▶ World of Warcraft PvP - Prot Paladin PvP! (Towelliee angers Blizzard) - TGN.TV

84 289
http://worldofwarcraft.tgn.tv — I might have hit someone so hard back to back that Blizzard threw up a red flag and kicked me out of WoW via a critical error. And THEN they throw Ghostcrawler at me!
Sledované video přidal uživatel: tgnWorldOfWarcraft dne 15. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: World of Warcraft, WoW, World, of, Warcraft, Cataclysm, WoW Cataclysm, gameplay, guide, how to, World of Warcraft gameplay, World of Warcraft guide, World of Warcraft how to, WoW gameplay, WoW guide, WoW how to, PvP, Prot, Paladin, Towelliee, angers, Blizzard, TV, WoW Cata, WoW Cat, Collector's, Edition, UPC, 0202514010432, Standard, 9325121000267, Activision, MMO, RPG, MMORPG, massively, PC, TGN, TV on YouTube, Gamer TV, ★ TGN, Get more views!, http://tgn.tv, Join TGN, HD, Commentary, Games, Academy, People

Vtipy, které tě dostanou!

Po těžké operaci se ptají pacientovi příbuzní chirurga: „Tak co, pane doktore? Už procitnul?” Lékař nemá to srdce, aby jim řekl pravdu, a tak jen lehce kývne. „A kdo ho ošetřuje?” „Svatý Petr.”

Jak nazvete trabanta, který vás předjel? Fata morgana.

Jsou takhle tři blondýny na ostrově a radí se, jak pryč. Připlave k nim zlatá rybka a řekne jim: "Každé z vás splním jedno přání!" 1. blondýna řekne: "Já chci být nejchytřejší na světě" A odplave. 2. blondýna řekne: "Já chci být úplně nejchytřejší na světě", stane se z ní bruneta a odplave na voru. 3. blondýna řekne: "Já chci ale být úplně nejchytřejší na celém světě", stane se z ní muž a odejde po mostu.

Psychiatr se ptá alkoholika: Co pijete? Ale pane doktore, já nejsem vybíravý. Nalejte klidně, co máte.

Do lékárny přijde chlapík, nastaví jednu ruku a říká: "Pět..." "Co pět" ptá se lékárník. "Pět kousků Viagry. Dnes večer budu mít doma pět holek..." Další den opět přijde tentýž chlapík do lékárny a nastavuje obě ruce... "Cože, chcete deset tablet Viagry?" ptá se lékárník. "Ne. Krém na ruce. Nepřišly!"

Podobná YouTube videa

1:01 Splinter Cell Conviction: Launch Date Reveal Trailer

Splinter Cell Conviction: Launch Date Reveal Trailer

Autor: Gamehelper
Počet zhlédnutí: 105 920

1:59 Splinter Cell - Pandora Tomorrow Multiplayer

Splinter Cell - Pandora Tomorrow Multiplayer

Autor: larrystanke
Počet zhlédnutí: 28 002