Arcanist Mod Wars

41 050
My travels through mod wars owning Mod Nissel with elves, playing Mod Thomas and personally thanking him for making the game ~ in the form of a thorn bomb ;) Also I get to play alongside Mod Raven, and 3v3 3 Jagex Moderaters (Mod Crispy, Wiv, and Iain) against me and 2 other random nubs Enjoy! This video is kinda long and took me 30 minutes to throw together (without recording included). So get a snack *popcorn* and enjoy :D ~Zeme Earn 1 penny by clicking an ad and waiting 30 seconds - here's my bux referal :) http://bux.to/?r=zeme111
Sledované video přidal uživatel: zeme111 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: zeme111, mod, wars, war, arcanist, arcanists, funorb, jagex, zeme, is, sexy

Vtipy, které tě dostanou!

Zlobí se tchyně v nemocnici na zeťáka: „Když jsem ti volala, jestli bys mě nehodil domů, myslela jsem, že pro mě pojedeš, a ne že po mně projedeš!”

Blondýnka se ptá v galerii: „Za kolik bych mohla koupit tenhle obraz?” „Cyril Hrazda, Javorové nebe,” vyhledá jí v katalogu průvodce. „Můžete ho mít za sedm tisíc korun.” „Jé, to je škoda,” zklamaně si povzdechla blondýnka. „Já s sebou mám jen několik pětitisícovek!”

Proč je Japonsko nejrozvinutější stát? Protože tam nemají blondýnky.

Pane doktore, musíte mi pomoci. Jsem pod takovým stresem, že v jednání s lidmi ztrácím trpělivost a náladu.Tak mi řekněte o svém problému.A co sem asi teď udělal, ty zabedněnej idiote?!!

Baví se 2 kámoši v hospode. ,,Ty vole vcera jsem se s manželkou pekne pohádal." ,,A jak to dopadlo?" ,,V pohode priplazila se za mnou po kolenou." ,,A co ríkala?" ,,Vylez z pod tý postele ty srabe!"

Podobná YouTube videa

2:02 Popping & Locking

Popping & Locking

Autor: zeeshantrocks
Počet zhlédnutí: 556 984

8:33 Poreotics @ Electronica

Poreotics @ Electronica

Autor: pogisagingako
Počet zhlédnutí: 340 932

1:12 Pop lock freestyle to wutang mix. dance

Pop lock freestyle to wutang mix. dance

Autor: tharris
Počet zhlédnutí: 1 119 289