INTERVIEW WITH PATRICK HERON ON CRAZY WOLF RADIO PT-3

559
Patrick Heron was born in Dublin in 1952. He became interested in bible prophecy concerning the "end times" around 1996. In 1997, his first book Apocalypse Soon was published and became a bestseller in Ireland and then he followed up with Apocalypse 2000.Check out his latest book The Return of the Antichrist and the New World Order. http://www.nephilimapocalypse.com/
Sledované video přidal uživatel: crazywolfradio dne 10. 02. 2012

Kategorie: Nové > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Patrick, Heron, Antichrist, New, World, Order, Crazy, Wolf, Radio, Nephilim, Fallen, Angels

Vtipy, které tě dostanou!

Na hot-line zavolala čerstvá uživatelka počítače: Halo, včera jsem si u vaši firmy koupila počítač a myslím, ze je rozbity ... A jak se ta závada projevuje? zeptal se servisní technik. Počitač neustale piska, odpovedela nervozne uzivatelka a prilozila sluchatko telefonu k pocitaci. Hmm, slysim to, potvrdil technik a zmasiroval si mirne ohluchle ucho. Vysoke trrrrr se mu drave zakouslo do bubinku. Je to neprijemne! Ja pocitacum moc nerozumim, mam ho doma prvni den, ale ze s tim budou takove problemy, jsem necekala, zduraznila nastvane uzivatelka. Chapu vas. Muzete mi rici, kdy to piskani zacalo? Ihned, kdyz jsem podruhe zapnula pocitac. Na obrazovce se objevilo nejake hlaseni o tom, ze mam invalidni disk a jeste press any key. Anglicky trochu rozumim, tak jsem zmackla klavesu ... Nemate v mechanice zasunutou disketu? Myslite takove to hranate, placate v te male skvirce? zeptala se opatrne uzivatelka. Ano, presne to mam na mysli. Tak to tam mam. Tak ji vysunte ... pouzijte k tomu ten cudlik, co mate u te skvirky, snazil se srozumitelne popsat postup. Hotovo, vysunuto, zajasala vitezoslavne uzivatelka. Stale to ovsem piska, odvetila zklamane a prilozila sluchatko k pocitaci. Ano, ano, slysim to! Zkuste ted vypnout a znovu zapnout pocitac, poradil slysitelne nervozni technik a chytl se za druhe ohluchle ucho. Bylo slyset jen zvuky startujiciho pocitace a po chvilce se znovu zacalo ozyvat vysoke trrrr. Uz to zase piska, rekla rezignovane uzivatelka. To po telefonu asi nevyresime. Za chvili prijedu k vam a zkusim se na to podivat na miste. To je fajn, budu vas cekat. A ted uz muzu tu klavesu pustit? Jakou klavesu? zeptal se zmateny technik. No, ted uz tam zadne hlaseni press any key nebylo ... Ano ... uz ... tu ... klavesu ... pustte, procedil mezi zuby technik. Jee, uz to nepiska ...

Pan Novák netrpělivě přechází po chodbě porodnice. Konečně se otvírají bílé dveře - a sestřička oznamuje: „Právě teď se vám narodil třetí synek.” „Snad druhý,” diví se táta. „Ten taky,” volá v poklusu další sestřička.

Policejní hlídka zastaví řidiče s černou punčochou přes hlavu: „Co to má znamenat?!” „Jedu na karneval,” vymlouvá se týpek. Policajti si ho prověří a potom jeden povídá: „Člověče, vy teda máte perfektní masku! To auto je nahlášené jako kradené!”

Prodám blondýnku. Cena: 500 korun za hodinu.

„Všichni mi ve škole říkají Malé pivo,” stěžuje si mamince Frantík. „Nic si z toho nedělej, Franto. To bude asi proto, že tatínkovi přezdívají v hospodě Velké pivo.”

Podobná YouTube videa

28:50 Walter Williams: Up From the Projects

Walter Williams: Up From the Projects

Autor: ReasonTV
Počet zhlédnutí: 32 299

7:06 Walter E Williams - Free Market Hostility

Walter E Williams - Free Market Hostility

Autor: LibertyPen
Počet zhlédnutí: 5 060

3:47 Williams with Sowell - Minimum Wage

Williams with Sowell - Minimum Wage

Autor: LibertyPen
Počet zhlédnutí: 9 738

9:25 Walter E Williams - Civil Rights Assumptions

Walter E Williams - Civil Rights Assumptions

Autor: LibertyPen
Počet zhlédnutí: 3 569

6:51 John Stossel - The Real Bully in the Classroom

John Stossel - The Real Bully in the Classroom

Autor: LibertyPen
Počet zhlédnutí: 6 586