Gossip Girl Barbies 5: She Kissed a Girl

2 233
(Viewer discresion is advised) Welcome to the 5th installment of Gossip Girl Barbie Parodies! Brief Spoiler Below: As Serena plans for a Spanish excursion with her tanned friend, Blair plans to get back together with Nate. But, everything turns upside-down when Blair finds out about something that Serena did behind her back. Chuck gets into Yale, and does something unexpected with Blair. Blair decides to ditch her longtime role model, Audrey Hepburn! And OMG! S kisses a girl and she likes it!
Sledované video přidal uživatel: GossipBarbie2 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: kissed, girl, cargo, pants, serena, van, der, woodsen, gossip, rumor, barbie, parody, Yale, University, college, chuck, bass, kiss, lips, katy, perry

Vtipy, které tě dostanou!

K tarnopolskému rabínovi přijde mladý muž pro radu. Nemůže se totiž rozhodnout, má-li se oženit, nebo ne. „Její otec je vážený a vzdělaný člověk.” „Tak se ožeň.” „Ale dcera je škaredá jak ropucha.” „Tak se nežeň.” „Ale dostane dvacet tisíc zlotých věna.” „Tak se ožeň.” „Ale ona kulhá.” „Tak se nežeň.” „Ale její otec si mě chce vzít za společníka.” „Tak se ožeň.” „Ale ona se ráda hádá.” „Tak se nežeň.” „Rabíne, jakou radu mi tedy dáváte?” „Soudím,” povídá rabín po chvilce, „že by ses měl dát pokřtít.” „A proč, rebe?” „Protože pak půjdeš na nervy farářovi.”

Přijde chlap domu ..... rozsvítí ..... a barák nikde!!

Jarda s Jendou šli babičce pro kopr a zbylo jim něco přes deset korun. Když se vrátili, babička jim velkoryse řekla, aby si to nechali. Protřelý Jarda okamžitě zareagoval: „Tak já si vezmu ty prachy, Jendo, a ty si vem ten kopr!”

Vsadí se Čech, Rus a bezdomovec, kdo vydrží nejdéle v kozím chlívku. První jde Rus. Je tam jednu minutu, dvě... potom vyleze a povídá: „Fuj, to smrdí.” Jde tam Čech, je tam dvě minuty, tři minuty... vyleze: „Fuj, to páchne...” Jde tam bezdomovec, je tam rok, dva roky, tři roky a najednou vyleze koza a povídá: „Fuj, tam to smrdííí!”

"Tak za kolik půjdem?" zeptal se dobře vyhlížející pán vyzývavé blondýnky v Perlové ulici. "Za pět set." "To je moc, dám ti tři stovky." "Pět set, nebo nic." Pán odešel. Druhý den náhodou prochází stejným místem s manželkou. Stojí tam zase ta blondýnka a povídá: "No, včera ti bylo líto dát pět set, a koukej, co jsi sehnal za ty tři stovky!"

Podobná YouTube videa

4:14 Fanda a jeho ČZ

Fanda a jeho ČZ

Autor: kolcek
Počet zhlédnutí: 19 015

1:33 www.jirilaska.cz Karel Gott - C'est La Vie

www.jirilaska.cz Karel Gott - C'est La Vie

Autor: tvjojak
Počet zhlédnutí: 626

15:00 Kudykam (2010) - 1/10

Kudykam (2010) - 1/10

Autor: kamilklusak
Počet zhlédnutí: 8 333

11:55 Kudykam (2010) - 10/10

Kudykam (2010) - 10/10

Autor: kamilklusak
Počet zhlédnutí: 6 066

15:01 Kudykam (2010) - 2/10

Kudykam (2010) - 2/10

Autor: kamilklusak
Počet zhlédnutí: 5 496

2:55 Perla jede! půlnočko E4

Perla jede! půlnočko E4

Autor: missinka93
Počet zhlédnutí: 1 431