Skyline that runs on water

113 868
This guy has modified a nissan RB30 to run on Water.
Sledované video přidal uživatel: 25Ezekiel17 dne 14. 02. 2012

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Modified, RB30, Skyline, Hybrid, Prototype

Vtipy, které tě dostanou!

Sluha vstoupí do místnosti a lord se na něj zlobí: „Jean, zavřete za sebou dveře!” Sluha se otočí, chvíli kouká na otevřené dveře a pak se zase obrátí zpátky a jde k lordovi. Ten se udiveně zeptá: „Jean, jak to, že jste neuposlechl mého rozkazu? Proč jste za sebou ty dveře nezavřel?” „Nešlo to, lorde. Když jsem tam došel, dveře byly přede mnou - a za mnou nebylo co zavírat!”

Jak se jmenuje Kamasutra pro lamy? Lamasutra.

„Tak co, Karle, ještě máš těch sto klíšťat, jak jsi mi o nich včera říkal, že jsi je chytil na houbách, když jsi prolézal roští?” „Tolik už ne, několik jich vykrvácelo.”

„Pane doktore, pomozte - čmelák mě kousl do prstu!” „Klid, hned na něj dám mastičku.” „Vždyť uletěl, jak ho chytnete?” „Namažu místo, kde vás kousl.” „Pod stromem v parku.” „Mohl jste říci rovnou, který to byl.” „Odkud to mám vědět, hned uletěl!” „Vy mi nerozumíte, kam vás konkrétně kousl?” „Do prstu!” „No, a který to byl?” „Nevím, všichni čmeláci vypadají stejně!”

Povídá zákazník mladé servírce: „Když se tak podívám na ten účet, tak vás ve škole učili kromě přídavných jmen i přídavná čísla.”

Podobná YouTube videa

3:57 A Vairano sulla Suter CRT

A Vairano sulla Suter CRT

Autor: dueruote
Počet zhlédnutí: 3 949

0:27 MV Agusta 1090 Brutale details Gopro HD

MV Agusta 1090 Brutale details Gopro HD

Autor: johnjirvin
Počet zhlédnutí: 457

0:41 MV Agusta Brutale.wmv

MV Agusta Brutale.wmv

Autor: siteMOTOcombr
Počet zhlédnutí: 506