Arcanist Mod Wars

41 076
My travels through mod wars owning Mod Nissel with elves, playing Mod Thomas and personally thanking him for making the game ~ in the form of a thorn bomb ;) Also I get to play alongside Mod Raven, and 3v3 3 Jagex Moderaters (Mod Crispy, Wiv, and Iain) against me and 2 other random nubs Enjoy! This video is kinda long and took me 30 minutes to throw together (without recording included). So get a snack *popcorn* and enjoy :D ~Zeme Earn 1 penny by clicking an ad and waiting 30 seconds - here's my bux referal :) http://bux.to/?r=zeme111
Sledované video přidal uživatel: zeme111 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: zeme111, mod, wars, war, arcanist, arcanists, funorb, jagex, zeme, is, sexy

Vtipy, které tě dostanou!

Jak pije blondýnka mléko? Svalí na sebe krávu.

Rodiče nechali Pepíčka samotného doma a odjeli na dovolenou. Po návratu se jej ptají, zda mu nebyla dlouhá chvíle. "Ani ne. Našel jsem tvoje nahaté fotografie, hrál si na listonoše a házel je lidem do schránek!"

Vypráví chlápek: „Na Valentýna jsem zažil nezapomenutelný erotický večer! Ona byla v průsvitných kalhotkách, nahoře bez, na nádherné široké posteli... a já jsem byl v teplákách a bačkorách s dalekohledem v paneláku naproti...”

Rádiová konverzace mezi americkou námořní lodí a Kanaďany. Kanaďané: "Prosím, odkloňte Váš kurz o 15 stupňů směrem na jih, abyste se vyhnuli kolizi." Američané: "Doporučuji, abyste Vy odklonili Váš kurz o 15 stupňů na sever, abyste předešli kolizi." Kanaďané: "Zamítnuto. Vy musíte odklonit kurz o 15 stupňů na jih, abyste předešli kolizi." Američané: "Tady je Kapitán americké námořní lodi. Znovu opakuji - odkloňte Váš kurz." Kanaďané: "Zamítnuto. Opakuji - VY MUSÍTE odklonit kurz." Američané: "Tady je letadlová lod USS Lincoln - Atlantická námořní flotila Spojených Států. Jsme doprovázeni třemi torpédoborci, třemi křižníky s plnou leteckou podporou. Trvám na tom, abyste VY změnili kurz o 15 stupňů severně. Opakuji, 15 stupňů na sever nebo počítejte s opatřeními, která zajistí bezpečnost naší skupiny." Kanaďané: "My jsme maják. Čekám Vaši odpověď..."

Víte, jak se pozná dítě, které požilo viagru? Má modré oči a pořád někde postává.

Podobná YouTube videa

7:03 London Fursuit Walk 2008

London Fursuit Walk 2008

Autor: baltomike
Počet zhlédnutí: 2 485

4:28 Moldavie   Ils sont Champions de Danse à 5 Ans !

Moldavie Ils sont Champions de Danse à 5 Ans !

Autor: bonkiffe
Počet zhlédnutí: 13 971

2:24 Mahamovie.com - krishna baghavan comedy scene

Mahamovie.com - krishna baghavan comedy scene

Autor: pick3r
Počet zhlédnutí: 34 467

2:58 Comedy Of Krishna Baghavan & Hema

Comedy Of Krishna Baghavan & Hema

Autor: navvulatv
Počet zhlédnutí: 10 086

1:01 Jayam Ravi as a CBI officer in Aadhi baghavan

Jayam Ravi as a CBI officer in Aadhi baghavan

Autor: ventunovideos
Počet zhlédnutí: 2 883