Join The Sons Of Confederate Veterans

28 363
Join The Sons Of Confederate Veterans by Heritage Not Hate Productions Google SCV. You should be able to find a local camp in your area. You can also call this number. Which is the number your supposed to call when your thinking about joining: 1-800-MY-DIXIE To join you must be a male decendent of a Confederate soldier
Sledované video přidal uživatel: HeritageNotHateProd dne 14. 02. 2012

Kategorie: Neziskové organizace > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Sons, Of, Confederate, Veterans, Southern, Independence, Heritage, American, Civil, War, Rebel, Flag, South, Dixie, Land, Freedom, And

Vtipy, které tě dostanou!

„Zase jsi přišel pozdě domů - jakou výmluvu budeš mít dnes?” „Žádnou, drahoušku.” „A to ti mám věřit?”

„Pane doktore, prosím vás, nic mi nezatajujte, povězte mi třebas tu nejkrutější pravdu! Řekněte, bude můj muž po téhle zlomenině ruky ještě někdy moct mýt nádobí?”

„Tebe ještě jednou nechám dělat potrubí,” zlobí se na toho svého kutila Jeane. „Vždyť nám teče z kohoutku nafta!”

Jde malý Pepíček do obchodu a chce jedny alwaysky. „To máš pro maminku?” zajímá se udivená prodavačka. „Ne, pan doktor mi je předepsal do bot!”

V jednom kraji na Západě žil bohatý rančer, který tak nenáviděl indiány, že jednoho dne vyhlásil odměnu sto dolarů za každou jejich hlavu, kterou mu kdo přinese. I sebrali se Paddy a Murphy, vzali pušky a povoz a vyjeli na lov. Brzy narazili u řeky na prvního indiána. Paddy zamířil a prásk. Pak už stačilo jen dojít mrtvole useknout hlavu. O pár minut později se objevil druhý a stal se stejně snadnou obětí. Následně se objevili dva a Paddy jednoho z nich netrefil. Ten obratem zmizel v prérii. Pak se dlouho žádný neobjevoval. Když k večeru zaslechli oba kovbojové koňská kopyta, zpozorněli. Tak akorát na hranici dostřelu zastavil indián na koni. Vyrazili tedy jeho směrem. On si udržoval bezpečnou vzdálenost. Paddy prásknul do koní a začali ho dohánět. Indián tedy zahnul do kaňonu. Oni samozřejmě hned za ním. Paddy se soustředil na ovládání povozu, který se řítil neuvěřitelnou rychlostí. Murphy najednou zašeptá: „Hele, Paddy, rozhlédni se...” „Neruš,” zlobí se Paddy. „Už ho skoro máme!” Murphy naléhá: „Paddy, fakt by ses měl rozhlédnout!” Tak tedy Paddy trochu zpomalil a rozhlíží se. Kam až oko dohlédne, nahoře podél kaňonu stojí stovky indiánů s luky a sekerkami. Načež Paddy říká: „Hele, to vypadá, že budeme milionáři!”

Podobná YouTube videa

1:16 Prani Stanislava Pence

Prani Stanislava Pence

Autor: ekocesty
Počet zhlédnutí: 1 818

8:07 Zachraňte Ruské tramvaje! - Save trams of Russia!

Zachraňte Ruské tramvaje! - Save trams of Russia!

Autor: krizvasa
Počet zhlédnutí: 8 569

3:12 Hodina Zeme 2012 (Oficiálne video - SK titulky)

Hodina Zeme 2012 (Oficiálne video - SK titulky)

Autor: hodinazemesk
Počet zhlédnutí: 3 946

0:59 Šéf na grilu

Šéf na grilu

Autor: mawakanal
Počet zhlédnutí: 582

9:03 Islám je mírumilovné náboženství?

Islám je mírumilovné náboženství?

Autor: pliwnik
Počet zhlédnutí: 55 646