Gossip Girl Barbies 5: She Kissed a Girl

2 414
(Viewer discresion is advised) Welcome to the 5th installment of Gossip Girl Barbie Parodies! Brief Spoiler Below: As Serena plans for a Spanish excursion with her tanned friend, Blair plans to get back together with Nate. But, everything turns upside-down when Blair finds out about something that Serena did behind her back. Chuck gets into Yale, and does something unexpected with Blair. Blair decides to ditch her longtime role model, Audrey Hepburn! And OMG! S kisses a girl and she likes it!
Sledované video přidal uživatel: GossipBarbie2 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: kissed, girl, cargo, pants, serena, van, der, woodsen, gossip, rumor, barbie, parody, Yale, University, college, chuck, bass, kiss, lips, katy, perry

Vtipy, které tě dostanou!

Pepicek dostane od dedečka 100korunu a maminka rika co se rika kdyz neco dostanes "nevim" tak dobre co rikam tatinkovi kdyz od nej dostavam penize Pepicek pochopi a rekne a to je všechno?

„Kamaráde, udělej pro mě něco... Tady máš stovku. Zajeď mi autem na nádraží pro tchyni.” „A co když nepřijede?” „Tak ti ještě kilo přidám.”

Jde průvodčí parkem, zastaví u lípy a povídá: „Vaše lístky, prosím.”

Když Chuck Norris hraje Monopoly, ovlivňuje aktuální světovou ekonomiku.

Provází lord své hosty po zámku a povídá: "To je Modrý salonek, to je Čajový salonek, to je ložnice mé ženy,." Jeden z hostu se zeptá: "Co tam dělá vaše žena s tím gentlemanem?" "To je soulož, neznáte? Velmi příjemné..."

Podobná YouTube videa

9:28 Ten svetr si nesvlíkej

Ten svetr si nesvlíkej

Autor: didkin72
Počet zhlédnutí: 1 154

1:09 Dixie nd his wee cuz

Dixie nd his wee cuz

Autor: ruaidhridixon
Počet zhlédnutí: 136

0:54 The Dixie and Pixie Show - Random Events

The Dixie and Pixie Show - Random Events

Autor: dixieandpixie
Počet zhlédnutí: 112

7:38 Al Pedo Con Eli

Al Pedo Con Eli

Autor: dixieandpixie
Počet zhlédnutí: 285