INTERVIEW WITH PATRICK HERON ON CRAZY WOLF RADIO PT-3

586
Patrick Heron was born in Dublin in 1952. He became interested in bible prophecy concerning the "end times" around 1996. In 1997, his first book Apocalypse Soon was published and became a bestseller in Ireland and then he followed up with Apocalypse 2000.Check out his latest book The Return of the Antichrist and the New World Order. http://www.nephilimapocalypse.com/
Sledované video přidal uživatel: crazywolfradio dne 10. 02. 2012

Kategorie: Nové > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Patrick, Heron, Antichrist, New, World, Order, Crazy, Wolf, Radio, Nephilim, Fallen, Angels

Vtipy, které tě dostanou!

Při silvestrovské večeři se ptá hostitelka svého souseda: „Vy jste nadřízený mého manžela?” „Nikoliv, milostpaní.” „Tak dejte laskavě tu ruku z mého kolena.”

Na pardubickém nádraží duní rozhlas, lidé se urychleně přesunují na nástupiště. „K šesté koleji přijede osobní vlak číslo 365239 ve směru ... se zpožděním 110 minut!”

Potkají se dva Češi: „Víte, že se už vyřešil problém s přeplněnými věznicemi?” „Ne, a jak?” „Zloději teď sedí na Úřadě vlády.”

Policista zastaví blondýnku a protože je to velmi atraktivní mladá dívka, spokojí se na poprvé pouze s výstrahou. „Slečno,” upozorní ji. „Vy nevíte, že musíte být za volantem připásaná?” „Ale proč?” diví se kráska. „Jsem snad řidička pásáku?!”

Jak vypadá pravdivá reklama? Třeba takhle: „Kupte si náš nový los za pouhých 100 Kč! Určitě neproděláte. Čekají na Vás bombastické výhry v průměrné hodnotě až 50 korun na los!”

Podobná YouTube videa

1:36 Hamer Hall Animation

Hamer Hall Animation

Autor: premierofvictoria
Počet zhlédnutí: 672

6:59 Obama spokesman puts Hannity in his place

Obama spokesman puts Hannity in his place

Autor: ecthompson
Počet zhlédnutí: 195 325