Naughty By Nature - Hip Hop Hooray

329 818
A awesome old school hip hop song by Naughty by Nature, vid by Adam Russell, B.C ENJOY!
Sledované video přidal uživatel: LyricalQuickblade dne 10. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: hip, hop, rap, naughty, by, nature, hooray, new, york, old, school

Vtipy, které tě dostanou!

„Hele, Johny, kolik jsi dal za amputaci pravé nohy?” „Dost, deset tisíc.” „A tos mi nemohl říct - znám chlapa, co by ti za tu cenu uřízl obě nohy!”

Jdou brunetka a blondýnka po poušti a najednou za nimy vyběhne lev. Brunetka se skloní, vezme písek a hodí mu ho do očí. Získají tím náskok, ale lev si rychle protře oči a už za nimi zase běží. Když už je dohání, brunetka se znova skloní a hodí mu písek do očí. A zase získají nějaký ten čas na útěk. Takhle se to opakuje asi třikrát, když náhle brunetka zahlédne strom. Rychle na něj vyleze a podává dolů ruku blondýnce. Ale ta zůstane stát na zemi. Brunetka se podiví a volá: „Rychle polez, nebo tě ten lev sežere!” Blondýnka se na ni vítězoslavně podívá a prohlásí: „Já jsem tomu lvovi písek do očí neházela.”

Muž jde zapnout televizi před fotbalovým zápasem a křičí na manželku, která je v kuchyni: „Drahá, chceš mi ještě něco říct před začátkem fotbalové sezóny?”

Český statistický úřad dospěl k šokujícímu závěru: Více než polovina českých dětí je závislá na herouši! Nevěříte? Tak se zkuste zeptat dětí ve vašem okolí, kolik z nich nemiluje Harryho Pottera!

„Sázel jsem jedno eso za druhým,” vypráví přátelům po návratu z turnaje tenista. „Naneštěstí jen večer, v hospodě při kartách.”

Podobná YouTube videa

1:34 Napam Death- MAD

Napam Death- MAD

Autor: GrindcoreDeathFreak
Počet zhlédnutí: 160

0:42 Napam Death- As the Machine Rolls On

Napam Death- As the Machine Rolls On

Autor: GrindcoreDeathFreak
Počet zhlédnutí: 119

2:51 Napalm Death - Scum

Napalm Death - Scum

Autor: rafapunkbass
Počet zhlédnutí: 1 616 558