5. Drachenfest Grabenstetten 2011 | kite festival

1 485
5. Drachenfest Grabenstetten 2011
Sledované video přidal uživatel: kitestube dne 10. 02. 2012

Kategorie: Cestování > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Drachenfest, Grabenstetten, 2011, 11, 2010, 2012, drachen, kites, df, kite, fest, festival, Kitefestival, party, show, fiesta, cometas, cerf-volant, cerf, volant, einleiner, lenkdrachen, trick, flying, slk, deutschland, germany, centipede, starflake, snowflake, octopus, raupe, caterpillar, trockenschwimmer, Bobber, fridolin, anders, mainzelmännchen, teddy, hippo, revolution, team4fun, NOT, international, cervia, ricv, berck, sur, mer, Berkeley

Vtipy, které tě dostanou!

Policajt zastaví řidiče a spustí na něj: „Do you speak English?” „Co, prosím?” natahuje ucho chlápek. „Vůbec vám nerozumím.” „Tak proč jezdíte po levé straně?!”

„Až si budete v deváté třídě vybírat střední školu,” radí šesťákům do budoucna výchovný poradce, „na prvním místě si vyberte tu, kterou jste si vysnili.” „Juchůůů!” radostně vyjekne Marika. „Půjdu na Bradavice!”

Muž na Václavském náměstí jí trávu, když jde kolem bývalý prezident Havel. „Proč jíte trávu?” ptá se ho. „Nemám žádné jídlo ani peníze,” odpoví muž. Havel vyndá peněženku, podá muži 100 korun a povídá: „Tady máte a kupte si pořádnou večeři.” O několik dní později tentýž muž opět pojídá trávu na Václavském náměstí, když jde kolem současný prezident Václav Klaus. Klaus je šokován a ptá se muže, proč to dělá. „Nemám žádné jídlo ani peníze,” odpoví muž. Klaus vytáhne dvacku a podává ji muži: „Tady máte na tramvaj a jeďte na Strahov. Tam je lepší tráva.”

Říká jeden námořník kamarádům: „Já znám jednu hospodu a tam když přijdeš a řekneš, že sloužíš u námořníků, tak nemusíš vůbec platit!” „To je výborné, a kde to je? Až tam budeme kotvit, tak nám to řekneš, jo?” „Na Nové Guinei, ale musíme dávat pozor, protože personál jsou lidožrouti!”

Blondýnka se ptá na ulici: "Pane, prosím vás, kolik je hodin?" "Je čtvrt na čtyři." Blondýnka jen kroutí očima a říká: "Víte, to je divné. Ptám se na tohle celý den a pokaždé dostanu jinou odpověď."

Podobná YouTube videa

128:00 Optimalizace odstraňuje chyby v programu

Optimalizace odstraňuje chyby v programu

Autor: PragueCzechRepublic
Počet zhlédnutí: 271

10:33 Optimální ekonomická transformace

Optimální ekonomická transformace

Autor: PragueCzechRepublic
Počet zhlédnutí: 234

6:02 Aniversário de 2 anos de Noah

Aniversário de 2 anos de Noah

Autor: idealaudiovisual
Počet zhlédnutí: 238