INTERVIEW WITH PATRICK HERON ON CRAZY WOLF RADIO PT-3

609
Patrick Heron was born in Dublin in 1952. He became interested in bible prophecy concerning the "end times" around 1996. In 1997, his first book Apocalypse Soon was published and became a bestseller in Ireland and then he followed up with Apocalypse 2000.Check out his latest book The Return of the Antichrist and the New World Order. http://www.nephilimapocalypse.com/
Sledované video přidal uživatel: crazywolfradio dne 10. 02. 2012

Kategorie: Nové > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Patrick, Heron, Antichrist, New, World, Order, Crazy, Wolf, Radio, Nephilim, Fallen, Angels

Vtipy, které tě dostanou!

Víte, co je bezdomovec na Měsíci? Problém. A víte, co jsou všichni bezdomovci na Měsíci? Problém vyřešen.

roztahne plentu a zvola: Vsichni nemocny sem. Prijde chlap o berlich: Co ti je? Nemuzu chodit. Aha, tak jdi za plentu. Prijde dalsi a rika: jJJja bbBblbe mmMmmMluvim. Aha, tak mazej za plentu. Vytahne nejaky veci z kufru, zacne provadet nejaky ritualy a asi za pul hodiny vzkrikne: A ted ty, nemohouci, odhod berle! Berle leti pres plentu. A ted ty druhy, promluv! Zpoza plenty se ozve: PppPpljossssim ttTtTten s tema beljema upad.

U lorda Edwarda je na návštěvě jeho americký velkoprůmyslový přítel. Sedí na terase, popíjejí whisky, pokuřují a Američan se ptá: „Lorde, jak to děláte, že máte tak krásně hustý trávník?” Lord odpoví: „Každý týden ho pravidelně stříháme.” Američan na to: „To děláme taky, ale přesto nemá tak sytě zelenou barvu.” Lord podotkne: „A taky ho každý podzim hnojíme popelem z dubového dřeva.” Američan se diví: „My taky, ale přesto není tak stejnoměrně hustý.” Lord se zamyslí: „Tomu nerozumím... A děláte to taky už pět set let?”

netrefi se, tak zakleje: "Kur.. zas vedle!" Farar ho napomina: "Kostelniku, neklej, Panbuh te potresta!" Ale je to houby platne a kdyz se zase netrefi, zakleje, atd. Kdyz se to stane potreti, naraz blesk, hrom, farar padne mrtev k zemi a shury se ozve: "Kur.. zas vedle!"

„V českém šoubyznysu je pěknej cirkus!” „Proč myslíš?” „No vždyť je to na první pohled jasné - zpěvačka Bílá je cikánka, kolega Černoch je bílý...”

Podobná YouTube videa

0:50 Ve Vídni vzniká bordel pro ženy

Ve Vídni vzniká bordel pro ženy

Autor: reflexcz
Počet zhlédnutí: 6 650

58:22 Ultimos avances de la Neurociencia (parte I)

Ultimos avances de la Neurociencia (parte I)

Autor: jpiedrahita
Počet zhlédnutí: 113 286

10:11 TheAntiTerrorist on The Devil's Eye Part 1 of 3

TheAntiTerrorist on The Devil's Eye Part 1 of 3

Autor: theantiterrorist
Počet zhlédnutí: 36 330

43:10 Ultimos avances de la Neurociencia (parte II)

Ultimos avances de la Neurociencia (parte II)

Autor: jpiedrahita
Počet zhlédnutí: 26 200