5. Drachenfest Grabenstetten 2011 | kite festival

1 473
5. Drachenfest Grabenstetten 2011
Sledované video přidal uživatel: kitestube dne 10. 02. 2012

Kategorie: Cestování > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Drachenfest, Grabenstetten, 2011, 11, 2010, 2012, drachen, kites, df, kite, fest, festival, Kitefestival, party, show, fiesta, cometas, cerf-volant, cerf, volant, einleiner, lenkdrachen, trick, flying, slk, deutschland, germany, centipede, starflake, snowflake, octopus, raupe, caterpillar, trockenschwimmer, Bobber, fridolin, anders, mainzelmännchen, teddy, hippo, revolution, team4fun, NOT, international, cervia, ricv, berck, sur, mer, Berkeley

Vtipy, které tě dostanou!

V prodejně automobilů: Tento vůz dosáhne během 30 vteřin rychlosti 155 mil v hodině a v případě potřeby zastaví na 2 metrech. A co pak? Pak se tadyhle vynoří malinký nožíček a jemně vás seškrábne z předního skla.

Zlobí se paní Horáková na manžela: „Když jsem ti říkala, aby ses šel klouzat, tak jsem tím nemyslela, že si máš jít zahrát s chlapama hokej!”

Dva lovci v buši mají hrozný hlad, a tak si uloví Somálce. Jenže se jim zdá moc hubený. Napíchnou ho tedy na rošt a na kameny okolo položí brambory, aby měli přílohu. Jeden lovec řekne: „Ty s ním pomalu otáčej, já jdu do lesa na dříví.” Jde na dříví a když se vrátí, vidí, že kolega se Somálcem točí jako blázen. „Prosím tě, proč s ním točíš tak rychle?!” okřikne ho. „Vždyť se neopeče!” „Já vím, ale on nám žral brambory!”

Paní jede v husté mlze a tak pro jistotu sleduje zadní světla auta, které jede před ní. To však najednou prudce zabrzdí, ale paní to už nestihla. Rána, zvuk ohýbaných plechů a sypajícího se skla. Paní vyleze z auta a řve na řidiče toho auta: "Prosím vás, proč jste najedou tak prudce zabrzdil?!" "No, protože jsem zajel do své garáže."

Jak se říká hemeroidům u blondýnky? Mozkový nádor.

Podobná YouTube videa

0:19 Start letadla

Start letadla

Autor: pilsen90210
Počet zhlédnutí: 1 893

3:06 Start letadla

Start letadla

Autor: skvory
Počet zhlédnutí: 3 820

2:01 25 Start letadla Bangkok

25 Start letadla Bangkok

Autor: klarca83
Počet zhlédnutí: 216

0:43 Start letadla a Sheyla

Start letadla a Sheyla

Autor: honzales123
Počet zhlédnutí: 794

1:44 Start letadla z Kréty

Start letadla z Kréty

Autor: volauf
Počet zhlédnutí: 215