi svých nových spolužáků čerstvý vysokoškolák, „a vy se vůbec nebojíte, že pojede vlak?”

Prijde novy sef do sve kancelare, kde prebira misto po minulem rediteli. Pritom ho ten stary reditel poucuje, co a jak, a prijdou na tema sekretarky... Ten stary reditel rika: "Az si budes chtit ... sroubnout, musis rict sekretarce, ze chces napsat dopis do Istanbulu..." Novy reditel se sice divi, ale poslechne ho a na druhy den rika sekretarce: "Evo, chtel bych napsat dopis do Istanbulu !" "Pane rediteli, zrovna nemuzu, mam cervenou pasku ve stroji ..." Reditel se divi, ale nerika nic. Za tyden prijde sekretarka: "Uz jsem si vymenila tu pasku, muzeme to napsat ..." "Neni treba, zvladl jsem to rucne..." "Ooo, kdybych vedela, ze to tak specha, vyridili bychom to ustne..."

Jsou Adam a Eva v ráji. Najednou Adam zmizel na celý týden. Po týdnu se vrátil k Evě. Eva se na něho podívala a spočítala mu žebra…

Dvě blondýnky pomlouvají třetí: „Co myslíš, kolik jí je let?” „No, co já vím... Ale myslím, že kdyby se jí narodily děti, tak rovnou vnoučata!”

Podobná YouTube videa

0:23 TF2 Spy chase

TF2 Spy chase

Autor: nomnomnomtf2
Počet zhlédnutí: 27 278

4:08 Aikon's OneStation Elite Review Part 1

Aikon's OneStation Elite Review Part 1

Autor: aikonmk
Počet zhlédnutí: 13 520

2:38 Fable 3 Veiled Path Gold Key #1

Fable 3 Veiled Path Gold Key #1

Autor: webesprayin
Počet zhlédnutí: 39 305