FIRST ANNUAL JUMOKETV AWARDS NOMINEES

1 308
Welcome to the First Annual JumokeTV Awards Nominations! Please watch the video check out there channels and vote for your favorites !! "ALL CLIPS USED WITH PERMISSION FROM YOUTUBE USERS" BLOGGERS THAT CATCH YOUR ATTENTION VOTING LINK: http://www.polldaddy.com/p/1599362 UNSEEN YOUTUBE MUSICIAN VOTING LINK: http://www.polldaddy.com/p/1600021 YOUNG UP AND COMING VOTING LINK: http://www.polldaddy.com/p/1600009 HIDDEN YOUTUBE GREATS VOTING LINK: http://www.polldaddy.com/p/1599382 WEIGHT LOSS BLOG'S VOTING LINK: http://www.polldaddy.com/p/1600013 WATCH THE FIRST ANNUAL JUMOKETV AWARDS LIVE ONLINE! DATE: FRIDAY MAY 29TH TIME: TBA LINK: http://www.stickam.com/JumokeTV JUMOKE NEW SINGLE! "AROUND THE CORNER" ON ITUNES NOW! http://www.myspace.com/Jumoke Talk To Me On AIM Instant Messenger: AIM: JumokeTV Follow Me OnTwitter: http://www.twitter.com/JumokeTV Some Music Also by Free Music from: Music4YourVids.co.uk and http://incompetech.com/m/c/royalty-free
Sledované video přidal uživatel: JumokeTV dne 10. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: jumoketv, awards, weight, loss, blogs, comedy, greats, fun

Vtipy, které tě dostanou!

„Když říkáte, že jsem nemravný,” prohlásil Pepíček, „jak si pak můžete tak protiřečit, když řeknete, že mám špatné mravy?”

Malý Skot Henry přijel domů po prázdninách, které trávil u příbuzných na mořském pobřeží. Přivezl jako dárek otci láhev whisky a matce barometr. „To je výborný dárek, chlapče, je to velká věc, vědět předem, jaké bude počasí,” pravila matka. Otec k tomu rozmrzele poznamenal: „Ale to jsou zbytečně vyhozené peníze. Proč myslíš, že dobrý bůh dal otci revmatismus...”

Američan, Francúz a Rus sa bavia o manželkách. Američan hovorí:"Tá moja je ako kólia, prítulná, poslušná, proste ako kólia." Francúz hovorí:Tá moja je ako chrt, vysoká štíhla, energická, proste ako chrt." A Rus si povzdychne:"Da, da, maja tóže sabaka, no neznaju kakoj sort."

Pan Zahrádka se v davu trošku vzdálí od své tlusté manželky a pak ji chce pohladit po zadku, ale omylem pohladí jinou, hubenou ženskou. Při tom se zděsí: „Maruško, kde máš druhou půlku zadku?!”

„Myslím, tedy jsem,” řekla blondýnka a zmizela.