▶ World of Warcraft PvP - Prot Paladin PvP! (Towelliee angers Blizzard) - TGN.TV

83 886
http://worldofwarcraft.tgn.tv — I might have hit someone so hard back to back that Blizzard threw up a red flag and kicked me out of WoW via a critical error. And THEN they throw Ghostcrawler at me!
Sledované video přidal uživatel: tgnWorldOfWarcraft dne 15. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: World of Warcraft, WoW, World, of, Warcraft, Cataclysm, WoW Cataclysm, gameplay, guide, how to, World of Warcraft gameplay, World of Warcraft guide, World of Warcraft how to, WoW gameplay, WoW guide, WoW how to, PvP, Prot, Paladin, Towelliee, angers, Blizzard, TV, WoW Cata, WoW Cat, Collector's, Edition, UPC, 0202514010432, Standard, 9325121000267, Activision, MMO, RPG, MMORPG, massively, PC, TGN, TV on YouTube, Gamer TV, ★ TGN, Get more views!, http://tgn.tv, Join TGN, HD, Commentary, Games, Academy, People

Vtipy, které tě dostanou!

Ptají se rodiče vysokoškolačky: „Tak jaká byla zkouška?” „Velice nábožná.” „Jak to, nábožná?” nechápe ani jeden z nich. Dcera popisuje: „No, profesor v černém, já v černém. Profesor položil otázku, já se pokřižovala. Za chvíli jsem mu odpověděla a on se pokřižoval.”

„Co jsi mi to včera nakukal?” zlobí se číšník na svého kolegu. „Tvrdil jsi, že ten zazobaný Němčour od třetího stolu nechává všechny kovové od cesty. Mně nechal sotva pět korun, a to jsem mu vrátil celé dvě stovky v korunách a dvoukorunách!”

Prenos dat.

Při dějepise: „Proč si myslíš, že byla románská bazilika na vodě?” „Protože jste minulou hodinu říkal, že se skládá z hlavních a bočních lodí.”

Jeane, kolik je tady stupňů?Šestnáct, mylorde.Jeane, a kolik stupňů je venku?Čtyři, mylorde.Tak otevři okna, ať je tady dvacet!

Podobná YouTube videa

2:57 FSX with multiple monitors

FSX with multiple monitors

Autor: lapeersandrail
Počet zhlédnutí: 241 663

0:28 PaRappa the Rapper 2 Needs an M rating.

PaRappa the Rapper 2 Needs an M rating.

Autor: Arbmanthesheep
Počet zhlédnutí: 2 301

8:38 Sonic Rebirth Sage 2009 limited release

Sonic Rebirth Sage 2009 limited release

Autor: Lacktardo
Počet zhlédnutí: 24 466

3:49 Parappa the Rapper 2 - Stage Select Music Box Melody

Parappa the Rapper 2 - Stage Select Music Box Melody

Autor: AltronHGX
Počet zhlédnutí: 6 189