▶ World of Warcraft PvP - Prot Paladin PvP! (Towelliee angers Blizzard) - TGN.TV

83 997
http://worldofwarcraft.tgn.tv — I might have hit someone so hard back to back that Blizzard threw up a red flag and kicked me out of WoW via a critical error. And THEN they throw Ghostcrawler at me!
Sledované video přidal uživatel: tgnWorldOfWarcraft dne 15. 02. 2012

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: World of Warcraft, WoW, World, of, Warcraft, Cataclysm, WoW Cataclysm, gameplay, guide, how to, World of Warcraft gameplay, World of Warcraft guide, World of Warcraft how to, WoW gameplay, WoW guide, WoW how to, PvP, Prot, Paladin, Towelliee, angers, Blizzard, TV, WoW Cata, WoW Cat, Collector's, Edition, UPC, 0202514010432, Standard, 9325121000267, Activision, MMO, RPG, MMORPG, massively, PC, TGN, TV on YouTube, Gamer TV, ★ TGN, Get more views!, http://tgn.tv, Join TGN, HD, Commentary, Games, Academy, People

Vtipy, které tě dostanou!

Když byl Chuck Norris ještě bakterie porazil Domestos.

Víte, jaký je rozdil mezi kamarádkou, dobrou kamarádkou, kurvou a kurvou zkurvenou? Kamarádka dá tobě. Dobrá kamarádka dá tobě a tvému kamarádovi. Kurva dá všem. Kurva zkurvená dá všem kromě tebe.

Dva policajti jdou po chodníku a vidí pětikorunu. Jeden nadhodí: „Proč nesebereš těch pět korun?” „Já se ti za pět korun neohnu!” „Ty blázne, vždyť s tím se dá telefonovat!” „Tak to už je něco jiného!” mění svůj názor první, zvedne pětikorunu, přiloží si ji k uchu a křičí: „Halóóó...”

Svatý Petr se rozhodne zjistit, jak jsou na tom pražští studenti při přípravě na zkoušky. Povolá tedy anděla, ať zjistí, co se dole děje. Je měsíc před zkouškami a anděl hlásí: „Medici se učí, ekonomové a právníci chlastají.” Týden před zkouškami: „Medici si už opakujou, všechno umějí, ekonomové začínají číst skripta a právníci chlastají.” Večer před zkouškami: „Medici jsou už naučení, umí to pozpátku, ekonomové dočetli taktak Samuelsona a právníci se modlí.” Svatý Petr nastraží uši: „Modlí, říkáš? No tak to jim pomůžeme!”

"Sestřičko, polibte mne!" "Nemůžu." "Sestřičko, prosím vás, udělejte to." "Opravdu nemůžu. Už to je proti předpisům, že tu spolu souložíme!"